دانلود کتاب هری پاتر و محفل قفنوس ویدا اسلامیه

 • زمان درج : 37 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب هری پاتر و محفل قفنوس ویدا اسلامیه
 • در این قسمت از کتاب هری پاتر هیجان به اوج خودش میرسه همانطوری که میدونید در داستان قبلی هری چند تن از دوستان خودش رو در مسابقه از دست میده و خود لرد ولدمورت رو هری میبینه و با هم حرف میزنن و از اینجاست که بازگشت لرد قطعی شد . وزارت سحر و جادو خبر  دار میشه و وضعیت بحرانی اعلام میشه البته به مردم گفته شده که زندانیان آزکابان این کار و کردن و اسمش و نبر برنگشته . خوب این دروغ رو هم برای این گفتن که مردم نترسن و در واقع وضعیت مردم و اوضاع از این که هستش بدتر نشه .

  این هایی که گفتم براتون خلاصه ای بود از جلد قبلی کتاب هری پاتر از اسم این کتاب هری پاتر و محفل قفنوس مشخص هستش که هری پاتر در واقع عضو یک محفلی میشه تا از این طریق بتونن قدرت خودشون و دوستانشون رو در برابر جادوهای سیاه افزایش بدن و در واقع بتونن در برابر دشمنان خودشون از خودشون دفاع کنن . خیلی اتفاقات در این کتاب شگفت آور و زیباست به شما توصیه میکنم که حتما کتاب رو مطالعه کنید

  کتاب هری پاتر و محفل قفنوس

  خلاصه داستان کتاب هری پاتر و محفل قفنوس

  در این قسمت مدیر مدرسه هاگوارز عوض میشه (مدیر قبلی یعنی دامبلدور ) با این تغییر خیلی از قوانین و مقررات مدرسه تغییر میکنه و در واقع به شکل مشخصی همه چیز رو تحت تاثیر خودش قرار میده  تا جایی که شما حرصتون سر این تغییر در میاد و در واقع دوست دارید تا این مدیر جدید و گوش مالی بدید . در ادامه به دلیل ضعف و یا شاید هم به دلیل خواسته های مدیر جدید درس جادو های مدرسه به حداقل میرسه  و اکثر درهاشون به صورت تئوری میشه به همین دلیل هم هری و دوستاش تصمیم میگیرن خودشون شروع کنن به تمرین و آماده سازی برای مقابله با لرد ولدومورت و روز های پیش رو .

  بخشی از کتاب هری پاتر و محفل قفنوس

  هری با خواب آلودگی خوشحال بود که لازم نیست به گفتگوی آنها بپیوندد . محتویات شکمش به هم میپیچیئ . خانم ویزلی دو تیکه نان تست با مارمالاد جلوی او گذاشت . هری سعی کرد نان ها رو بخورد اما این کار برایش مثل جوین فرش بود . خانم ویزلی کنارش نشست و شروع کر د به غر غر کردن در مورد تیشرتش . با برچسب لباس ور رفت و چین و چروک روی شانه هارا صاف کرد . هری آرزو میکرد کاش دست از این کار بر میداشت .

  تانکس همانطور که خمیازه عمیق دیگری میکشید حرفش را تمام کرد : باید به دامبلدور بگم نمیتونم ماموریت شبانه ی فردا رو انجام بدم خیلی خسته ام

   تذکر : هر 3 جلد در فایل زیپ قرار داده شده است

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب هری پاتر و محفل قفنوس ویدا اسلامیه - به زبان فارسی - - لینک دانلود
  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب هری پاتر و محفل قفنوس ویدا اسلامیه - زبان اصلی - - لینک دانلود

  برچسب ها : هری پاتر جي كي رولينگ ویدا اسلامیه

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب هری پاتر و محفل قفنوس ویدا اسلامیه
  تعداد کل بازدید ها: 1,113
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه