دانلود کتاب سرگذشت ندیمه

 • زمان درج : 25 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب سرگذشت ندیمه
 • رمان سرگذشت ندیمه از رمان های علمی تخیلی است که بوسیله نویسنده‌ای کانادایی به نام مارگارت آتوود نوشته شده است. داستان این رمان از این قرار است که در آینده‌ای نه چندان دور دولتی که البته دیکتاتور هم هست بعد از غلبه بر ایالت متحده در نیو انگلند حکمرانی می کند. شخصیت اصلی این رمان فردی ماجراجو به نام آوفرد است. همچنین در ادامه داستان به این موضوع پرداخته می‌شود که چگونه زندگی زنان در یک جامعه مردسالار فرو می پاشد همچنین نویسنده در سرگذشت ندیمه از به تصویر کشیدن تلاش زنان برای ایجاد زندگی مستقل چیزی فروگذار نخواهد گذاشت.
  بهتر است عنوان کنیم که در این رمان دو بخش را از نظر خواهید گذراند. بخش اول که بخش شبانه داستان است که فقط به آوفرد اختصاص می‌یابد و بخش دیگر که به خرید، خانواده و اتاق انتظار مربوط می شود که همه‌شان از دیدگاه آوفرد به زندگی ندیمه ها مرتبط خواهد شد. در واقع دیدگاه و نظرات آوفرد در گذشته و حال مدام در حال چرخش است تا بتواند زندگی کنونی آنان را به تصویر بکشد.
  گفتنی است که کتاب سرگذشت ندیمه در سال 1985 برنده جایزه جنرال گاورنر شده است. همچنین جایزه آرتور سی کلارک را نیز در بخش رمان های علمی تخیلی برده است؛ البته این در حالی است که نویسنده داستان به هیچ عنوان ژانر رمان خود را علمی تخیلی نمی‌داند. جالب توجه خواهد بود که بدانید از روی این رمان فیلمی نیز در سال 1990 ساخته شده است. همچنین یک سریال تلویزیونی نیز از آن به روی آنتن رفته است که استقبال بی نظیری از آن شد. نویسنده رمان چندی پیش اعلام کرده است که در سال 2019 رمانی دیگری را منتشر خواهد کرد که دنباله رمان سرگذشت ندیمه است. خواندن این رمان هیجان انگیز را با ترجمه سهیل سمی به دوستداران هیجان توصیه می‌کنیم.

  بخشی از کتاب سرگذشت ندیمه

   یا غیبت میکردیم . مارتاها همه چیز را میدانند با هم حرف میزنند و نقل اخبار غیر رسمی را از خانه ای به خانه دیگر می برند . بی شک آنها هم مثل من پست درها فال گوش می ایستند و حتی بدون نگاه کردن هم همه چیز را میبیننند . گاهی حرف هایشان به گوشم رسیده است و بعضی حرف های خصوصیشان را شنیده ام مرده به دنیا اومده یا با میل بافتنی راست فرو کرد تو شیکمش گمونم از حسادت بود . از حسودی میسوخت یا با لحنی تحریک آمیز : دختره از توالت شور استفاده کرد . فی الفور کارگر افتاد اما گمونم مزه اش رو چشید . لابد مرده خیلی مست بوده اما دست دختر رو شد

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب سرگذشت ندیمه - - - لینک دانلود

  برچسب ها : مارگارت اتوود کتاب سرگذشت ندیمه مارگارت اتوود دانلود کتاب سرگذشت ندیمه مارگارت اتوود دانلود pdf کتاب سرگذشت ندیمه کتاب سرگذشت ندیمه بدون سانسور دانلود کتاب داستان سرگذشت ندیمه دانلود کتاب داستان کتاب سرگذشت ندیمه

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب سرگذشت ندیمه
  تعداد کل بازدید ها: 915
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه