چگونه رنگ مرجانی، رنگ سال 1398 رو توخونه استفاده کنیم

 • زمان درج : 53 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> لباس و کیف و کفش-->>>
 • بخش مربوطه : لباس و کیف و کفش
 • چگونه رنگ مرجانی، رنگ سال 1398 رو توخونه استفاده کنیم
 • همه ساله رنگ سال توسط موسسه پانتون انتخاب میشه وبرای امسال رنگ مرجانی زنده انتخاب شده و حالا ما سعمون اینه که این رون رو در خونه و زندگی شما وارد کنیم.


  همینطور که میدونین رنگ سال 1398 رنگ مرجانی شده و حالا برای عده ای این سوال و فکر پیش اومده که چگونه این رنگ رو در دکورایسون خونه و محل کار خودشون استفاده کنند تا هم در کنار وسائل قبلی خوب نمایان باشه  وهم بتونن حال و هوای به روز تری رو به خونه و زندگیشون ببخشند. اول که وارد انتخاب رنگ مرجانی رنگی شبه نارنجی میشید فکر میکنید که اووووه چقدر سخته این رنگ رو وارد دکوراسیون خونه و زندگیمون کنیم اما این کار خیلی هم سخت نیست.

  کوسن های مرجانی
  کوسن ها همیشه میتونه برای شما کمک خوبی باشه تا رنگ و دکور خونتون رو تغییر بدین. از طرفی  با توجه به اینکه تغییر کوسن ها هزینه کمتری به نسبط تغییر باقی وسائل داره شما میتونین با صرف هزینه بسیار کم این تغییر رو به حال و هوای خونه خودتون بیارین و رنگ های مرجانی زنده رو وارد محیط خونتون کنید. برای استفاده از رنگ سال 1398 در خوننتون میتونین از کوسن های یک دست مرجانی هم استفاده نکنید و کوسن های ترکیبی مرجانی و خاکستری و سفید و مشکلی رو تست کنید.

   

  پرده راه حلی برای تغییرات فراوان
  پرده هم یکی از وسائلی است که در دکوراسیون خانه تاثیر فوق العاده ای داره و علاوه بر اون میشه با بازی کردن با پرده ها تم رنگی یک خانه رو به راحتی تغییر داد و به رنگ سال 1398 تبدیلش کنید.پس میتونین با انتخاب پرده هایی با رنگ مرجانی زنده به راحتی خونه خودتون رو بر اساس رنگ سال در بیاورید.

  چگونه رنگ مرجانی، رنگ سال 1397 رو توخونه استفاده کنیم

  استفاده از تابلو های دیوار
  ما سعی داریم با روش های ساده و کم هزینه به شما کمک کنیم تا بتونین به راحتی رنگ و لعاب سال جدید رو به خونه خودتون بیارین .یکی دیگه از راه های کم هزینه و ساده استفاده از تابلو هایی است که بر روی دیوار خونه ها قرار میدین و میتونین با قرار دادن تابلو هایی با رنگ سال  خونه خودتون رو رنگ و روی سال جدید ببخشید. یه خوبی دیگه تابلو ها اینه که فضا های خالی رو پر میکنند و علاوه بر اون به راحتی میشه اون ها رو عوض کرد و رنگ و لعاب خونه رو عوض کرد.

  گلدان ها راه حل زیبایی و تغییر رنگ
  گلدون ها یک چیز کم هزینه و زیبای دیگری است که میتونه حال وهوا و ورنگ و هوای خونه شما رو کلی تغییر بده و وسیله خوبیه برای اینکه دکوراسیون خونتون رو تغییر بدین و رنگ سال رو به خونه خودتون بیارین. میتونین برای استفاده از رنگ سال 1398 گلدان هایی با رنگ مرجان زنده بخرید یا برعکس گیاهانی که با رنگ سال هماهنگی دارند رو خریداری کنید و با صرف هزیه کمی رنگ دلخواهتون رو به خونه و زندگی خودتون بیارید


  برای استفاده از رنگ سال 2019 راه های دیگری هم هست مثلا عوض کردن میزهای عسلی یا اینکه رنگ کردن بخشی از دیوار خانه و حتی تغییر رنگ روی مبل ها و... که روش ها یی هستند که کمی پر هزینه تر از روش های مطرح شده قبلی هستند و ما بیشتر به روش های ساده تر و کم هزینه تر پرداختیم تا شما بتونین رنگ مرجانی رو به راحتی وارد فضای زیبای خونتون بکنین.
  برچسب ها : رنگ سال رنگ مرجانی رنگ سال 2019 رنگ سال 1398

  آمار باز دید این مطلب چگونه رنگ مرجانی، رنگ سال 1398 رو توخونه استفاده کنیم
  تعداد کل بازدید ها: 1,006
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه