دانلود رمان رقص مرگ pdf

 • زمان درج : 42 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود رمان رقص مرگ pdf
 • کتابی که در این پست برای شما آماده شده رمان رقص مرگ که نوشته خانم نگار مرادی و رمان احساسی و زیبایی و هستش که حتما برای افرادی که علاقه به رمان های احساسی دارند این کتاب رو خوششون خواهد آمد این کتاب رو به صورت پی دی اف میتوانید برای خودتون به صورت 100% رایگان دانلود نمایید . لینک های دانلود در قسمت زیر براش ما نمایش داده شده است  .

  بخشی از رمان رقص مرگ

  شمیم که کمی هول کرده بود شروع به احوال پرسی با بابا و مریم جون کرد و با دیدن من با مهربونی به سمتم اومد و گرم به آغوشم کشیدم نمیدونم چرا اما حس کردم این کارش غیر ارادی و به صرف آروم کردن خودش بود بالاخره بعد از سه ساعت که هر دقیقه اش یک عمر گذشت یک پرستار در رو باز کردو بیرون آمد اما با عجله از کنارمون گذشت حتی جواب بابا که حال نیره رو پرسید نداد چند دقیقه بعد به همون سرعت به اتاق برگشت همون نگران شدیم امانتونستیم معنی تلافی طولانی و پر اضطراب نگاه سینا و شمیم رو بفهمم یک ساعت بعتز از اون اتفاق که همش تو هیجان و دل شوره سپری شد قد بلند سپهر که به نظر خمیده میرسید در حالی که سر به یر داشت از اتاق خارج شد همه جلو دویدیم الا سینا که با دیدنش یه نفس عمیق کشید با صدایی که از شدت نگرانی میلرزیرد پرسیدم چی شد ؟
  سرش و بی حال بالا آورد و نگاهش رو به جایی که سینا ایستاده بود دوخت
  چزی از سفیدی چشم هایش پیدا نبود و اگه به این حالت ندیده بودمش فکر میکردم یه دل سیر گریه کرده اما اون ستاره هایی که تو شب نگاهش روشن بود کمی دل گرمم کرد هنوز نگاهش تو نگاهش تو نگاه دوستش بود سینا پرید : تونستی رفیق ؟

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود رمان رقص مرگ pdf - - - لینک دانلود

  برچسب ها : دانلود رمان رقص مرگ رمان رقص مرگ رقص مرگ دانلود رمان عاشقانه رمان عاشقانه دانلود رمان احساسی رمان احساسی دانلود رمان احساسی رقص مرگ رمان احساسی رقص مرگ رمان عاشقانه رقص مرگ رمان رقص مرگ بدون سانسور دانلود pdf رقص مرگ دانلود رمان رقص مرگ نگار مرادی رمان رقص مرگ نگار مرادی نگار مرادی

  آمار باز دید این مطلب دانلود رمان رقص مرگ pdf
  تعداد کل بازدید ها: 4,628
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات
  مانا در 2020-07-08 12:12:25 گفته :

  ااااا خیلی خوب بود

  جان در 2020-11-05 09:02:35 گفته :

  عااااالیههههه این رمان تکه

  مطالب مشابه