دانلود کتاب یک عاشقانه آرام

 • زمان درج : 13 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب یک عاشقانه آرام

 • درک کردن عشق کار سختی نیست. باید عاشقی کردن را بلد بود. این را می شود از کتاب نادر ابراهیمی فرا گرفت. معروفترین اثر این نویسنده "یک عاشقانه آرام" نام دارد که اثری قدرتمند در خصوص یک زندگی عاشقانه است که به خوبی نشان می دهد که عشق ورزیدن کار سختی نیست. در این کتاب پرهیجان، عشقِ بین دو نفر به تصویر کشیده شده است؛ یک مرد که اهل گیلان و معلم است و یک دختر آذری که اتفاقاً هر دوی آنها گرایشات و فعالیت های سیاسی مشابهی را از قبل تجربه کرده اند. در واقع در این کتاب چگونگی و مراحل یک زندگی پر از عشق عنوان شده است، آن هم با جمله های تاثیرگذار. هدف نادر ابراهیمی از نوشتن این کتاب این است که می خواهد بگوید که برای خوب زندگی کردن نیازی به معجزه نخواهید داشت و فقط کافی است که آن را با جان و دل دوست داشته باشید. ایشان معتقدند که بزرگترین دشمن عشق این است که به آن عادت کنیم و اینکه اجازه دهیم تا روزمرگی وارد عشق شود، در این صورت است که عشق از بین خواهد رفت.


  در یک عاشقانه آرام به خوبی خواهید دید که نویسنده چگونه عشق را از نگاه فلسفی و ذوق ادبی با تجربیات زندگی خود آمیخته تا کلام تأثیرگذارتری را به مخاطب برساند. همچنین در لحظه لحظه یک عاشقانه آرام باید منتظر بهترین جملات و احساسات عاشقانه باشید. البته ممکن است از دید خیلی از افراد این جملات پذیرفته نشود اما بی شک تمامی آن برای مخاطبان قابل احترام خواهد بود. نادر ابراهیمی به طرق های مختلف عشق را به مخاطب خود نشان می دهد و سعی می کند که به مخاطب بفهماند که عشق فهماندن با عالی ترین نوع آن است. این کتاب به تمامی کسانی که یک زندگی عاشقانه خوب می خواهند، توصیه می شود.

  بخشی از کتاب یک عاشقانه آرام

  نع  .چهارشنبه هاي مان را پس انداز مي كنيم و يك جا خرج مي كنيم ؛ و بعد از اينكه همهي اَثَرگاه هاي ايران را ديديم ، همه ي بناهاي تاريخي را مي بينيم _نه به عنوانِ عنصري صرفاً تاريخي ، بل چيزي كه اراده ي آدم ها ، حركت ، به آن ها حيات بخشيده است _و مكان هاي ديدني سرزمين مان را  .براي اين كار ، ديگر ، يك عمر ، خيلي كم است  .از اين گذشته ، ممكن است به فكر ايجاد يك اَثَرگاه تازه هم بيفتيم . _ با چه چيزهايي مي خواهي اَثَرگاه مان را پر كُني؟_ با دست نوشته هاي هنرمندانِ بزرگ معاصر  .چنين نقشه يي دارم  .نه اَثَرگاه خطّاطان و خوشنويسان ، كه جايگاهي ويژه ي خط و نوشته هاي دستي بزرگان هنر و فرهنگ ملّي ؛ نويسندگان ، شاعران ، نقّاشان ، موسيقيدان ها ...

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب یک عاشقانه آرام - - - لینک دانلود

  برچسب ها : کتاب یک عاشقانه آرام یک عاشقانه آرام دانلود کتاب عاشقانه

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب یک عاشقانه آرام
  تعداد کل بازدید ها: 220
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه