چه دردها با ماساژ تراپی خوب میشوند | موارد قابل درمان با ماساژ درمانی

 • زمان درج : 7 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • چه دردها با ماساژ تراپی خوب میشوند | موارد قابل درمان با ماساژ درمانی
 •  

  درد اگر بدون معالجه رها شود قادراست اثر منفی بر کیفیت زندگی شما بگذارد. در زیر این که چگونه ماساژ معالجه ای قادراست برای مدیریت درد گونه های صدمات و تقویت سودمند باشد آمده است.

  1. ماساژ برای کم شدن کمردرد.

  مطالعات متعدد نشان داده‌اند که ماساژ معالجه ای قادراست برای گونه های ویژهی از کمر درد مزمن اثربخش باشد. به ویژه زمانی که با ورزش و گونه های دیگر توان‌قسمتی ترکیب می‌شود. افزون بر یاری به کم شدن دردهای مزمن، امکان پذیر است اتکا بر داروهای ضد التهابی برای کنترل درد را کم شدن دهد.

  1. تسکین گردن درد با ماساژ.

  ماساژ معالجه ای می‌‍‍‌‌تواند به کم شدن درد گونه های ویژهی از درد گردن یاری کند. یک مطالعه اخیر نشان داد که ماساژ متعدد در هفته قادراست به کم شدن درد مزمن گردن یاری کند و بعضی عملکردهای هر روزه را خوب شدن قسمتد

  1. ماساژ معالجه ای و آرتروز.

  ماساژ به مردم مبتلا به آرتروز با درد مزمن و یا تحرک ممحدوده یاری می‌کند تا درد کم شدن یابد و عملکرد آنان خوب شدن نمایان کند.

  1. خوب شدن درد فیبرومیالژیا با ماساژ.

  در حالی که علت این مریضی نانمایان است، ماساژ یکی از گونه های معالجه برای این مریضی است که موفقیت‌های کوتاه مدتی را برای بعضی از مردم داشته است. ماساژ قادراست به خوب شدن درد و خوب شدن کیفیت زندگی یاری کند، به ویژه زمانی که با معالجه‌های دیگر ترکیب می‌شود.

  1. ضرر و بازسازی ورزشی.

  ماساژ قادراست برای تمام‌ی ورزشکاران از همه ی سطوح مفید باشد. بعضی از مطالعات نشان داده‌اند که ماساژ قادراست به کم شدن درد عضلانی، خشکی و خستگی یاری کند و سبب خوب شدن ریکاوری پس از گونه های ویژهی از ورزش‌ها می‌شود.


  برچسب ها : چه دردها با ماساژ تراپی خوب میشوند ماساژ تراپی موارد قابل درمان با ماساژ درمانی

  آمار باز دید این مطلب چه دردها با ماساژ تراپی خوب میشوند | موارد قابل درمان با ماساژ درمانی
  تعداد کل بازدید ها: 57
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه