دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ

 • زمان درج : 21 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ
 • کتاب جادوی فکر بزرگ از جمله کتاب هایی است که افرادی که می خواهند به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنند، به سراغ آن می روند. نکته قابل توجه در خصوص این کتاب فروش 6 میلیون نسخه از آن است که در سراسر جهان شکل گرفته است. این کتاب نوشته دکتر دیوید شوارتز است که از بهترین روانشناسان دنیا به حساب می‌آیند. از جمله پیام هایی که این نویسنده در کتاب خود قصد دارد به خوانندگان القا کند، این است که برای رسیدن به موفقیت باید بزرگ فکر کرد؛ همچنین عنوان می‌کند تا خودباوری نباشد امکان بزرگ فکر کردن هم وجود نخواهد داشت. دکتر د.شوارتز در کتاب جادوی فکر بزرگ به خوبی تفاوتهای آدم‌های موفق و ناموفق را بیان می‌کند. همچنین به طور کاملاً واضح تفاوت افرادی که فکر بزرگی دارند را نیز رو می‌کند.

  این نویسنده سرشناس در سیزده فصل به خواننده یاد خواهد داد که اصلاً چرا باید بزرگ اندیشید و یا از چه طریق می توان از ابزارهای قدرتمند در زندگی خود استفاده کرد. از دیگر هدف های این کتاب این است که نویسنده قاطعانه بیان می‌کند که هر کسی که این کتاب را بخواند و به آن عمل کند، تأثیرات شگرف آن را در زندگی خود مشاهده خواهد کرد. این نویسنده معتقد است که افراد با هوشِ بالا می توانند به موفقیت دست یابند اما کمال نهایی از آن کسانی خواهد شد که تفکر بهتری داشته‌اند. در تمامی فصل های کتاب جادوی فکر بزرگ روش های متعددی را خواهید دید که هر یک از آنها نیروی فوق العاده‌ای را در شما جهت فکر کردن بزرگ ایجاد خواهد کرد تا بتوانید موفقیت و رضایت خود را از زندگی و آنچه بدست می‌آورید، بالا ببرید. حتی اگر با کتابهای موفقیت میانه خوبی ندارید توصیه می‌کنیم که این کتاب را با ترجمه ژنا بخت آور تهیه و مطالعه فرمایید.

  بخشی از کتاب جادوی فکر بزرگ

  اغلب این خاطره را به یاد می آوردم زیرا نکته جالبی را درباره تاثیر ظاهر بر فکر روشن میکند . کسانی که دوره خدمت سربازی را گذرانده اند میدانند که یک سرباز هنگامی که در یونیفورمش باشد احساس و فکر یک سرباز را دارد یک زن هنگامی که لباس مهمان یپوشیده باشد بیشتر حال و هوای هممانی رفتن در سر دارد .
  به همین ترتیب یک مدیر وقتی لباس مدیرها در می آید بیشتر احساس میکند که یک مدیر است . فروشنده ای همین مطلب را به شکل دیگری بیان میکند او میگوید : تا وقتی اطمینان نداشته باشم که ظاهرم مانند ظاهر افراد موفق و شیک و آراسته است احساس موفقیت و اعتماد به نفس به من دست نمی دهد و بدون این احساس هم واقعا نمی توانم فروشهای موفقی داشته باشم

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ - - - لینک دانلود

  برچسب ها : کتاب جادوی فکر بزرگ دانلود کتاب موفقیت دانلود کتاب موفقیت جادوی فکر بزرگ کتاب جادوی فکر بزرگ بدون سانسور دانلود pdf کتاب جادوی فکر بزرگ دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ دیوید شوارتز کتاب جادوی فکر بزرگ دیوید شوارتز دیوید شوارتز

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ
  تعداد کل بازدید ها: 560
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه