دانلود رمان سفر به دیار عشق

 • زمان درج : 50 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود رمان سفر به دیار عشق
 • بعضی از رمان ها خیلی به زندگی واقعی افراد شباهت دارند، که همین امر باعث می شود خوانندگان رمان ارتباط بیشتری با آن برقرار کنند. شاید برای هر کدام از ما در مقاطعی از زندگی مان پیش آمده باشد که از همه اطرافیان مان ناامید شده ایم و به ناگاه پشت مان را خالی دیده باشیم. در این گونه موارد هر کدام از ما ممکن اس عکس العملی در پیش بگیرد که گاهاً به راه های اشتباه نیز ختم می شود. رمان سفر به دیار عشق جزو همین دسته از رمان هاست که خانواده ای فرزند خودشان را رها می کنند و از او متنفر هستند. حتی این تنفر به همه بستگان نیز کشیده می شود. دلیل این همه نفرت گناهکار بودن به چشم این افراد است. در صورتی که ممکن است فردی که در رمان خشم همه را برانگیخته است، بی گناه باشد.
  بی گناه رمان ما یا گناهکاری که احتمالاً بی گناه است بعد از مدتی با غریبه ای روبرو می شود که حس می کند خیلی برای او آشناست و یا شاید از سر غریبگی زیاد احساس دوستی با آن فرد را کرده است. هر چه هست، شخصیت اول داستان سفر به دیار عشق زندگی تازه ای را برای خود شروع می کند. این ارتباط منجر به اتفاق هایی می شود که توصیه می کنیم حتماً این رمان هیجان انگیز و در ژانر عاشقانه را مطالعه کنید تا داستان زندگی فوق العاده ای را تجربه نمایید. ناگفته نماند که علی رغم غمناک بودن ابتدای داستان، این رمان را می توان در زمره رمان های پایان خوش قرار داد.
  اگر با شخصیت این رمان همزاد پنداری کرده اید حتماً به انتهای این صفحه رفته و از روی لینک دانلود رمان آن را ذخیره و مطالعه کنید. قطعاً رمان سفر به دیار عشق تجربه جدیدی برای شما خواهد بود.

  بخشی از رمان سفر به دیار عشق

  آه عمیقی میکشمو به سمت ایستگاه اتوبوس میرم ... هنوز اتوبوس نیومده .. چند دقیقه منتظر میمونم تا اتوبوس بیار اگر بخوام با تاکسی برم اون سر دنیا تا آخر ماه پول کم میارم . بلاخره اتوبوس اومد منم سوار اتوبوس میشم خیلی شلوغه . جای نشستن نیست . بعد از چند بار سوار اتوبوس واحد شدن بلاخربه به جلوی خونه میرسم . همین که وارد خونه میشم صدای داد بابا رو میشنوم : تا حالا کدوم گوری بودی ؟
  با نلایمت میگم : سلام بابا
  بابا : جواب منو بده
  مجبورم قضیه پارک رفتن رو مخفی کنم ... چون اصلا حوصله ی داد و بیداد ندارم ... یکم کارم طول کشید اولین اتوبوس رو از دست دادم

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود رمان سفر به دیار عشق - - - لینک دانلود

  برچسب ها : رمان سفر به دیار عشق دانلود رمان ایرانی عاشقانه دانلود رمان ایرانی عاشقانه سفر به دیار عشق رمان سفر به دیار عشق بدون سانسور دانلود pdf رمان سفر به دیار عشق دانلود رمان سفر به دیار عشق ناشناس رمان سفر به دیار عشق ناشناس ناشناس

  آمار باز دید این مطلب دانلود رمان سفر به دیار عشق
  تعداد کل بازدید ها: 2,525
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات
  دیدار در 2022-05-29 23:42:02 گفته :

  بهترین سایت را جور کردین بخاطر کتاب ها خوب تان ممنون

  مطالب مشابه