دانلود کتاب پستچی چیستا یثربی pdf

 • زمان درج : 19 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب پستچی چیستا یثربی pdf

 • خواندن رمان های عاشقانه همیشه جذاب بوده است. در سال 1394 رمان عاشقانه ای در صفحات مجازی قرار گرفت که خیلی زود مخاطبان خود را پیدا کرد. نام این رمان پستچی بود. خانم چیستا یثربی نویسنده این رمان در صفحه اینستاگرام خودشان این رمان جذاب را منتشر کردند که البته بعدها انتشارات قطره آن را به چاپ رسانیدند. موضوع این رمان عاشقانه، همانطور که از نامش پیداست در خصوص رابطه عاشقانه یک پستچی با دخترکی است که با یک نگاه دل را به پستچی می بازد. داستان از آنجا آغاز می شود که روزی این پستچی به درب خانه دخترک می آید و یک نامه به او می دهد. در لحظه دخترک دل را می بازد و برای اینکه هر روز پستچی را ببینید، تصمیم می گیرد که به خودش نامه بنویسد تا به این بهانه بتواند عشقش را ملاقات کند.

  کتاب پستچی چیستا یثربی
  این کتاب که متنی روان و ساده دارد، به طور حتم شما را جذب خود خواهد کرد. پستچی قصه ما مشخصات ظاهری خوبی مانند موی طلایی دارد که از مشخصه ها اصلی او به شمار می‌رود. داستان پستچی روایت یک عشق حقیقی است. هدف از نوشتن این رمان چند نکته بسیار مهم است. اول اینکه باید سعی کرد چیزی را که دوست دارید گم نکنید، که اگر این اتفاق بیوفتد آن را برای همیشه از دست خواهید داد. دومین موضوع، فراموش نشدن عشق واقعی است. در واقع می‌توان در یک آن عاشق شد اما نمی توان خیلی زود آن را فراموش کرد. و در آخر پستچی به شما می فهماند که دنیا برای اینکه حقتان را بگیرید، صبر نخواهد کرد. باید بتازید و راه زندگی را باز کنید.
  لذا اگر می خواهید یک داستان عاشقانه زیبا را بخوانید توصیه می کنیم که رمان پستچی را انتخاب کنید تا در کنار لذت بردن از درس های آن نیز بهره ببرید.

  بخشی از کتاب پستچی چیستا یثربی

  کدام عملیات!مگر تمام نشد؟هنوزدر بوسنی  جنگی نبود.مگر آزاد کردن دو اسیرچقدر  طول میکشید؟چیزي  را  از  من  پنهان  میکردند.شبها  که  خسته  به  خانه  میرفتم،  در  راه  فقط  دعا میخواندم.یک  دعاي  نور  در  جیبم  بود،  خواندنش به  من  آرامش  میداد.هر  چاه  ،جوي  آب،یا گودالی که میدیدم، خم میشدم و در آن نام علی را صدا میکردم.تمام آبها و چاههاي زمین به هم میرسند.پس صداي مرابه تو میرسانند.کاش  دلم جرعه آبی بود!سحر با سمفونی کلاغها میپریدم.قلبم طبل جنگی قصه میشد.خوابش را دیده بودم!نمیدانم چرا درخواب، ساکت نگاهم میکرد.عاشقانه،پر  از  درد  و  سراسیمه.کنارم  بود.ولی  چیزي  نمیگفت.گیسوانم  را  نوازش میکرد،چیزي نمیگفت

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب پستچی - کتاب پستچی - - لینک دانلود

  برچسب ها : دانلود کتاب پستچی کتاب پستچی پستچی دانلود کتاب عاشقانه کتاب عاشقانه دانلود کتاب عاشقانه پستچی کتاب عاشقانه پستچی کتاب پستچی بدون سانسور دانلود pdf پستچی دانلود کتاب پستچی چیستا یثربی کتاب پستچی چیستا یثربی چیستا یثربی

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب پستچی چیستا یثربی pdf
  تعداد کل بازدید ها: 1,573
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه