دانلود کتاب هری پاتر و سنگ جادو فارسی و به زبان انگلیسی

 • زمان درج : 37 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب هری پاتر و سنگ جادو فارسی و به زبان انگلیسی
 • اولین سری از کتاب های هری پاتر با عنوان هری پاتر و سنگ جادو متولد شد و در دنیا این کتاب توانست به سرعت مشهور شود و یکه تاز فروش شود . این کتاب به وسیله نوسنده انگلیسی خانم جي كي رولينگ نوشته شده و کتاب وی به زبان های مختلف از جمله فارسی ترجمه شده است امروز هم برای شما این کتاب شگفت انگیز رو به 2 زبان فارسی و انگلیسی در سایت برای شما آماده کرده ایم تا برای خود آن را دانلود کنید .

  از این کتاب زیبا و جذاب فیلم هم ساخته شده که ایمان دارم اکثر ایرانی ها این فیلم رو تا امروز حتما دیدن و افرادی هم سن و سال من خاطرات بسیار زیادی با این کتاب دارند خود من اولین بار این فیلم کتاب هری پاتر و سنگ جادو رو دیدم و چند سال بعد با توجه به علاقه ای که به فیلم داشتم رفتم و کتاب رو به صورت کامل مطالعه کردم و باید بگم که خود کتاب جذابیت های بیشتر و البته جزئیات بیشتری نیز نسبت به فیلم داشت و به همین دلیل خواندن هری پاتر و سنگ جادو باعث میشه شما دیدگاه بهتری از هری پاتر و دوستاش داشته باشید

  هری پاتر و سنگ جادو

  ژانر کتاب : کتاب داستان تخیلی
  نام نویسنده : جي كي رولينگ
  مترجم  : ویدا اسلامیه
  سایز کتاب : 4.5 مگ
  نوع فایل دانلودی : فایل pdf
  زبان کتاب : فارسی و به زبان انگلیسی (2 زبان موجود است)

  بخشی از داستان کتاب :

  هری پاتر شخصیت اصلی داشتان که پدر و مادر خود در زمانی که کودک بود از دست داده و حالا وی با خاله خود و شوهر خاله و پسرشان زندگی میکند و آنها به هری خیلی خیلی بد برخورد میکنند و به صورتی که برای شما داستان کزت و سیندرلا رو یاد آوری میکنه . به هر حال بعد از مدتی اتفاقات عجیبی برای هری می افته و متوجه میشه که قدرت های جادویی داره و از اون مهمتر این که متوجه میشه برای افرادی مثل هری پاتر مدرسه ای هستش که میتونه به اون مدرسه بره و ثدرت های خودش رو بهبود بده . در نهایت وی به مدرسه هاگوارز میره و با دوستای جدیدی مثل رون و هرمیون آشنا میشه و سعی در یادگرفتن یادو و استفاده از چوب دستی جادویی خودش میکنه ولی تمامی این موارد تنها زیبایی ها و جذابیت های داستان هستند و داستان اصلی رو من برای شما نمیگم تا خودتون اون رو مطالعه کنید .

   

  بخشی از کتاب هری پاتر و سنگ جادو

  هری و رون و هرمیون تا وقتی که به سرسرای وودی رسیدند با هم حرف نزدند . سرسرای ورودی بر خلاف محوطه ی قلعه سرد و تاریک به نظر میرسید . هری گفت : باید بریم پیش دامبلدور . هاگرید به اون غریبه گفت پشماو چه جوری رام میشه . اون غریبه شنل پوش یا اسنیپ بود یا ولدمورت . خیلی راحت هاگرید رو مست کرده و به هدف رسید . فقط خدا کنه داممبلدور حرفمون رو باور که اگر بگذاره فایرنز حرفامونو تایید میکنه . دفتر دامبلدور کجاست ؟

  آنها به اطراف نگاری انداختند گویی به دنبال نشانه ای بودند گهمسیر درست را به آنها نشان دهد . هیچ وقت کسی به آنها نگفته بود که دامبلدور کجا زندگی میکند . تا آن زمان هم نشنیده بودند که کسی را نزد او فرستاده باشند هری گفت : ......

  باقی داستان رو خودتون بخونید امیدوارم که از کتاب لذت برده باشید

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب هری پاتر و سنگ جادو به زبان انگلیسی - به زبان انگلیسی - - لینک دانلود
  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب هری پاتر و سنگ جادو فارسی - به زبان فارسی - - لینک دانلود

  برچسب ها : هری پاتر جي كي رولينگ ویدا اسلامیه

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب هری پاتر و سنگ جادو فارسی و به زبان انگلیسی
  تعداد کل بازدید ها: 3,373
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات
  Parisa در 2019-08-17 23:46:26 گفته :

  لینک دانلود کجاست

  مطالب مشابه