درمان ناباروری با طب سوزنی | طب سوزنی و درمان ناباروری

 • زمان درج : 22 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • درمان ناباروری با طب سوزنی | طب سوزنی و درمان ناباروری
 •  

  معالجه یک کلمه خیلی قوی است اما شواهد موجود نشان می دهد طب سوزنی قادراست اقبال باروری را در مردم زیاد شدن دهد. این موضوع زیادتر از یک رایجه است و قادراست به واقعیت تبدیل شود.مطالعات متفاوت نشان داده است خانم های که از معالجه‌ طب سوزنی مصرف می‌کنند اقبال موفقیت IVF زیادتری خواهند داشت و زیادتر از دیگرین می‌توانند به بارداری دلگرمیوار باشند.

  نرخ بارداری در مردمی که از طب سوزنی بهره مند می‌شوند نیز بالاتر است. بعضی از دکتران، طب سوزنی را به بیماران خود پیشنهاد می‌کنند تا بتوانند میزان کلی استرس را بکاهند زیرا وجود هورمون بیشتر استرس در جسم قادراست هورمون‌های باروری همانند پروژسترون را کم شدن دهد.

  همواره دکتران تلاش می کنند طب سوزنی را به همراه دیگر معالجه‌های موجود به کار گیرند. مناسب حالا سوال اینجاست که چنین فرایندی چگونه کار می‌کند؟

  طب سوزنی و باروری:

  همانطور که می‌دانید طب سوزنی یکی از فعالیت‌های دکتری چینی‌هاست. در این گزینه معالجه ای، سوزن‌های خیلی نازک و ریزی در نواحی ویژهی از جسم قرار می‌گیرد. از نقطه دید طب چینی، سوزن قادراست کانال‌های انرژی را در جسم برانگیختن کند.

  بسته به اینکه سوزن در کجای جسم قرار می‌گیرد، شخص امکان پذیر است احساس آرامش زیادتری داشته باشد، احتیاج به خواب داشته باشد، انرژی زیادتری کسب کند یا تغییرات فیزیکی ظریفی همانند کم شدن یا زیاد شدن در هورمون‌های ویژه یا جریان خون به نواحی ویژهی از جسم همانند آلت تناسلی را تجربه نماید.

  به دید می‌رسد طب سوزنی قادر است وضعیت جسم را تغییر دهد و آن را در وضعیت بازسازیقرار دهد. در چنین تقویتی جسم قادر است خودش را معالجه کند و سیستم اعصاب را آرام‌تر نماید.

  آیا مصرف طب سوزنی دردناک است؟

  وقتی که از طب سوزنی مصرف می‌نمایید احساسی همانند برداشتن ابرو را خواهید داشت. این احساس به مدت چند ثانیه دنباله خواهد یافت و سپس از بین می‌رود. پس بیشتر بی قرار این موضوع نباشید.

  عملا هیچ پیامد جانبی در مورد طب سوزنی وجود ندارد. فقط در بعضی از موارد کبود شدگیمحلی در محل قرار گیری سوزن ایجاد می‌شود که این موضوع نیز عادی است.

  طب سوزنی را می‌توان در هر دوره ای از معالجه ناباروری مورد مصرف قرار داد. انجام طب سوزنی قبل از به کار بردن دارو یا انجام IVF قادراست شما را از انجام چنین معالجه‌هایی بی احتیاج سازد.

  برای اینکه بتوانید نتایج مناسبتری گرفتن نمایید مناسبتر است چندین جلسه از طب سوزنی را دنبال نمایید. با اینحال قبل از اینکه بخواهید از طب سوزنی مصرف نمایید از یک دکتر کارشناس یاری بخواهید و وضعیت جسمی خود را ارزیابی نمایید.

  تقویت ویژهی در جسم وجود دارد که نمی‌توان با طب سوزنی آن را حل کرد. به عنوان مثال مسدود بودن لوله‌های فالوپ را نمی‌توان با این طب معالجه کرد و شما بایست قبلا این موضوع را شناسایی داده باشید. از دکتر خود بخواهید شما را به کارشناس طب سوزنی ارجاع دهد که قادر است ناباروری را معالجه کند.

  تمام کارشناسان طب سوزنی بر روی یک ناحیه کار نمی‌کنند. از استفاده خودسرانه گیاهان دارویی برای معالجه ناباروری پیشگیری نمایید مگر اینکه دکتر استفاده آن را تایید کرده باشد. بعضی از این گیاهان می‌توانند به باروری شما ضرر بزنند یا بارداری فعلی را به ریسک بیندازند. سر خود کاری انجام ندهید و از دکتر کارشناس در این مورد مشورت بگیرید.


  برچسب ها : درمان ناباروری با طب سوزنی درمان ناباروری طب سوزنی طب سوزنی و درمان ناباروری

  آمار باز دید این مطلب درمان ناباروری با طب سوزنی | طب سوزنی و درمان ناباروری
  تعداد کل بازدید ها: 94
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه