دانلود کتاب جنگ و صلح

 • زمان درج : 3 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب جنگ و صلح
 • مطمئناً کتاب جنگ و صلح اثر نویسنده مشهور روس را می توان جزو بهترین رمان های جهان دانست. این کتاب در سال 1869 نگارش شده است. از ویژگی های برجسته این رمان می توان به حضور بیش از 500 شخصیت اشاره کرد که تولستوی سعی کرده است که همه این شخصیت ها را به طور مفصل توصیف کند. از این کتاب بعنوان یکی از بهترین منابع تحقیق در تاریخ سیاسی امپراتوری روس یاد می شود. در جنگ و صلح مقاوت روس ها در برابر حمله ارتش فرانسه به تصویر کشیده است، حمله ای که بر رهبری ناپلئون بوده است. همچنین سرگذشت 5 خانواده اشرافی روسیه در دوران جنگ به طور مفصل توضیح داده شده است. گفتنی است که این کتاب از نگاه منتقدان نیز یکی از بهترین رمان ها برگزیده شده است.

  از این کتاب می توان درس های زیادی گرفت. تولستوی جنگ عظیمی را به تصویر کشیده است که نتیجه اش درد و بدبختی بوده و بدین طریق درس های مهمی را به خواننده منتقل می‌کند. از جمله مهم ترین درس‌های این نویسنده که بارها در این کتاب به آن اشاره شده است شاد زیستن است. شاد بودنی در کنار حماقت حاکمان دیوانه، دنیایی پر از کینه و نفرت، جهانی که ناآگاهی آن را گرفته است. از دیگر مباحث مهمی که تولستوی قصد دارد با کتاب جنگ و صلح به خواننده القا کند، مسئله آزادی است. در واقع تولستوی معتقد است که جنگی که میان روسیه و فرانسه پیش آمد، نتیجه دستور یک نفر نبود و همه ارکان در همه رده ها مسبب آن بوده‌اند.

  در صفحه به صفحه جنگ و صلح با توصیفات درجه اول روبرو خواهید بود که این موضوع کتاب را در سطح خوبی از رمان ها قرار داده است. پیشنهاد می‌کنیم این کتاب را حتماً مطالعه کنید تا درس های خوبی از آن یاد بگیرید.

  بخشی از کتاب جنگ و صلح

  در لهستان خود رابه کوتوزف رسانیده بود و کوتوزف با مهربانی از او استقبال کرده بود . به او وعدخه داده بود که فراموشش نکند و او را بر دیگر آجودانهای خود برتری داده و همراه خود به وین آورده بود و ماموریتهای حساستر و جدیتری به او به او محول می کرد . از همان وین به رفیق قدیمی خود پدر پرنس آندره ی نامه ای نوشته و در آن ذکر کرده بود : سخت کوشی و ثابت قدمی و دقت در اجرای ماموریت ها خصوصیات و امتیازاتی هستند که نوید میدهند که فرزند شما افسر فوق العاده و کم نظیری خواهد شد . من از اینکه چنین افسری زیر فرمان دارم بسیار به خود میبالم

   

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب جنگ و صلح - - - لینک دانلود

  برچسب ها : کتاب جنگ و صلح دانلود کتاب داستان دانلود کتاب داستان جنگ و صلح کتاب جنگ و صلح بدون سانسور دانلود pdf کتاب جنگ و صلح دانلود کتاب جنگ و صلح لئو تولستوی کتاب جنگ و صلح لئو تولستوی لئو تولستوی

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب جنگ و صلح
  تعداد کل بازدید ها: 106
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه