مشکلاتی که در مردان باعث شرمندگی و کاهش اعتماد به نفس میشود

 • زمان درج : 47 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • مشکلاتی که در مردان باعث شرمندگی و کاهش اعتماد به نفس میشود
 • ابروهای به هم پیوسته

  حالا در این قسمت مشکلی را به شما خواهیم گفت که همه مردان را در سنین مختلف دچار خود کرده است. دقیقا همان هورمون هایی که باعث رشد ریش مردان میشوند این توانایی را هم دارند که ابرو ها را تا آن حد ضخیم و پر پشت نمایند که حتی فاصله وسط آن ها را هم به طور کامل پر کند. “ابروی پیوسته ” بدون شک اصلی ترین دلیل مردان جوان برای بهره بردن از الکترولیز می باشد. این نوع روش از نوعی شوک الکتریکی بسیار کمی جهت از بین بردن همیشگی فولیکول های مو بهره می برد. اپیلاسیون یک روش دیگر جهت اصلاح ابرو می باشد که روش بسیار خوبی هم است و طرفدارن خاص خود را دارد، اما شخصی که این روش را انتخاب می کند مجبور است که آن را بین چهار تا شش هفته تکرار کند و به همین دلیل بسیاری از مردان از انجام دادن این روش چشم پوشی می کنند و به سراغ روش های دیگری می روند.

  ایجاد برآمدگی بعد از اصلاح

  اصلاح تمیز و دقیق برای مردان ، کار نسبتا دشواری می باشد. به همین دلیل وقتی که به جای داشتن یک پوست کاملا صاف، برآمدگی هایی روی آن وجود دارند، عملیات اصلاح مقداری دشوارتر به نظر می رسد. این برآمدگی های نسبتا ریز در مواقعی به وجود می آیند که موهای مردان به قسمت عقب حلقه می شوند و درون پوست به رشد خود ادامه می دهند. این مشکل درمیان  نژادهای آمریکایی-آفریقایی و مردانی که دارای موهای مجعد هستند رایج تر می باشد. برای پیشگیری از به وجود آمدن این نوع برجستگی ها، بهتر است که قبل ازانجام دادن اصلاح دوش بگیرید. در هنگام اصلاح از ژل جهت نرم شدن پوست استفاده کنید، و سعی کنید که همیشه در جهت رشد موها آنها را اصلاح نمایید. این مشکل را می شود با پیشگیری کردن به خوبی کنتل نمایید و برای این کار بهتر است که همیشه پوست خود را تمیز نگه دارید زیرا که این برآمدگی ها گاها نتیجه آلوده بودن پوست صورت می باشند و به همین دلیل بهتر است که صورت خود را دائما با آب و صابون بشویید.

  به عقب رفتن موهای سر 

  حقیقت تلخ این می باشد که عدع کثیری از مردان بعد از گذراندن سن ۳۵ سالگی به شکل قابل توجهی دچار نازک شدن بیش از حد مو می شوند و در سنین بعد از ۵۰ سالگی بیشتر موهای سر خود را از دست میدهند. این مشکل به طور معمول با عقب راندن خط جلوی موها آغاز می گردد و می تواند که به کچلی نقطه ای در قسمت بالای پوست سر پیشرفت داشته باشد.باعث کاهش اعتماد بنفس در مردان خواهد بود عمل جراحی ترمیم کردن مو یک روش بسیار خوب برای کمتر کردن قسمت های بی مو می باشد. کسانی که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند می توانند با پزشک مربوطه در مورد نوع داروهای تجویزی برای جلوگیری از ریزش مو مشاوره بگیرند و در صورت نیاز داروهایی را برای این مشکل دریافت نمایند. اما حتما باید که مراقب افراد دروغگو در این زمینه باشید چرا که آن ها سعی می کنند با وعده های دروغین از شما هزینه های گاها هنگفتی دریافت کنند.

  روزاسه

  این مشکل که موجب بر افروخته شدن صورت مردان می شود ممکن است که خجالت آور نباشد اما به هر حال باعث می شود که دیگران دائما از برافروخته بودن چهره فرد گله کنند و او را دچار خجالت زدگی کنند. روزاسه یک نوع بیماری می باشد که سبب می شود چهره شما عصبی و برافروخته نشان داده شود، و علائم آن در مردان بدتر هم میشوند. بینی می تواند که ضخیم تر، قرمز تر، و یا کوفته ای شود. جوش های صورت و خطوط ریز قرمز بر روی گونه ها خود را نمایان می کنند و باعث می شوند که چهره فرد بسیار خشن و غیر قابل اعتماد نشان داده شود. الکل می تواند باعث شود که این علائم بیش از پیش خود را نشان دهند، اما قرمز شدن بینی  که از علائم اصلی روزاسه می باشد معمولا در همه افراد خود را نشان می دهد. برخی داروها هستند که می توانند از شدید تر شدن این علائم آن جلوگیری نمایند، در نتیجه بهتر است که در مورد این علائم با یک پزشک متخصص پوست صحبت کنید.


  برچسب ها : اعتماد به نفس مشکلاتی که در مردان باعث شرمندگی میشود مشکلاتی که در مردان باعث کاهش اعتماد به نفس میشود مردان و کاهش اعتماد به نفس ابروهای به هم پیوسته ایجاد برآمدگی بعد از اصلاح به عقب رفتن موهای سر

  آمار باز دید این مطلب مشکلاتی که در مردان باعث شرمندگی و کاهش اعتماد به نفس میشود
  تعداد کل بازدید ها: 419
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه