اقامت یونان پلاتین ویزا

 • زمان درج : 3 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> شهر های دیدنی-->>>
 • بخش مربوطه : شهر های دیدنی
 • اقامت یونان پلاتین ویزا
 • به نقل از پلاتین ویزا ، یونان ترکیبی جذاب از جزایر آفتاب‌گرفته، کوه ‌های سر به فلک کشیده، شهرهای شلوغ و سنت‌ های جاودانه است. این کشور که در آغوش گرم دریای اژه پیچیده شده است، پر جنب و جوش و دلپذیر است و زندگانی با ارزشی را برای مهاجران ایرانی فراهم می کند. به گفته اینترنشنال لیوینگ، یک زوج می توانند با حداقل 2000 دلار در ماه، در این کشور به راحتی زندگی کنند.بررسی ها نشان می دهد که تمایل مردم برای دانستن روش های اخذ اقامت یونان افزایش یافته و افراد با رده های سنی مختلف، خواهان مهاجرت به این کشور هستند. بنابراین اگر شما هم ایده زندگی در یکی از کشور های اروپایی را در سر می پرورانید، یونان می تواند مکان دلخواه شما باشد. در صورت تمایل به مشاهده اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت یونان روی این لینک کلیک کنید.
  یونان کشوری گرم و با آب و هوای معتدل است. به دلیل برخورداری از آب و هوای شگفت‌ انگیز، مردمان مهمان‌ نواز، هزینه نسبتاً پایین زندگی و موقعیت مکانی آن، دسترسی آسان برای سفر به طیف گسترده‌ ای از کشورهای همسایه و سایر دلایل دیگر، یک انتخاب عالی برای مهاجران است. شما می‌توانید برای آخر هفته تان، برنامه سفر به لندن یا لبنان را بریزید.
  این کشور به دلیل پاکیزگی آب و هوا و همچنین داشتن مردمانی قانونمند، مکانی فوق العاده برای اتخاذ سبک سالمی از زندگی است. مردم یونان به صمیمی، مفید و دلسوز بودن شهرت دارند.
  یونان هم یکی از کشورهایی می باشد که مهاجران زیادی را در کشور خود می پذیرد . شرایط اقامت در این کشور  همانند دیگر کشورهای مهاجرت پذیر دارای قوانین خاصی اعم از موارد زیر می باشد: 
  1. اقامت یونان از طریق تمکن مالی (FIP)
  2. اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری خرید ملک
  3. اقامت یونان از روش ثبت شرکت یا ثبت نمایندگی شرکت
  4. اقامت یونان ازطریق کار
  5. اقامت یونان از طریق تحصیل
  6. اقامت یونان از طریق ازدواج
  7. اقامت یونان از طریق تولد
  8. اقامت یونان از طریق پناهندگی
  که ما در این مقاله به صورت جداگانه هر کدام از موارد را توضیح خواهیم داد و شما را با این شرایط آشنا خواهیم کرد :( تخصص پلاتین ویزا اقامت یونان با مطمئن ترین روش می باشد )
   اقامت یونان از طریق تمکن مالی FIP
  این نوع از شرایط اقامت یکی از بهترین و راحت ترین روش های اقامت در این کشور می باشد . اشخاصی  که در ایران از توانایی مالی نسبتا بالایی برخوردار می باشند ، با داشتن  شرایط زیر می‌توانند اقامت خود را در این کشور به راحتی دریافت کنند : به طور مثال :
  در صورتی که سرپرست خانواده از نظر مالی معین کند که  ماهیانه 2000 یورو برای خود، 400 یورو برای همسر و 300 یورو برای هر یک از فرزندان کمتر از 18 سال خود درآمد ثابت دارد، واجد شرایط دریافت اقامت یونان از طریق تمکن مالی FIP  می شود . 
  این در آمد ها جهت اخذ اقامت می توانند در چهار محل ثابت شوند . 
  1- سود سپرده بانکی     
  2- اجاره نامه ملک      
  3- حقوق بازنشستگی    
  4- سود سهام شرکت بورسی
  این نکته در این جا حائز اهمیت می باشد که مبلغ درآمد ماهیانه احراز شده توسط شخص متقاضی اقامت یونان برای یک سال، باید در حساب بانکی ایشان در ایران موجود باشد.
  این روش دارای مزایایی نسبت به سایر مزایا می باشد که در ادامعه به توضیح این مزایا خواهیم پرداخت تا در انتخاب و تصمیم گیری نوع روش اقامت خود تصمیم گیری درستی داشته باشید :
  1. یکی از سریعترین و راحت ترین روش های دریافت  اقامت اروپا
  2. بدون نباز به مدرک زبان انگلیسی یا زبان خود کشور یونان 
  3. عدم پرداخت مالیات سالانه در یونان 
  4. بدون وجود محدودیت سنی جهت دریافت اقامت 
  5. امکان رفت و آمد آزادانه و زندگی در تمام کشورهای حوزه شینگن بدون نیاز به ویزا
  6- عدم نیاز به اجاره کردن ملک و خانه ی مستقل  سهولت در تمدید مجوز اقامت یونان
  7- بدون  نیاز به هیچ گونه سرمایه گذاری 
  8- امکان استفاده از بیمه های پزشکی و درمانی معتبر در کشور یونان و اروپا
  حال جهت دریافت اقامت یک سری مدارک مورد نیاز می باشد :
  • ارجاع گواهی عدم سوء پیشینه تمام اعضای خانواده
  • شناسنامه همه اعضایی که قصد مهاجرت دارند 
  • شش قطعه عکس از همه اعضا
  • گواهی شغلی سرپرست
  • مدارک توانایی مالی سرپرست خانواده
  • گرفتن گذرنامه برای همه اعضای خانواده
  • مدت زمان فرآیند اخذ اقامت یونان از روش توانایی مالی دو ماه و نیم می‌باشد.
   اقامت در یونان از طریق سرمایه گذاری خرید ملک
  یکی دیگر از روش های اقامت در یونان از طریق سرمایه گذاری خرید ملک می باشد. این روش نسبت به سایر روش های اقامت در یونان قیمت مناسب تری دارد و راحت تر می باشد  زیرا قیمت ملک در یونان نسبت به سایر کشور های اطراف خود دارای قیمت مناسب تری می باشد . 
  برای خرید خانه در کشور یونان، فردی که خواهان اقامت می باشد می‌تواند یک یا چندین ملک که مجموع ارزش آن 250.000 یورو خریداری کند تا بتواند از اقامت در این کشور استفاده کند . و از مزایای اقامت یونان بهره‌مند شود که این مبلغ خرید ملک در مقایسه با سایر کشورهای شنگن بسیار پایین تر می باشد. در قیاس با دیگر کشورهای حوزه شنگن بسیار کمتر می باشد. 
  این نکته را  نیز باید بازگو کنیم که که خانه ی خریداری شده چه به صورت مسکونی – تجاری یا اداری باشد  اقامت شما به مدت 5 سال صادر شده و به مدت نامحدود نیز تمدید خواهد شد. شما می توانید پس از خرید ملک آن را اجاره دهید یا خودتان ساکن شوید که در هر صورت طبق قانون مالیات کشور یونان 8 الی 12 درصد مالیات بر ملک شما اعمال خواهد شد . 
  جهت خرید خانه در کشور بونان شما به مدت 8 روز حداقل زمان نیاز دارید که برای این مدت شما به ویزای تایپ C شینگن احتیاج دارید و جهت این مدت حضور در این کشور الزامی می باشد. و پس از پایان سفر و انجام مقدمات کارهای خرید ملک می توانید در خواست ویزای  نوع D شینگن را انجام دهید . 
   اقامت یونان از روش ثبت شرکت یا ثبت نمایندگی شرکت
  یکی دیگر از روش های اقامت و مهاجرت به کشور یونان از روش ثبت کردن شرکت به نام خود بت ثبت نمایندگی یک شرکت واقع در این کشور می باشد. 
  بر اساس قانون های مربوط به اقامت و مهاجرت افراد به کشور یونان ، افرادی که غیر اروپایی می باشند می توانند از روش ثبت کردن شرکت به نام خود و سهام دار کردن چند تن از اعضای خانواده و یا غیر اعضای خانواده اقامت این کشور را دریافت کنند . در کشور یونان تاسیس یک شرکت تجاری یا دریافت  نمایندگی در کشور یونان توسط افراد غیر اروپایی وبدون توجه به نوع ملیت امکان پذیر می‌باشد.
  بعد از روش ثبت شرکت به نام خود و اعضای خانواده افراد می توانند جهت دریاف اقامت از روش ثبت یک دفتر به عنوان دفتر نمایندگی شرکت در یونان برای خود و خانواده ی خود یا اعضای دیگر، اقامت یونان را دریافت کنند. البته ذکر این نکته ضروری می باشد شخصی که خواهان ثبت دفتر نمایندگی و یا ثبت شرکت برای خود و سایر اعضای خانواده می باشد باید در کشور خود به طور مثال در کشور ایران دارای یک شرکت باشد و یا به عنوان نماینده ی یک شرکت فعال معرفی شود . در این صورت می تواند جهت اقامت در یونان از طریق ثبت شرکت اقدام فرماید . 
   اقامت و مهاجرت به یونان از طریق کار
  از روش های دیگر دریافت اقامت در کشور یونان از طریق اشتغال می باشد . در ادامه روش اقامت از طریق کار و اشتغال را توضیح خواهیم داد و مزایای این روش را بازگو خواهیم کرد:
  این روش هم همانند روش های دیگر اخذ اقامت کشور یونان دارای مراحل و قوانینی می باشد که باید آن مراحل و قوانین را رعابت کنیم . 
  شهروندان کشورهایی که در اتحادیه اروپا می باشند جهت کار در کشور یونان نیازی به دریافت ویزا نخواهند داشت اما افرادی که از کشور های غیر اتحادیه اروپا می باشند جهت اشتغال در کشور یونان باید ویزای کار دریاقت کنند تا بتوانند در این کشور اقامت داشته باشند . برای دریافت ویزای کار کشور یونان افراد از دو روش می توانند ویزای کار را دریافت کنند که در ادامه به توضیح مختصر این دو روش خواهیم پرداخت:
  اولین روش دریافت ویزای کاری از طریق پیشنهاد کاری می باشد . به این صورت که برای شخص متقاضی یک دعوت نامه جهت کار و پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای یونانی برای وی ارسال شود. که در این صورت کارفرما باید این فرصت شغلی را به مدت 3 ماه در کشور یونان و سپس کشورهای اتحادیه اروپا آگهی کند. اگر در طول  این مدت نیروی کار جهت اشتغال در آن شغل پیدا نشد کارفرمای یونانی می تواند با متقاضی قرارداد کاری امضا کند.
  دومین روش دریافت ویزای کاری از طریق اخذ ویزای کار از طریق جستجوی کار برای متقاضی می باشد . در این روش متقاضی باید برای دریافت و پیدا کردن شغل وارد کشور یونان شود و اگر فرد در مدت زمان 6 ماهه قادر به پیدا کردن شغل مورد نظر خود شد می تواند جهت دریافت ویزای کاری یونان اقدام کند
  در  این دو روش که بازگو کردیم شخص متقاضی می تواند از مدت 3 تا 5 سال ویزای خود را تمدید کند و پس از گذشت 5 سال جهت دریافت اقامت دائم این کشور اقدامات لازم را انجام دهد.

  منبع : platinvisa.com/pages/9/اقامت-یونان


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب اقامت یونان پلاتین ویزا
  تعداد کل بازدید ها: 48
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه