خاصیت ها رنگ موهای گیاهی - 5 خاصیت رنگ طبیعی مو | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 5 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • خاصیت ها رنگ موهای گیاهی - 5 خاصیت رنگ طبیعی مو | مجله سلامت یاثار
 • خاصیت ها رنگ موهای گیاهی - 5 خاصیت رنگ طبیعی مو | مجله سلامت یاثار


  آیا شما نیز از استفاده محصولات متفاوت برای رنگ کردن موهای خود خسته شده اید؟ موهای شما نیز به دلیل رنگ کردن بیش از اندازه، گرفتار ریزش مو شده است؟ تنها شیوه برای پیشگیری از این تقویت و صرفه جویی در هزینه‌ها مصرف مواد طبیعی است.

  چرا بایست از رنگ موی گیاهی مصرف کنیم؟

  امروزه محصولات متفاوتی برای موها در بازار وجود دارد که تمام این محصولات نیز با مواد شیمیایی پر شده‌اند. مصرف این محصولات اگرچه رنگ موی عالی برای شما به همراه خواهد داشت ولی وجود مواد شیمیایی در آن اسیب جدی به مو وارد می‌کند.به همین خاطر نیز بایست به سراغ محصولات طبیعی بروید. این مواد امن تر هستند و مواد شیمیایی یا سمی در خود ندارند. این نوع مواد برای مردمی خوب اند که به مواد شیمیایی موجود در رنگ‌ها حساسیت دارند. با مصرف رنگهای گیاهی می‌توانید موهای سالم تر و شاداب تری داشته باشید.

  خاصیت ها مصرف رنگ های گیاهی مو:

  در دنباله با بعضی از مزایای رنگهای طبیعی و گیاهی آشنا خواهید شد.

  1. این رنگ‌ها ضرری به مو وارد نمی‌کنند:

  یکی از مزایای باارزش این رنگ‌ها این است که ضرری به موهای شما وارد نمی‌کند. این موضوع به دلیل نبود مواد شیمیایی در رنگ‌های گیاهی است.

  1. ساختار اصلی مو را حفظ می‌کند:

  رنگ موهای شیمیایی که به طور مکرر مورد مصرف قرار می‌گیرد سبب عدم موفقیته شدن مو می‌شود و به تدریج از تندرستی آن می‌کاهد. خوشبختانه، رنگ موهای گیاهی شامل این تاثیرات نیستند. این رنگ موها بافت و ساختار اصلی مو را تغییر نمی‌دهند.

  1. مو را نرم تر می‌کنند:

  با وجود مواد تشکیل دهنده طبیعی در رنگ‌ها، شما می‌توانید انتظار موهای نرم تری را داشته باشید. موادی که در این گونه رنگ‌ها وجود دارد سبب نرمی و شادابی مو می‌شود.

  1. مصرف این رنگ‌ها در دوران بارداری بی آسیب است:

  برای زیادتر خانم ها باردار، رنگ کردن مو یکی از بی قراری های بزرگ محسوب می‌شود زیرا مواد شمیایی موجود در آن قادراست به جنین ضرر وارد کند. با وجود رنگ‌های گیاهی، دیگر جای هیچ نوع بی قراری نیست. از آنجایی که این رنگ‌ها مواد شیمیایی ندارند مصرف آن در طول دوران بارداری بی ریسک است.

  مقاله مرتبط: رنگ مو در بارداری
  1. همیشگی نیستند:

  برای زیادتر خانم‌ها، رنگ کردن مو یک کار سرگرم کننده است. آنان دوست دارند رنگ موی خود را به طور مکرر تغییر دهند. یک برتری عالی در رنگ‌های گیاهی این است که همیشگی نیستند و می‌توان آن را تغییر داد. با وجود این مزایا، جای تعجب نیست که زیادتر مردم به سمت مصرف رنگ موهای گیاهی می‌روند. اگرچه ماندگاری این گونه رنگ‌ها بیشتر نیست اما ضرری به موها وارد نمی‌کند.


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب خاصیت ها رنگ موهای گیاهی - 5 خاصیت رنگ طبیعی مو | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 49
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه