دانلود کتاب جنایت و مکافات

 • زمان درج : 13 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب جنایت و مکافات
 • یکی از رمان های بسیار بامعنا که نویسنده آن رمان های مشهور زیادی را نوشته است، رمان جنایات و مکافات است. این اثر مشهور از فئودور داستایوفسکی که اهل روسیه است، برجای مانده است. اگر آثار این نویسنده را خوانده باشید، دوراندیشی و ریزبینی ایشان در کارهایشان را متوجه شده اید. در کتاب جنایات و مکافات هم چنین رویه پیش روی خواننده خواهد بود. داستایوسفکی شخصیت افراد مختلف در رمان را به طرز ماهرانه ای به تصویر کشیده است. از جمله ویژگی های این کتاب می توان به چهره های بد و خوب آن اشاره کرد که به طرز جالبی کار شده اند. این که کدام شخصیت، چهره خوب دارد یا بد دقیقاً چیزی که نویسنده بر عهده خواننده گذاشته است و در واقع می توان گفت این موضوع چالش بسیار خوبی خواهد بود.

  داستان کتاب جنایات و مکافات به زشتی های شهر پترزبورگ می پردازد. شخصیت این کتاب جوانی است 23 ساله که در کنار کنجکاوی و اینکه دارای چهره خوبی است اما پولی نداشته و تنگ‌دست است. دوستش او را اخمو دانسته و مضمون بودن را یکی از خصوصیات اخلاقی وی می‌داند. این جوان گاهاً با خودش حرف می زند و از بی عدالتی جهان شکوه می‌کند. هیچ احساسات خاصی ندارد و همه را مزاحم خودش می داند. توصیه می کنیم که حتماً این کتاب را مطالعه کنید تا از تصمیمات عجیب و غریب این جوان که راسکلنیکف نام دارد آگاه شوید.

  در آخر داستان خواهید یافت که که باید آدمی به گوهر وجودی خودش نزدیک شود و آن را بدست آورد. همچنین در می یابید که باید رابطه خود با اطرافیان و جامعه را بهتر کنید. از طرف دیگر کتاب جنایات و مکافات به عشق هم می پردازد. یادآور می شویم که بر اساس این رمان فیلمی نیز در سال 1983 با همین عنوان ساخته شده است.

  بخشی از کتاب جنایت و مکافات

  رازئمیخن سرنجام با شجاعت بیشتر نگاهی به آردوتیا رومانونا کرد . بکرات ضمن صحبت به اون نگاه میکرد اما نگاه هایش بسیار آنی بود و فورا آن را از او برمیگرداند . آردوتیا رومانونا گاهی کنار میز می نشست و با دقت گوش میداد گاه مجددا بر میخاست و بنابر عادت خویش از گوش ای به گوشه ای دیگر اتاق قدم میزد . دستها را صلیب وار بر هم مینهاد لبها را بهم میفشرد و بی آنکه راه رفتن خود را قطع کند گاهی سوالی می کرد و در فکر فرو میرفت . او هم عادت داشت که به آنچه می گئیند تا به آخر گوش ندهد . لباس تیره رنگی از پارچه ای نازک بر تنش بود و به گردنش دستمال سفید شفافی گره خورده بود از روی شواهد بسیار رازو میخین متوجه شد که وضع دو زن بینهایت فقیرانه است و به نظرش رسید اگر آردوتیا رومانونا لباسی چون ملکه ها بر تن می داشت آن وقت اصلا از وی نمی ترسید . اما اکنن شاید به دلیل همینکه اوآنقدر محقر لباس پوشیده بود و در این وضع فقیرانه دیده می شد به دل جوانش بیم راه یافت و از هر کلمه و رفتار خود می ترسید

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب جنایت و مکافات - - - لینک دانلود

  برچسب ها : کتاب جنایت و مکافات دانلود کتاب داستان دانلود کتاب داستان جنایت و مکافات کتاب جنایت و مکافات بدون سانسور دانلود pdf کتاب جنایت و مکافات دانلود کتاب جنایت و مکافات داستایفسکی کتاب جنایت و مکافات داستایفسکی داستایفسکی

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب جنایت و مکافات
  تعداد کل بازدید ها: 419
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه