دانلود کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی

 • زمان درج : 39 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی

 • افراد زیادی وجود دارند که می خواهند راه صد ساله را یک شبه بروند و به موفقیت های کلان دست یابند. حال این موفقیت می تواند مالی باشد و یا از هر طیفی دیگر! آیا شما هم جزو چنین افرادی هستید؟ طبیعتاً باید برای چنین هدف بزرگی، برنامه های بزرگتری هم در پیش گرفت. کتاب اثر مرکب دقیقاً همان چیزی است که به آن نیاز دارید نوشته ای که شما را به سمت موفقیت فراتر از آنچه که متصور هستید، سوق می دهد. این کتاب نوشته دارن هاردی است که باعث تحسین بسیاری از بزرگان در جهان شده است. هدف مهم این کتاب اهمیت دادن به چیزهای کوچک در زندگی تان است. تغییر عادات زندگی بخش مهم دیگر این کتاب است که شما را به موفقیت نزدیک می کند. در ابتدای کتاب هم به خوبی به شما فهمانده می شود که هیچ راه میانبری برای دستیابی به موفقیت نیست و تنها چیزی که می تواند شما را به هدف‌تان نزدیک کند، تمرکز کردن به چندین اصول اساسی موفقیتخواهد بود. اما این اصولی که از آن حرف می زنیم چه می تواند باشد؟

  کتاب اثر مرکب
  در کتاب اثر مرکب چندین بخش از این اصول قرار داده شده است که با خواندن آن و تمرکز عالی بر روی هر کدام می توانید به همه خواسته های خود برسید. اصلا مهم نیست که چقدر باهوش هستید یا چه اندازه مهارت یاد دارید! باید تمامی اصول گفته شده در کتاب را انجام دهید. بسیاری از افراد گول ساده بودن بند های این کتاب را می خورند و خیلی زود از کارهایی که باید برای رسیدن به موفقیت انجام دهند، دست می کشند. در کتاب اثر مرکب آنچه را که شاهد خواهید بود همگی واقعیات زندگی ما هستند! بنابراین اگر می خواهید همیشه برنده بودن را لمس کنید، نیاز به استراتژی های کتاب اثر مرکب دارید.

  بخشی از کتاب اثر مرکب

  به خاطر پدر در دوازده سالگی برنامه ی من به اندازه ی برنامه کارآمدترین مدیران عامل مفید بود . بعضی وقتها شکوه و زاری میکردم  به هر حال کودک بودم ولی در همان موقع م ته دل ام لذت میبرم از این که یک برتری نسبت به هم کلاسی های ام دارم . پدر به من یک برتری جدی و زود هنگام داده بود یکی درباره ی انضبط و دیگری طرز فکری که میتوانست من را مسوول و متعهد بارآرد و کاری کند به هر چیزی که به عنوان هدف در نظر میگرتن برم ( اتفاقی نیست که شعار مجله موفقیت را گذاشته ایم : آنچه جویندگان موفقیت میخوانند )

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی - کتاب اثر مرکب - - لینک دانلود

  برچسب ها : دانلود کتاب اثر مرکب کتاب اثر مرکب اثر مرکب دانلود کتاب روحیه بخش کتاب روحیه بخش دانلود کتاب روحیه بخش اثر مرکب کتاب روحیه بخش اثر مرکب کتاب اثر مرکب بدون سانسور دانلود pdf اثر مرکب دانلود کتاب اثر مرکب دارن هاردی کتاب اثر مرکب دارن هاردی دارن هاردی

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی
  تعداد کل بازدید ها: 495
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه