فواید روی و زنجبیل و آب هویج

 • زمان درج : 37 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • فواید روی و زنجبیل و آب هویج
 • هیچ چیز مانند تندرستی نیست...شاید این جمله را بارها شنیده باشید،معمولا کسانی که به گونه ای سلامت خود را از دست می دهند این جمله را همیشه به دیگران می گویند زیرا آن ها در آن زمان با اینکه سلامت بدن خود را از داده اند بسیار بیشتر از دیگر افرادی که کاملا در سلامتی به سر می برند،به سلامت بدن به عنوان یک هدیه الهی نگاه می کنند. ما انسان ها معمولا تا چیزی را از دست ندهیم قدر آن را نمی دانیم که امیدواریم این روند ادامه نداشته باشد و انسان ها بیش از این ها به سلامت بدن خود اهمیت بدهند. اما در این بین افرادی هم وجود دارد که علاقه مند هستند که همیشه بدن خود را سلامت نگه دارند اما راه آن را بلد نیستند به همین جهت ما در این مقاله نکاتی را به شما و اینگونه افراد خواهیم گفت که با رعایت کردن آن ها می توانند که بدن خود را همیشه سلامت نگه دارند. مثل همیشه با ما همراه باشید.

  مصرف (روی) را در دستور کار خود قرار دهید

  برای بهره بردن از یک پروستات سالم نیاز است که مصرف روی را در دستور کار خود قرار دهید. ماده معدنی روی، برای جلوگیری از بروز مشکلات پروستات، کاملا ضروری می باشد. به پزشک خود بگویید که برای شما آزمایشی بنویسد، تا میزان روی بدن شما به طور کامل مشخص شود این آزمایش به شکل های گوناگونی گرفته می شود که بهتر است در این مورد با پزشک خود مشورت نمایید. اگر در آزمایش نشان داده شد که میزان روی بدن شما کم می باشد،بهتر است که بعد از خوردن هر وعده غذا، یک قرص روی هم بخورید تا اینگونه میزان روی بدن شما رفته رفته به حد استاندارد خود برسد. بعد از گذشت سه ماه، همان آزمایش را تکرار کنید و وضعیت روی بدن خود را کنترل نمایید چنانچه آن قرص ها که خورده بودید جواب داده بودند و میزان روی بدن خود به حد نرمال خود رسید می توانید که با نظر دکتر میزان مصرف قرص ها را کم نمایید اما اگر هنوز هم میزان روی بدن شما کم بود بهتر است که با نظر پزشک خود یک درمان دیگر را امتحان کنید.

  فواید زنجبیل

  مصرف زنجبیل در غرب تاریخی بیش از دو هزار سال دارد. زنجبیل این توانایی را دارد که بدن را تا حد بسیار خوبی گرم نگه دارد و برای انواع کسالت هایی که معمولا بعد از مسافرت به وجود می آیند مثل کوفتگی یا بی حسی صبحها، بسیار مفید می باشد. اگر دائما حالت تهوع به شما دست می دهد، هر سه یا چهار ساعت یک مرتبه، یک تکه از زنجبیل را بخورید و یا اینکه چای زنجبیلی را به مقدار کافی بنوشید. چای زنجبیل در وعده صبحانه می تواند که به شما انرژی بسیار خوبی بدهد تا بتوانید که ادامه روز خود را به روحیه ای بالا به اتمام برسانید همچنین زنجبیل باعث می شود که خستگی بسیار کمتر از حد همیشه به سراغتان بیاید و شما می توانید که برای رها شدن از خستگی در وعده عصرانه هم از زنجبیل استفاده نمایید.

  فواید آب هویج

  فواید آب هویج

  تا جایی که برای شما مقدور است سعی کنید که، هر روز یک لیوان آب هویج میل کنید. هویج میوه ای است سرشار از انواع آنزیم های طبیعی و بتاکاروتن که برای سلامت بدن بسیار مفید می باشد. موادی که در هویج موجود می باشند باعث می شوند که بدن انسان در مقابل بیماریهایی خطرناکی مثل سرطان و مشکلات گوناگون قلبی مقاومت بالایی از خود نشان دهد. آب هویج باعث می شود که سیستم ایمنی بدن قدرت خود را حفظ کند و تا حد بسیار خوبی از بیماری ها جلوگیری کند.یکی از اصلی ترین خواص آب هویج این می باشد که می تواند تا حد بسیار خوبی کبد را پاکسازی کند و به این صورت باعث شود که فرد دچار بیماری های کبدی نشود.بدن ما انسان ها در طول روز با میلیون ها میکروب و عفونت دست و پنجه نرم می کند که همه آن ها حامل بیماری هستند شما می توانید با مصرف آب هویج در روز بدن خود را در برابر این میکروب ها مقاوم کرده و از بروز عفونت در قسمت های مختلف بدن جلوگیری کنید.


  برچسب ها : فواید روی و زنجبیل و آب هویج فواید روی فواید زنجبیل فواید آب هویج زنجبیل و آب هویج

  آمار باز دید این مطلب فواید روی و زنجبیل و آب هویج
  تعداد کل بازدید ها: 436
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه