مشکلات جسمی در مردان چیست

 • زمان درج : 21 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • مشکلات جسمی در مردان چیست
 • در زندگی موارد بسیار زیادی وجود دارد که گاها باعث ایجاد حس خجالت در افراد می شوند.این موارد می توانند که هم شامل مشکلات جسمی باشند و هم مشکلات روحی. این مقاله ما تصمیم گرفته ایم چند مورد از رایج ترین عواملی که باعث خجالت زدگی در مردان می شود را مورد بررسی قرار دهیم.  مانند همیشه با ما همراه باشید.

  رشد بیش از حد موهای پشت

  در میانه های بیست سالگی، مردان متوجه این مورد می شوند که موهای پشت آنها در حال رشد می باشند: این موها می توانند که کم پشت یا پر پشت باشند و گاها پیش می آید که آن ها به صورت دسته ای رشد می کنند که شکل رشد کردن آن ها با دیگر مدل ها متفاوت است. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که آیا موهای پشت مردان برای زنان جالب است یا نه ؟ و یا اینکه آیا از آن ها متنفر هستند؟ اگر قصد دارید که یک رابطه جنسی لذت بخش و موفق داشته باشید،باید به شما بگوییم که لیزر کردن موهای زائد پشت باعث می شود آنها نازک شده و یا اینکه کاملا از بین بروند، و نتیجه این ایده تقریبا دائمی می باشد. گزینه های ارزان تری هم پیش روی این گونه افراد وجود دارد مانند اپیلاسیون،انواع ریش تراش ها و کرم های موبر، ، اما نتیجه آنها فقط تا چند هفته باقی خواهد ماند و بعد از گذراندن این دوره این افراد مشاهده می کنند که دوباره موهای پشت آن ها مانند گذشته در حال رشد هستند و در این صورت باید دوباره به فکر استفاده از ریش تراش یا کرم موبر باشند. این مشکل یکی از مشکلاتی است که برخی از مردان را به شدت آزار می دهد و آن ها دائما به این فکر می کنند که موهای پشت آن ها باعث خجالت می باشد.

  شکم های برآمده 

  این فقط نوشیدنی های پرکالری نیستند که باعث می شوند تا شکم شما برآمده شود. مردان در صورتی که شکم برآمده داشته باشند به احتمال فراوان چربی های زیادی در اطراف کمر خود دارند و به همین دلیل است که شکم آن ها برآمده می باشد، در نتیجه هر چیزی که چاق کننده باشد می تواند شکم مردان را بزرگ کند و آن را به سمت جلو هل بدهد. متاسفانه، چربی های اضافی شکم ریسک ابتلا به بیماری های قلبی را تا حد قابل توجهی افزایش میدهد، مخصوصا اگر اندازه دور کمر شما از ۱۰۰ سانت بیشتر باشد. اما یک خبر خوب در اینجا وجود دارد و آن هم این است که اگر یک برنامه کاهش وزن را به درستی دنبال کنید، چربی های اضافی شکم شما به طور معمول اولین قسمتی است که از بین می رود. شکم های برآمده در مردان می تواند که باعث خجالت زدگی شود پس اگر شما هم جز آن دسته از افرادی می باشید که کم کم شکم شما در حال جلو آمدن می باشد بهتر است که از همین حالا به فکر پیشگیری باشید و اجازه ندهید که شکم شما بیش از اندازه جلو بیاید چرا که در این مورد پیشگیری بسیار ساده تر از درمان می باشد.

  تعریق بیش از حد 

  مردان به نسبت زنان “خروجی عرق” زیادتری دارند. این یک واقعیت می باشد که کاملا هم به اثبات رسیده است. اما اگر شما دائما به پاک کردن دست خود نیاز دارید و یا اینکه دائما به دلیل لباس پوشیدن دچار تعریق می شوید، باید گفت که احتمالا شما جزو آن دسته از افرادی باشید که بیش از اندازه عرق میکنند. عرق کردن بیش از اندازه، پدیده ای است که هایپرهیدروسیز خوانده میشود این پدیده گریبان گیر تعداد زیادی از مردان است و معمولا باعث ایجاد حس خجالت و شرم می شود. دلایلی مانند حرارت و احساسات گوناگون می توانند شروع کننده این تعریق بیش از اندازه باشند اما گاها این پدیده در برخی از مردان هیچ علت خاصی ندارد و آن ها معمولا بدون هیچ دلیلی دچار تعریق بیش از اندازه می شوند . این حالت به طور معمول بر زیر بغل ها، کف دست ها، و یا کف پاها تاثیر فراوانی می گذارد. این پدید توسط برخی پزشکان به شکل حرفه ای درمان می شوند و این گونه افراد می توانند که در صورت نیاز به پزشک مراجعه کنند.
      


  برچسب ها : مشکلات جسمی,مشکلات جسمی در مردان مشکلات جسمی مشکلات جسمی در مردان مشکلات جسمی مردان

  آمار باز دید این مطلب مشکلات جسمی در مردان چیست
  تعداد کل بازدید ها: 308
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه