چگونه رابطه جنسی بهتر و طولانی تری داشته باشیم

 • زمان درج : 5 روز قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • چگونه رابطه جنسی بهتر و طولانی تری داشته باشیم
 • از کاندوم استفاده کنید

  بهره بردن از کاندوم هم برای به تأخیر انداختن انزال بسیار مناسب می باشد و یکی از پر طرفدارترین راه ها می باشد. کاندوم با کم کردن حساسیت در هنگام برقرای رابطه جنسی تاثیر بسیار زیادی در این زمینه می‌گذارد و باعث می‌شود که پدیده زود انزالی تا حدی قابل توجهی کاهش پیدا کند و حتی اینکه از بین برود. فقط توجه داشته باشید که حتما از یک برند محبوب استفاده نمایید: در صورت امکان از لاتکس استفاده نمایید، کاندوم‌هایی که از برند تروجان می باشند برای این مورد بسیار عملکرد خوبی دارند و به گونه ای خود را ثابت کرده اند. اگر از کاندوم های ساده جواب مگرفته اید بهتر است که از کاندوم هایی که محلول های تاخیری آغشته هستند استفاده نمایید این کاندوم ها نیز بسیار عالی هستند و عملکرد خوبی از خود نشان داده اند.

  دوره مقاوم سازی

  بهره بردن از “دوره‌ی مقاوم‌سازی” بعد از انزال کامل را تست نمایید. بعد از هر انزال چه اندازه طول می‌کشد که شما دوباره انزال را تجربه نمایید؟ چه اندازه می‌کشد که برای دومین بار منقبض شدن پیش از انزال برای شما به وجود بیاید؟ تعداد زیادی از مردان در هنگام رسیدن به نعوظ کمتر دچار حساسیت در طول انقباض دوم را تجربه می نمایند و معمولا درمان ایده آل جهت انزال زود رس، این می باشد که شخص یک بار به مرحله انزال دست پیدا کند (شاید در طی رابطه جنسی) و بعد به ارضاء کردن شریک جنسی خود مشغول شوند تا خود نیز دوباره به انگیختگی جنسی دچار شوند، و بعد از گذراندن مرحله‌ی دوم مدت به انزال رسیدن جهت برقراری یک رابطه‌ی جنسی از قبل طولانی‌ تر استفاده نمایند. با اینکه برخی از از زوج‌ها در اول از این ایده استقبال نخواهند کرد، ولی در اصل برای بسیاری از این زوج‌ها این ایده بسیار عالی بوده‌ است و از آن استفاده های زیادی کرده اند.

  از کرم های بی حس کننده استفاده نمایید

  کرم‌های بی حس کننده دارای لیدوکائین یا یک مورد بی‌حس ‌کننده‌ی دیگر هستند که سبب کاهش حساسیت در شخص می شوند، با اینکه از سمت سازمان دارو  و غذا در آمریکا برای این امر مورد تایید قرار نگرفته اند. شما می توانید که از کرم های روان ‌کننده‌ هم بهره ببرید که گاها بسیار عالی هستند و می توانند که این مشکل را حل کنند این کرم ها  با مواد اولیه‌ی پیش گیری از حساسیت مورد ساخت قرار گرفته اند و جهت کمک به برقرای یک رابطه جنسی طولانی تر برنامه ریزی شده اند که می توانند در این راه بسیار مفید واقع شوند. با همه این ها، دکتر گلدستین در این مورد هشدارهایی داده است که در آن ها می گوید: ” اگر قرار بر این باشد از یک کرم بی‌حس ‌کننده بهره ببرید، بهتر است که از کاندوم استفاده نمایید اگر این مورد را رعایت نکنید شما این حس بی حس کنندگی را به شریک جنسی خود نیز منتقل خواهید کرد.” همینطور بهتر است که پیش از برقراری رابطه‌ی جنسی کرم بی‌حس‌ کننده را کاملا پاک نمایید. کاهش اصطکاک می تواند که به شما در این مورد کمک کند تا مدت زمان رابطه جنسی شما  طولانی تر شود و انزال به مراتب دیرتر اتفاق بیفتد.

  نوازش پیش از رابطه بسیار مهم است

  پیش از برقراری رابطه جنسی چه اندازه پیش ‌نوازش را جهت تحریک متقابل تجربه کرده اید؟ این مدت را یعنی مدت پیش‌ نوازش را کمتر یا بیشتر نمایید، یا گونه متفاوتی از آن را تست نمایید. سعی داشته باشید که تمرکز خود را روی آلت تناسلیتان مورد تغییر قرار دهید تا میزان تحریک شدن را در کنترل خودتان در بیاورید. اگر پیش از سعی برای دخول به میزان هشت و نیم درجه تحریک را تجربه کرده باشید، یعنی به شکل اجتناب ‌ناپذیری ۹ انزال می باشد، در نتیجه دخول را هنگامی انجام دهید که در درجه ‌ی شش یا هفت تحریک قرار گرفته باشید. تحریک پیش از رابطه جنسی را هرگز فراموش نکنید و سعی کنید که این مورد را کاملا رعایت کنید. این مورد علاوه بر اینکه باعث لذت بیشتر در هنگام برقراری رابطه جنسی می شود،اضطراب شما را نیز تا حد قابل توجهی پایین می آورد و باعث می شود که تسلط بالایی در برقرای رابطه داشته باشید.  برچسب ها : رابطه جنسی رابطه جنسی بهتر رابطه جنسی طولانی چگونه رابطه جنسی طولانی تری داشته باشیم چگونه رابطه جنسی بهتر داشته باشیم

  آمار باز دید این مطلب چگونه رابطه جنسی بهتر و طولانی تری داشته باشیم
  تعداد کل بازدید ها: 13
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه