خواص و مزایای بادکش درمانی چیست؟ بادکش درمانی چیست؟

 • زمان درج : 7 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • خواص و مزایای بادکش درمانی چیست؟ بادکش درمانی چیست؟
 •  

  حتما شما نیز اسم بادکش معالجه ای را بارها و بارها شنیده اید. وقتی که به دنبال شیوه های معالجه ای جانشین برای مریضی خود می گردید می توانید از این شیوه بهره مند شوید. حالا سوال اینجاست که بادکش معالجه ای چیست و آیا قادراست برای شما خوب باشد؟ زیادتر مردم درک درست و کاملی از این شیوه ویژه ندارند به همین خاطر برای تصمیم گیری گرفتار مسئله می شوند و نمی توانند به مناسبی تصمیم بگیرند.

  در این مقاله قصد داریم در مورد شیوه بادکش معالجه ای صحبت کنیم و ببینیم این روش چگونه قادراست مریضی را معالجه کند. پس همراه ما باشید.

  بادکش معالجه ای چیست؟

  بادکش معالجه ای گونهی معالجه جانشین طب باستانی است که در آن فنجان های مخصوصی برای مکش بر روی پوست قرار می گیرد و برای چند دقیقه بر روی آن می ماند. این روش معالجه ای به تشکیل یک ناحیه قالب نظیر بر روی پوست یاری می کند و مکشی را ایجاد می کند که به خوب شدن میزان درد در ناحیه مورددید می انجامد.

  این تقویت سبب خوب شدن کلی التهاب، میزان جریان خون و نیز ایجاد آرامش می شود. هر شخصی که از ضرر های وابسته با ورزش رنج می برد یا دارای درد عمومی در جسم است قادراست از این روش معالجه ای بهره مند شود. فنجان های مخصوصی که برای اینکار مصرف می شود از مواد متفاوتی ساخته شده اند که به شخص و تقویت آن ارتباط دارد. بعضی از مردم دوست دارند از فنجان های شیشه ای مصرف کنند.

  این در حافهرست که بعضی دیگر ترجیح می دهد از فنجان های سیلیکونی، بامبو یا دیگر موارد مصرف نمایند. در وقت های قدیمی قبل از اینکه فرایند بادکش زدن به روش امروزی انجام شود، معالجهگر تلاش می کرد یک ماده آتش زا را در فنجان قرار دهد و آن را روشن نماید تا به آرامی شعله ور شود.

  سپس آتش خاموش می شد و فنجان بر روی پوست قرار می گرفت. این روش امکان پذیر است گرم باشد اما سبب سوزاندن پوست جسم نمی شود. سردی و خنکی هوا به ایجاد خلاء یاری می کند و همین امر سبب می شود مکش رخ دهد. فنجان به مدت سه دقیقه بر روی پوست باقی می ماند.

  امروزه از مواد آتش زا مصرف نمی شود بلکه یک پمپ پلاستیکی به کار می رود که سبب ایجاد خلاء می گردد و قادراست همان تاثیر و نتیجه نهایی را برای شخص داشته باشد. اگر شخصی را می شناسید که در طب سوزنی تبحر و تخصص به اندازه دارد می توانید از او در مورد بادکش معالجه ای سوال نمایید.

  آیا مصرف بادکش معالجه ای برای شما خوب است؟

  زیادتر مردم با سوالات این چنینی مواجه می شوند. ایا این روش قادراست برای شما خوب باشد؟ آیا بایست از این شیوه معالجه ای مصرف نمایید؟ بعضی از علامت ها و تقویت وجود دارد که در آن مصرف بادکش قادراست سودمند باشد.

  این تقویت دربرگیرنده آشفتگیات متعدد وابسته با خون همانند کم خونی، مریضی های روماتیسمی و آرتریت، مسائل پوستی، مسائل مربوط به باروری، فشار خون بالا، میگرن، نگرانی و افسردگی است. این گونه روش معالجه امکان پذیر است به مردمی که دارای رگ های واریسی هستند نیز یاری کند.

  البته بایست بدانید که بادکش معالجه ای نیز پیامد جانبی خود را دارد. مردمی که از این روش معالجه ای مصرف می کنند امکان پذیر است در ابتدا ناراحتی اندکی را در موقعیت مورد دید تجربه کنند. افزون بر این، امکان پذیر است ناحیه ای که فنجان در آن قرار گرفته و اندکی بالاتر از آن گرفتار سوزش شود و روز بعد احساس خستگی ایجاد گردد.

  بعضی از مردم بعد از انجام چند جلسه بادکش معالجه ای خستگی شدیدی را تجربه می کنند. درنتیجهتلاش نمایید برنامه های خود را به نوع ای مرتب کردن نمایید که زمان برای استآسان وجود داشته باشد. اینکار شما را مطمئن می سازد که بدنتان مجال به اندازه برای تکمیل فرآیند خوب شدن را دارد.

  درنتیجه قبل از انجام این شیوه بایست حقایق و اطلاعاتی را در مورد آن بدانید. این گزینه قادراست یک روش معالجه ای عالی برای مردمی باشد که از دیگر شیوه های معالجه ای خسته شده اند و به دنبال تسکین درد خود هستند.


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب خواص و مزایای بادکش درمانی چیست؟ بادکش درمانی چیست؟
  تعداد کل بازدید ها: 52
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه