مکمل و ویتامین های ضد پیری - 5 مناسبترین ویتامین جوانی | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 1 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • مکمل و ویتامین های ضد پیری - 5 مناسبترین ویتامین جوانی | مجله سلامت یاثار
 • مکمل و ویتامین های ضد پیری - 5 مناسبترین ویتامین جوانی | مجله سلامت یاثار


  خیلی مناسب بودن یک قرص خوب شدن پوست همواره عجیب به دید می رسد. تعداد اندکی از مواد غذایی آزمایش شده توانایی خود را برای پیشگیری از نشانه ها پیری نظیر چین و چروک، لکه های قهوه ای و بی رنگ شدن پوست نشان داده اند.

  پاتریشیا فارریس، دبیر کل دانشکده پوست در دانشگاه Tulane می گوید: ” پژوهشگران تنها مردمی نیستند که به کپسول ها توجه می کنند. این کپسول ها در حال زیاد شدن مقبولیت در بین استفاده کنندگان و دکتران نیز هستند”

  شما می توانید ۵ مکمل زیر را به فرایندمراقبت از پوست خود اضافه نمایید. فقط اعتماد حاصل نمایید که قبل از هر کاری با دکتر خود مشورت می نمایید:

  1. عصاره Polypodium Leucotomos:

  محافظت در برابر: ضرر خورشید، تغییر رنگ و افتادگی پوست

  در یک مجله مطالعات فتوشیمی و فوتوبیولوژی، این عصاره که از یک سرخس آمریکایی مرکزی می آید – به حفظ فیبروبلاست های پوست انسان که کلاژن را برای یاری به جنگیدن با چین و چروک و افتادگی پوست به کار می برد، یاری می کند.

  در تحقیقات اخیر که در مجله بین المللی پوست منتشر شده است، گری گلدنبرگ، MD، استادیار بالینی استادیار پوست در دانشکده دکتری ایکان در کوه سینا توضیح داد این عصاره مانع از ضرر های خورشید برای سوزش پوست می شود.

  “دلگرمی است که این ماده به نوبه خود ریسک دچار به سرطان پوست را کم شدن دهد”فریس می گوید: این قرص حتی قادراست رنگ پوست را نیز حفظ کند.

  دوز پیشنهاد شده: ۵۰۰ میلی گرم قبل از قرار گرفتن دربرابر آفتاب

  1. ویتامین سی:

  محافظت در برابر: چین و چروک و کدری

  گلدنبرگ که به طور مرتب مکمل ها را به بیمارانش پیشنهاد می کند، می گوید: “مطالعات بالینی نشان داده است ویتامین سی غذا ومحلی سبب کم شدن استرس اکسیداتیو در سلول ها می شود که به سلول ها یاری می کند تا به طور طبیعیپرورش کنند.”

  این ماده به تولید مجدد سلول ها یاری می کند، پوست سالم تری ایجاد میکند، مانع از تشکیل چین و چروک روی صورت و روشن تر شدن پوست می شود.

  دوز پیشنهاد شده: ۱۰۰ میلی گرم در روز

  1. ویتامین E

  محافظت در مقابل: ضرر پوستی محیطی و کدری پوست

  گلدنبرگ می گوید”:تحقیقات نشان می دهد ویتامین E دارای خصوصیات آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است”. هر دو فاکتور در بازسازی پوست و جابجایی سلول ها باارزش هستند؛ فرایندی که سلول های پوست مرده آن را خنثی کرده و سلول های سالم تر جای آن ها را می گیرند.

  گلدنبرگ می گوید “این ویتامین همینطور پوست را از ضرر های پوستی پرتوهای UV و محیطیمراقبت می کند.”

  دوز پیشنهاد شده: ۲۰۰ IU در روز

  1. گلوکوزامین

  محافظت در برابر: خطوط نازک و خشکی پوست

  اگر چه مطالعات بیشتری در مورد اسید آمینه به عنوان یک مادهمحلی انجام شده است، یک مطالعه منتشر شده در مجله معالجه پوستی، کم شدن ۳۴٪ در چین و چروک های مرئی و خطوط ظریف در مردمی که این ماده را استفاده کرده اند گزارش کرده است.

  تحقیق گلوکزامین در مجله زیبایی پوستی نشان می دهد که این ماده قادراست به عنوان مکمل سبب خوب شدن زخم، خوب شدن هیدراتاسیون پوست و کم شدن چین و چروک پوست شود. چطور؟ فریس می گوید: “گلوکوزامین نظیر بلوک های سازنده اسید هیالورونیک پوست است”.

  دوز پیشنهاد شده: ۱۵۰۰ میلی گرم در روز

  1. کوآنزیم Q10

  محافظت در برابر: چروک ها

  کوآنزیم Q10 نظیر ویتامین C و E یک ماده غذایی است که قادراست به تندرستی و ظاهر پوست شما یاری کند.

  گلدنبرگ می گوید:” نظیر دیگر آنتی اکسیدان ها، این کوآنزیم به سلول ها یاری می کند و ضرر سلولی را کم شدن می دهد”

  همینطور نشان داده شده است که این ماده به عنوان یک تثبیت کننده جوانی اثربخش است: در یک آزمایش در ژاپن، بزرگسالانی که کوآنزیم غذا Q10 استفاده کردند، پس از دو هفته کم شدن حجم و میزان و عمق چین و چروک را مشاهده کردند.

  دوز پیشنهاد شده: ۲۰۰ میلی گرم در روز


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب مکمل و ویتامین های ضد پیری - 5 مناسبترین ویتامین جوانی | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 28
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه