دانلود کتاب یادم تورا فراموش

 • زمان درج : 36 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب یادم تورا فراموش
 • اگر حوصله خواندن کتاب های بلند را دارید، در این مطلب می خواهیم شما را با یکی از بهترین ها آشنا کنیم. کتاب معرفی شده توسط تیم ما، کتاب یادم تو را فراموش است که احتمالاً اسم آن شما را یاد چنین بازی با همین نام می اندازد. برای همه ما در زندگی پیش آمده است که موقعیت هایی را تجربه کرده ایم که حس‌مان آن را خوب تقلی می کرده است اما به ناگاه همه چیز از این رو به آن رو شد. این اتفاق در مسئله عشق به کرات تکرار می شود. کتابی که از نظر خواهید گذراند عشق دو پسر و دختر را بازگو می کند که قصد دارند با یکدیگر ازدواج کنند. در این بین پدر دختر که نفس نام دارد، به شدن مخالف این ازدواج است. در گیر و دار مخالفت های پدر یک سفر کاری نیز برای آرش که طرف مقابل نفس می باشد نیز پیش آمده است که وی را مجبور به ترک کشور کرده است. آرش که در خارج از کشور مشغول رسیدگی به مشکلاتش است، ناگهان به وی خبر می دهند که... احتمالاً خیلی علاقمند هستید که ادامه داستان را همینجا عنوان کنیم. اما به شدت توصیه می کنیم که از لحظه لحظه این کتاب به راحتی عبور نکنید.
  حتی شما را برای پایان این داستان نیز به چالش می کنیم. معمولاً اکثر ما پایان های خوب و خوش را برای کتاب‌ها دوست داریم و از پایان های ناراحت کننده بیزار هستیم. حال حدس بزنید با توضیحاتی که ارائه داده ایم، چه سرنوشتی برای رابطه نفس و آرش پیش بینی می کنید؟ این کتاب هیجان انگیز را از همین بخش دانلود کرده و به دقت مطالعه کنید تا بتوانید با تک تک سطرهایش ارتباط برقرار کنید. سرگذشت این داستان ممکن است برای همه ما رخ دهد و در جامعه ملموس است.

  بخشی از کتاب یادم تورا فراموش

  پیاده شدم ازشون خداحافظی کردمو رفتم داخل دانشگاه هرچی نگاه کردم یه قیافه آشنا هم ندیدم پوفی کشیدم رفتم سمت کلاس استاد پناهیه عزیزم بعده اینکه بهش سلام کردم نشستم ردیف اول مثه بچه خرخونا یکم بعد سرو کله دخترا پیدا شد به سه تاشون سلام کردمو همه حواسمو دادم به استاد که همشون از تعجب شاخ دراوردن چشم ندارن پیشرفت منو ببینن.
  آخره کلاس استاد گفت باید تا قبله امتحانای پایان ترم یه تحقیق بهش بدیم آخه ما ترم اولیارو چه به کارتحقیقی چیزی حالیمون نیس که قرار شد کاره گروهی باشه چون کلاس ما ترم بالایی هم داشت یه ترم اولی با یه ترم بالایی هم گروه بشه خودش از قبل تقسیم بندیا کوفتیشو انجام داده بودو شروع کرد به خوندن اسما تا رسید به منه بدبخت

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب یادم تورا فراموش - - - لینک دانلود

  برچسب ها : کتاب یادم تورا فراموش دانلود کتاب عاشقانه دانلود کتاب عاشقانه یادم تورا فراموش کتاب یادم تورا فراموش بدون سانسور دانلود pdf کتاب یادم تورا فراموش دانلود کتاب یادم تورا فراموش ناشناس کتاب یادم تورا فراموش ناشناس ناشناس

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب یادم تورا فراموش
  تعداد کل بازدید ها: 502
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه