دانلود رمان سیگار شکلاتی

 • زمان درج : 2 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود رمان سیگار شکلاتی
 • هما پوراصفهانی یکی از رمان نویسان توانمند کشورمان است که چندین رمان کار فکر و دست ایشان است. از آخرین نوشته های این نویسنده می توان به رمان سیگار شکلاتی اشاره کرد. در این رمان که در سبک عاشقانه، اجتماعی نوشته شده است رگه هایی از ژانر معما نیز دیده می شود. با توجه به رمان های قبلی این نویسنده، به وضوح پیشرفت را در قلم خانم پوراصفهانی می توان مشاهده کرد. از ویژگی های مهم این رمان تناقض نداشتن قسمت ها مختلف داستان است که همین امر سبب قوی تر شدن آن شده است.  از دیگر خصوصیات بارز رمان سیگار شکلاتی می توان به پرداخته شدن بسیار عالی شخصیت های داستان اشاره کرده که نام هایشان شهراد، اردلان و سارا است.

  شهراد قصه ما گذشته ای بسیار تلخ داشته و به دنبال هدف خاص خودش است، این هدف نه انتقام جوئی‌ست و نه در رمان های دیگر تکرار شده است. شخصیت اردلان نیز فداکار است. جالب اینجاست که با شهراد هدف مشترکی دارد. فداکاری اردلان آنجایی به وضوح به چشم می آید که متوجه عشق شهراد به سارا می شود، و از مثلث عشقی کنار می‌کشد چرا که خودش هم به سارا علاقمند بوده است. اما سارا شخصیتی بااراده دارد و چیزی برای از دست دادن ندارد. سارا خودش را وارد ماجرایی انتقام جویانه می کند که البته در بعضی از بخش های داستان با رفتارهای دور از دهن همه تصورات را در مورد خودش خراب می کند.

  توصیه می کنیم که اگر به کارهای خانم پوراصفهانی علاقمند هستید، حتماً این رمان را نیز مطالعه کنید. ناگفته نماند یکی از ویژگی های بارز این رمان استفاده از شعر و متن هایی است که در لحظه حس و حال خوبی به خواننده می دهد. به طور کلی رمان سیگار شکلاتی از قوی ترین اثرهای این نویسنده خوب محسوب می شود.

  بخشی از رمان سیگار شکلاتی

  شهراد دیگه توجهی نکرد کفشاشو درآورد و یه راست وارد دستشویی شد ... دستشویی درست جلوی در ورودی و انتهای راهروی دومتری جلوی در بود .. سمت راستش آشپزخونه اپن و بعد از اون پذیرایی پنجاه متری خونه قرار داشت .. وسط پذیرایی درست سمت چپش هم یه راهرو میخورد و دو تا اتاق خواب قرار داشت یکی اتاق شمیم اون یک یاتاق آقای شاهد و خانومش و اتاق شهراد هم کوچکترین اتاق خونه بود و آخر پزیرایی سمت چپ یه راهروی دیگه بود آخر روهرو اتاق ده متری شهراد و سمت راستش حموم قرار داشت . صدای گپ و گفتگوی دایی رو با آقای شاهد شنید . جوراباشو درآورد و انداخت توی دستشویی آب رو باز کرد روش دمپایی های بزرگ سورمه ای مخصوص خودش رو پا کرد و.....

   

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود رمان سیگار شکلاتی - - - لینک دانلود

  برچسب ها : رمان سیگار شکلاتی دانلود رمان جذاب دانلود رمان جذاب سیگار شکلاتی رمان سیگار شکلاتی بدون سانسور دانلود pdf رمان سیگار شکلاتی دانلود رمان سیگار شکلاتی هما پوراصفهانی رمان سیگار شکلاتی هما پوراصفهانی هما پوراصفهانی

  آمار باز دید این مطلب دانلود رمان سیگار شکلاتی
  تعداد کل بازدید ها: 87
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه