دانلود کتاب قدرت سکوت مهران کندری

 • زمان درج : 4 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب قدرت سکوت مهران کندری

 • بسیاری از افراد به دنبال کتاب‌های از جنس موفقیت هستند. حال این موفقیت می تواند فردی باشد و یا در روابط با دیگران. کتاب قدرت سکوت از جمله کتاب هایی است که در زمینه های روانشناسی فردی و همچنین خلاقیت و مدیریت نوشته شده است. سوزان کین که نویسنده این کتاب است قصد نشان دادن توانمندی سکوت و امتیازهای آن برای بدست آوردن یک زندگی بسیار خوب را داشته است. ناگفته نماند که این کتاب جزو پرفروش‌ترین کتاب های آمازون هم در نظر گرفته شده است.
  این نویسنده طراز اول می خواهد بگوید که افرادی که درون‌گرا هستند، قدرتشان نادیده گرفته دشه است و همین موضوع را ربط به ضرر کردن جامعه داده اند. در واقع هدف مهم تر سوزان کین از نوشتن این کتاب تغییر دید جامعه نسبت به افراد دورن‌گرا آن هم در تمامی مسائل، مانند: ازدواج، شغل، روابط احساسی بوده است. داستان در جایی به اوج جذابیت خود می رسد که خودِ افراد درون‌گرا هم تحت تأثیر کتاب قرار خواهند گرفت.

  کتاب قدرت سکوت
  در بخش دیگری از کتاب به معرفی درون‌گراهای موفق جهان پرداخته شده است. در هر حال اگر نمی توانید با افراد درون‌گرا ارتباط برقرار کنید، شاید برایتان جالب باشد که حتماً کتاب قدرت سکوت را مطالعه کنید. این کتاب ضمن ارائه راه‌کار برای تمامی افراد می تواند قدم موثری را برای برقراری بهتر ارتباط بین برون‌گرایان با درون‌گرایان بردارد. جالب است بدانید که اکثر مردم برای آنهایی که اهل ریسک هستند، مقام و منزلت بالایی در نظر می گیرند، اما برای افرادی که کارشان توجه است خیر! با خواندن این کتاب می توانید به خود بقبولانید که این دسته از افراد هم لایق ستایش هستند. حال کمی با خود فکر کنید که در کدام دسته از افراد درون یا برون‌گرا قرار دارید. با خواندن این کتاب هم می توانید به خود و هم دیگران کمک کنید.

  بخشی از کتاب قدرت سکوت

   مشکل ما با این تسلسل ساده این است که بیشتر ما افراد نمیخاهیم بپزیریم نیاز کلی برای شروع و ادامه داریم . ما آماده پذیرش راهنمایی آموزش راهبری و یادگیری هستیم . اگر بکویند به اینها نیازی نیست آن را باور نداریم . عصبی بدگمان و عاقبت خشمگین و مایوس میشویم . اگر نیازمند کمک باشیم در روشها نیست بلکه در شدت و قوت این امر است . اگر کسی آگاهمان کند لازم است خود بزرگبینی را کاهش دهیم . آنگاه چنین کمکی واقعی است .

   

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب قدرت سکوت - کتاب قدرت سکوت - - لینک دانلود

  برچسب ها : دانلود کتاب قدرت سکوت کتاب قدرت سکوت قدرت سکوت دانلود کتاب موفقیت کتاب موفقیت دانلود کتاب موفقیت قدرت سکوت کتاب موفقیت قدرت سکوت کتاب قدرت سکوت بدون سانسور دانلود pdf قدرت سکوت دانلود کتاب قدرت سکوت مهران کندری کتاب قدرت سکوت مهران کندری مهران کندری

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب قدرت سکوت مهران کندری
  تعداد کل بازدید ها: 132
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه