دانلود کتاب کیمیاگر پائولو کوئیلو pdf

 • زمان درج : 39 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب کیمیاگر پائولو کوئیلو pdf

 • رمان های زیادی در جهان وجود دارد که شهرت آن‌ها همه‌گیر است. یکی از این رمان ها، رمان بسیار تأثیرگذار از نویسنده برجسته جهان یعنی پائولو کوئیلو است که کیمیاگر نام دارد. از بهترین بودن این رمان همین بس که تاکنون به زبان های مختلفی ترجمه شده است که تعداد آن به بیشتر از 50 زبان می رسد. در ایران نیز این رمان توسط نشر ثالث و ترجمه ای از حسین نعیمی منتشر می شود. اگر به رمان هایی با توصیفات قوی و اندرزهای بسیار حیاتی برای ادامه زندگی نیاز دارید حتماً رمان کیمیاگر را مطالعه کنید. موضوع این رمان هیجان انگیز در خصوص فردی به نام سانتیاگو است که به شغل چوپانی مشغول است. این جوان که سفرهای بسیاری را به همراه گله‌ی گوسفندانش انجام می دهد در یکی از چراگاه ها‌ و در نیمه شب، زمانی که خواب بود، خواب عجیبی می بیند که به کلی ذهنش را آشفته می کند. این چوپان برای اینکه معنای خوابش را بفهمد نزد پیرزنی می رود و در انتها مشخص می شود که چوپان این رمان باید سفری به مصر داشته باشد تا گنجینه خود را بدست آورد.

  کتاب کمیاگر
  از این رو سانتیاگو به راه می افتد و در طول سفر اتفاق های بسیار جذابی نیز برایش پیش می آید که توصیه می کنیم برای لذت بردن از آموزه های این رمان حتماً آن را تهیه و مطالعه کنید. ناگفته نماند که نویسنده برزیلی این کتاب، رمان های بسیار جذاب دیگری نیز دارد، اما کیمیاگر اثر بسیار معروفش است که یکی از پرفروش‌ترین کتاب ها در قرن بیستم نامگذاری شده است. این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا از وابستگی هایی که در دنیا دارید، بهتر دست بکشید. وجود جملات قصار در کتاب کیمیاگر از جمه موارد مثبت و تأثیرگذاری است که قطعاً خواندن آنها مسیر زندگی‌تان را هموار خواهد کرد.

  بخشی از کتاب کیمیاگر

   در این اثنا پیرمرد سعی میکرد که سر صحبت را با او باز کند . گفت که تشنه است و از او جرعه ای موشیدنی خواست . پسرک به امید اینکه پیرمرد دست از سرش بردارد بطری شراب را تعارفش کرد . اما پیر مرد ول کن نبود و از او در مورد کتابی که میخواند پرسید . یک آن وسوسه شد که گستاهی کند و روی نیمکت دیگری بنشیند ولی پدر به او آموخته بود به بزرگتز از خودش احترام بگذارد  . از این رو کتاب را به پیرمرد داد این کارش به دو دلیل بود اولا الفظ صحیح اسم کتاب مطمئن نبود . دوما چنانچه پیرمرد سواد خواندن و نداشت خجالت میکشید و دست از سر او بر میداشت

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب کیمیاگر - کتاب کیمیاگر - - لینک دانلود

  برچسب ها : دانلود کتاب کیمیاگر کتاب کیمیاگر کیمیاگر دانلود کتاب معروف کتاب معروف دانلود کتاب معروف کیمیاگر کتاب معروف کیمیاگر کتاب کیمیاگر بدون سانسور دانلود pdf کیمیاگر دانلود کتاب کیمیاگر پائولو کوئیلو کتاب کیمیاگر پائولو کوئیلو پائولو کوئیلو

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب کیمیاگر پائولو کوئیلو pdf
  تعداد کل بازدید ها: 9,806
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات
  Soruosh در 2019-08-22 18:23:30 گفته :

  رمان زیبایی ست

  حسین دانشمند در 2019-08-24 16:34:59 گفته :

  کتاب بسیار جالب و فلسفی است. جملات زیبا و مرتبط کرده است انسان را با طبیعت و از همه مهمتر شخصیت این رومان دنبال گم شده خود می گردد وقتی آنرا پیدا می کند. عاشق می شود ولی بازهم باورش نمی شود.
  آخرش عاشق یک دختر مسلمان مصری بنام فاطمه می شود.
  برای دوستان توصیه می کنم که کتاب بدون سانسور اش را بخوانید.

  setarehmollazadeh در 2021-09-20 00:17:43 گفته :

  دوست دارم بخونمش

  ایمان در 2022-03-11 07:28:16 گفته :

  تعریفشو خیلی شنیدم

  مطالب مشابه