نگاهی به رون ویزلی بامزه ترین شخصیت مجموعه هری پاتر

 • زمان درج : 35 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> شخصیت شناسی-->>>
 • بخش مربوطه : شخصیت شناسی
 • نگاهی به رون ویزلی بامزه ترین شخصیت مجموعه هری پاتر
 • در پست های قبلی سعی کردیم شخصیت های معروف و دوست داشتنی مجموعه هری پاتر رو براتون داشته باشیم و معرفی ازشون بهتون بکنیم در همین راستا امروز قصد داریم رون ویزلی یکی دیگر از دوستان هری رو بیشتر به شما معرفی کنیم که امیدوارم خوشتون بیاد و در ادامه این شخصیت شناسی ها با ما همراه باشید.

  رون ویزلی کیست
  رون ویزلی شخصیت مو قرمز سری داستان های هری پاتر است که میشه اون رو بهترین دوست هری دونست و از مجموعه اول تا پایان او نزدیکترین و باوفا ترین دوست و رفیق هری است. شاید توانایی های جادوگری رون ویزلی رو نشه با سایر هم دوره ای هاش مقایسه کرد اما دوستی اون رو نمیشه با هیچ کسی مقایسه کرد و شکی درش آورد.

  خصوصییات رون ویزلی
  رون رو میشه جز دانش اموزهای تنبل مدرسه جادوگری هاگوارتز دونست که خیلی از درس ها رو با کمک هرمیون موفق به پاس کردنشون میشه اما استعداد خاصی در شطرنج داره طوری که کمتر کسی میتونه اون رو شکست بده.

  نگاهی به رون ویزلی بامزه ترین شخصیت مجموعه هری پاتر

  آشنایی در هری پاتر و سنگ جادو
  رون ویزلی و هری پاتر در اولین قسمت این مجموعه یعنی وقتی که این دو قصد سوار شدن به قطار ها رو داشتند همدیگه رو ملاقات میکنند و از همون شروع سفر در راه مدرسه این دو به دوستانی صمیم همدیگه تبدیل میشن .چون رون از خانواده ای جادوگر است اسرار و داستان ها زیادی از دنیای جادوگران را برای هری پاتر تعریف میکند.

  ارشد شدن رون در هری پاتر و محفل ققنوس
  در کتاب هری پاتر و محفل ققنوس رون میتواند به صورت عجیبی ارشد شود واین باعث میشود به عنوان جایزه این رشد فوق العاده خانواده او برایش یک جاروی پرنده میگیرند و او میتواند به تیم کوییدیچ گریفیندور بپیونندد و دروازه بان تیمشون بشه

  پایان عشق و عاشقی رون درهری پاتر و شاهزاده دورگه
  رون در این مجموعه وارد روابط عشقی میشود و پس از ان این روابط رون باعث میشود که هرمیون از رون متنفر شود ولی در پایام ماجرا این عشق هرمیون است که باعث میشود که این دو دوست هری پاتر به هم نزدیک شوند و باهم ازدواج کنند . رون و هرمیون گرنجر بعد از ازدواج صاحب دو فرزند میشنود یک دختر و یک پسر


  در کل رون جز یکی از شخصیت های مهمو بامزه والبته محبوب مجموعه هری پاتر است که با حضور پررنگش مجموعه رو جذابتر و زیباتر میکند.
  اگر دوست داشته باشیم میتونین در مورد خود هری پاتر و یکی دیگر از دوستان محبوب اون یعنی هرماینی گرنجر نیز مطالب قبلی ما رو مطالعه کنید واطلاعات بیشتری در مورد این شخصیت های این مجموعه کسب کنید.


  برچسب ها : رون ویزلی

  آمار باز دید این مطلب نگاهی به رون ویزلی بامزه ترین شخصیت مجموعه هری پاتر
  تعداد کل بازدید ها: 1,153
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه