دانلود کتاب شهر قصه بیژن مفید

 • زمان درج : 19 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب شهر قصه بیژن مفید

 • از نویسندگانی که کتاب های فوق العاده ای از آنها بر جای مانده بیژن مفید است که شاید بهترین اثر ایشان را در موضوع نمایش نامه با عنوان شهر قصه دانست. بیژن مفید از همان دوان کودکی، به ساز ویولن مسلط شد، و کم کم به قصه گویی پرداخت، سپس به سراغ نوشتن نمایش نامه رفت تا اینکه سرانجام توانست نمایش نامه مشهور شهر قصه را به نگارش درآورد. موضوعات مختلفی را می توان برای نمایش نامه متصور بود اما بیشترین موضوعی که می توان فکرها را درگیر کند، به جهان پر از دروغ بر می گردد. انسان هایی که در ظاهر دوست هستند اما در باطن چیزی غیرقابل باور خواهند شد. در نمایش نامه شهر قصه که کاملاً ساخته ذهن نویسنده است، در آن آدم ها با ماسک حیوانات مختلف، دورویی ها را به تصویر می کشند. در واقع شهری از آدم نماها بوسیله ماسک شروع به بازی می کنند. در این اثنا انسانی وارد شهر می شود و رفته رفته هویت انسانی خود را از دست می دهد و مانند بقیه انسان نماها می شود و داستان نمایش نامه شهر قصه این گونه ادامه پیدا می کند.

  دانلود کتاب شهر قصه pdf
  گفته می شود که این نمایش نامه تقریباً در 8هزار ورق نوشته شده است و 8 ساعت نیز نوار ضبط شده آن طول کشیده است. این نمایش نامه ابتدا در یک دبیرستان اجرا شد و سپس در سال 1347 در جشن هنر شهر شیراز به روی پرده رفت. شما هم اگر به نمایش نامه های این‌چنینی علاقمند هستید، توصیه می کنیم که حتماً کتاب شهر قصه را تهیه نمایید و از دنیای پر از دروغ و بدجنسی های آدم های به ظاهر انسان غبطه بخورید. گفتنی است که نمایش نامه شهر قصه به صورت عامیانه می باشد که خرافات و سنت های گذشته، زندگی انسان ها را به سختی کشانده است.

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب شهر قصه بیژن مفید - کتاب شهر قصه بیژن مفید - - لینک دانلود

  برچسب ها : دانلود کتاب شهر قصه کتاب شهر قصه شهر قصه دانلود کتاب قدیمی کتاب قدیمی دانلود کتاب قدیمی شهر قصه کتاب قدیمی شهر قصه کتاب شهر قصه بدون سانسور دانلود pdf شهر قصه دانلود کتاب شهر قصه بیژن مفید کتاب شهر قصه بیژن مفید بیژن مفید

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب شهر قصه بیژن مفید
  تعداد کل بازدید ها: 498
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه