دانلود رمان سیاوش

 • زمان درج : 56 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود رمان سیاوش
 • رمان سیاوش از آن دسته رمان هاست که در آن اتفاق های فراوانی رخ می دهد که هر کدام می تواند خوب و یا بد باشد. با توجه به اینکه رمان سیاوش رمانی با تعداد صفحات بالاست، قطعاً می تواند مدت ها شما را با داستان های جالبی که در آن رخ می دهد سرگرم کند. در این رمان از موضوعات زیادی صحبت به میان آمده است؛ از بی مهری هایی که در حق سیاوش شده است گرفته که او را مجبور به انتقام کرده، تا خیانت ها و عاشقانه های سیاوش که همگی لحظه های شاد و یا گریه دار زیادی را برای خواننده رقم زده است. قطعا این رمان برای افراد احساساتی می تواند چالشی جدیدی باشد.
  اما خلاصه رمان اینگونه است: سیاوش که به دلایل مختلفی روانه زندان شده بود، پس از 6 سال حکم آزادی‌اش می رسد و از بند خلاص می شود. حال بعد از این همه مدت سیاوش کارهای زیادی را برای انجام دادن دارد که منجر به اتفاق های خوب و بد این رمان می شود. حال سوال اینجاست که سیاوش می خواهد از چه کسی انتقام بگیرد؟ و اصلاً چرا چنین انگیزه ای دارد؟ آیا موفق می شود به هدف خود برسد و یا هستند افرادی که او را از این کار منصرف کنند. با توجه به اینکه سیاوش وارد داستان های عاشقانه هم می شود باید منتظر باشید تا ببینید که این قسمت از ماجرا چطور پیش می رود. یکی از شخصیت های دختر این رمان پری نام دارد که حدس اینکه این دختر چه کسی است را به خودتان می سپاریم.
  برای اینکه این رمان هیجان انگیز و عاشقانه را از دست ندهید بیشتر از این جزئیات آن را برملا نمی کنیم و توصیه ما این است که حتماً این رمان سیاوش را دانلود کرده و آن را مطالعه نمایید.

  بخشی از رمان سیاوش

  طبقه ی پایین تخت دو نفره دراز کشیده بودم،آرنج دست راستم به طور مورب روی پیشونیم قرار داشت،توی دست چپم یه عکس بود،تنها عکسی که ازشون داشتم،تنها عکسی بود که توش همه بودیم،به صورت مهربونش نگاه کردم و چشمام رو محکم روی هم بستم،نباید درس دوم رو یادم میرفت،نباید میزاشتم احساساتم بهم غلبه کنند.دستی که روی پیشونیم قرار داشت رو محکم مشت کردم و ابروهای درهم کشیدم رو بیشتر توی هم گره کردم،نفرت رو توی تموم تارو پود بدنم حس میکردم،نفرتی که توی قلبم نفس میکشید تیغ برّانی داشت که از صدتا شمشیر هم خطرناک ترو تیزتر بود،شمشیری بود که توی زهر کینه خوابونده بودمش،شمشیری که از جنس نفرت بود،نگاهم رو به ساعت مچی توی دستم انداختم و عقربه های خسته ی ساعتم رو برندازکردم.چشمام رو بستم و تصویر هارو توی سرم ردیف کردم،تصویر هایی که شیش سال بخاطرشون منتظرموندم،شیش سال منتظرموندم تا بتونم ازاینجا بیام بیرون و سرمیز بازی بشینم.صدای باز شدن در میله ای سفید رنگ که مثل صدای قطاری بود که روی ریل قدیمی عبور میکنه به گوش رسید.چشمام رو نیمه باز کردم و به روی زمین دوختم،پوتین های واکس زده و براقش قدم به قدم نزدیک میشد و صداش توی دیوارهای سردو بی روح منعکس میشد،پوتین ها از حرکت ایستادند وکمی بعد صدای پسرجوونی به گوش رسید:سیاوش غفاری؟

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود رمان سیاوش - - - لینک دانلود

  برچسب ها : رمان سیاوش دانلود رمان جنایی دانلود رمان جنایی سیاوش رمان سیاوش بدون سانسور دانلود pdf رمان سیاوش دانلود رمان سیاوش بهنام_ر رمان سیاوش بهنام_ر بهنام_ر

  آمار باز دید این مطلب دانلود رمان سیاوش
  تعداد کل بازدید ها: 1,635
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه