پنج راه برای درمان استرس و اضطراب | چگونه استرس و اضطراب را از بین ببریم؟

 • زمان درج : 7 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • پنج راه برای درمان استرس و اضطراب | چگونه استرس و اضطراب را از بین ببریم؟
 •  

  چگونه نگرانی‌مان را کم شدن دهیم؟ سوالی باارزش در حوزه تندرستی روان که بایست جواب‌های آنرا بدانیم:

  پول، کار، بچه ها، زندگی عشقی، خانواده، مدرسه، و خیلی چیزهای دیگر در جهان وجود دارد که سبب نگرانی شما می شود. از تمام بدتر، امکان پذیر است آن ها چیزهای کوچکی باشند که شما نمی توانید در آن لحظه آن ها را دفترکار نمایید. شما می ترسید و کنترل شما تحت اثر قرار می گیرد. حملات نگرانی واقعی و واقعا ترسناک هستند.

  در اینجا پنج شیوه طبیعی برای معالجه دلشوره، استرس و نگرانی را می آوریم.

  1. از مکمل های والرین مصرف نمایید

  والرین کاهنده نگرانی هستند و به خواب طبیعی یاری می کند. بخش بد در مورد والرین بوی بد آن است. بوی والرین مانع از مصرف ی آن به عنوان چای می شود (مگر اینکه که با مواد دیگر به شدت پوشانده شود). بیشتر مردم والرین را به شکل کپسول استفاده می کنند.

  1. چای بابونه بنوشید

  همان تاثیرات آرام قسمت بابونه است که آن را تبدیل به یک ماده باارزش در کرم هایمحلی می کند که خارش را تسکین می دهد و قادراست به شما یاری کند که آرام تر باشید. بابونه در خیلیی از اشکال متفاوت وجود دارد. اما اکثر در چای استفاده می شود. بابونه به همان قسمت از مغز بازتاب نشان می دهد که یک دیازپام اثر می‌گذارد.

  همینطور بخوانید: خصوصیات چای بابونه
  1. زیادتر ورزش نمایید

  با اندکی کمتر از نیم ساعت ورزش در روز جسم خود را در برابر نگرانی مقاوم نمایید. تمرینات قدرتی، شنا، دویدن، حتی راه رفتن سریع، این که چه گونه ورزشی انجام می دهید باارزش نیست، تا وقتی که شما فعال هستید جنگیدن با نگرانی نیز وجود دارد.

  1. عطر سنبل بزنید

  سنبل افزون بر زیبایی، بوی استثنائی ای دارد که در واقع یک مستی آور خفیف و امن است. به همین علت برای یاری به مردمی که در موقعیت های استرس‌زا هستند یاری کننده است و احساس آرامش زیادتری می آورد. وقتی که احساس نگرانی و یا خستگی می نمایید اتاق خود را با عطر و بوی سنبل پر نمایید و نفس عمیق بکشید.

  1. رژیم خوراکی خود را تغییر دهید

  رژیم خوراکی اثر اثربخشی در مرتب کردن جسم شما دارد. در بعضی از موارد، نگرانی امکان پذیر است به علت به اندازه به اندازه خوراکی نمیل کردن، یا خوراکی میل کردن ناخوب باشد. اگر قند خون شما کم باشد، امکان پذیر است شما آغاز به احساس نگرانی زیادتری نمایید.

  برای جنگیدن با نگرانی از خورن صبحانه پرهیز ننمایید. تخم مرغ به عنوان یک صبحانه شامل میزان بیشتری از پروتئین و کولین است که مقدار پایین کولین با نگرانی در بیماران همراه است.

  شما همینطور بایست مطمئن شوید که به یک رژیم خوراکی پر از امگا ۳ برای توانایی های قلب و حفاظت از مغز داشته باشید.


  برچسب ها : درمان استرس و اضطراب درمان استرس درمان اضطراب چگونه استرس و اضطراب را از بین ببریم

  آمار باز دید این مطلب پنج راه برای درمان استرس و اضطراب | چگونه استرس و اضطراب را از بین ببریم؟
  تعداد کل بازدید ها: 27
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه