علائم مربوط به زود انزالی

 • زمان درج : 18 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • علائم مربوط به زود انزالی
 • زودانزالی هم برای خانم ها و هم برای آقایان که در سنین باروری هستند و در حقیقت عطش برقراری یک رابطه جنسی را دارند مسئله ای بسیار جدی می باشد که باید نسبت به آن توجه ویژه ای صورت پذیرد.

  زودانزالی چیست و تعریف انزال زودرس چیست


  زود انزالی یعنی رسیدن سریع به اوج لذت جنسی که می تواند در یک رابطه خطرناک باشد و سبب بروز مشکلات بین روابط زناشویی زن و شوهر شود. در این صورت طرف مقابل نمی داند که باید چه کاری را انجام دهد ، زیرا او هنوز به اوج لذت جنسی نرسید اما همسر او دیگر توانایی برای ادامه رابطه ندارد. در نهایت ناامید شدن هر دو فرد را به همراه دارد ، رفته رفته این رفتار می تواند بر روی دفعات برقراری رابطه بین زوجین تأثیر منفی خود را برجای بگذارد. ارضاء شدن همیشه در طول یک زمان نسبتا طولانی نه کوتاه رخ می دهد و مدت زمان این ارضا برای خانم ها بیشتر از آقایان است. بنابراین زمانی که یک آقا به دلیل زودانزالی بسیار زود ارضاء شود و خاتم او هنوز در ابتدای راه باشد ، رفته رفته بر روی روابط آنها از نظر روانی تأثیرگذار خواهد بود.


  از نظر پزشکی به مشکلات مربوط به زود انزالی PE گفته می شود. در افرادی که مشکلات بسیار زیادی در این خصوص دارند حتی ارضاء شدن پیش از برقراری یک رابطه یا دخول صورت می پذیرد. زمانی که برای زود انزالی در نظر گرفته اند متفاوت بوده ، به عنوان مثال می توانیم به این نکته اشاره کنیم که در برخی از کتب زمان زیر یک دقیقه و در تعدادی دیگر زیر سه دقیقه را برای مردان به زود انزالی نسبت داده اند.

  دانلود کتاب پوزشن های زناشویی


  علائم مربوط به زود انزالی در مردان
  زود انزالی در مردان در دسته بندی های مختلفی جای می گیرد و بنابراین نمی توانیم یک قانون را برای همه ی افراد یکسان بدانیم. فردی که از ابتدای برقراری رابطه جنسی خود با این مشکل مواجه بوده یعنی از همان ابتدا در انجام این مکانیسم توانایی ندارد ، بنابراین به نوع همیشگی آن دچار خواهد شد. برخی از مردان در ابتدای برقراری رابطه خود شرایط خوبی را داشته اند اما هم اکنون با مشکلاتی مواجه شده اند. این زود انزالی از نوع دوم خواهد بود.  

  علائم مربوط به زود انزالی


  اما برخی از افراد در هر زمان که رابطه ای برقرار می کنند زودتر از زمان اصلی که به نوعی خودشان هم متوجه می شوند به ارضاء می رسند که از نوع سوم بود . این افراد پس از مراجعه به پزشک متوجه خواهند شد که از نظر ذهنی به اختلال انزال زودرس مبتلا شده اند اما در واقعیت مشکلی وجود نداشته و در زمان مناسبی این انزال صورت می پذیرد. نوع چهارم مربوط به افرادی می شود که به صورت متناوب این اختلال با آنها همراه نیست ، یعنی می توانیم بگوییم که برخی از مواقع زود انزالی دارند اما در برخی از مواقع هم در زمان مناسبی این ارضاء صورت می پذیرد که در رابطه با این افراد هم مشکلی وجود نخواهد داشت.

  راه های بسیار عالی و سریع برای درمان زود انزالی


   از عوارضی که پس از زود انزالی می تواند برای زوجین به وجود آید بروز استرس های پیش رونده در هر دوی آنها خواهد بود ، زیرا با این وجود نمی توانند به باروری خوب فکر کنند ، همچنین اضطرابی به سراغ آنها می آید که در نهایت می تواند به افسردگی طولانی مدت ختم شود. در این زوجین اعتماد به نفس برای برقراری ارتباط دوباره کمتر می شود و روز به روز از هم دور می شوند. برای این که چنین مشکلی را حل کنید باید حتما به نزد یک اورولوژیست مراجعه کنید.

  خود ارضایی و انزال زودرس
  برخی از افراد که در دوران مجردی خود شرایطی خاص را تجربه می کنند و شریکی برای زندگی انتخاب نکرده اند همیشه به خودارضایی فکر می کنند. خود ارضایی که به روش های متفاوتی رخ می دهد چه در مردان و چه در زنان سبب خواهد شد که زود انزالی را تجربه کنند. زیرا در دورانی که این کار را انجام می دهند زمان کافی برای رسیدن به اوج لذت جنسی ندارند و بنابراین این کار را با سرعت بالا انجام می دهند ، معمولا با شرایط طبیعی از نظر زمانی بسیار متفاوت خواهد بود ، به همین دلیل زودانزالی برای آنها اتفاق خواهد افتاد.


      انزال زودرس را نمی توان به راحتی درمان کرد ، زیرا علاوه بر سلامتی بدن ، سلامت روانی را هم تحت تأثیر خود قرار می دهد ، بنابراین باید در نظر داشت که علاوه بر تمرین های مناسب که توسط پزشک به شما توصیه می شود باید از نظر مسائل روانی هم نزد یک روانشناس بررسی شوید.  در برخی از مواقع که زود انزالی بسیار شدید باشد از داروهایی استفاده می کنند که می تواند بی  حسی را به صورت کوتاه مدت در سیستم به وجود آورد تا زمانی برای فرد مقابل جهت رسیدن به اوج لذت جنسی وجود داشته باشد.

   
  دو تکنیک مهم تأثیرگذار وجود دارد که با استفاده از آن می توانید اوج لذت جنسی را کمی به تأخیر بیاندازید. در نوع اول زمانی که احساس می کنید به اوج می رسید باید دست از ادامه ی رابطه بردارید تا حالت های شما به خوبی فروکش کند. در زمان بعدی می توانید دوباره به این کار ادامه دهید ، در صورت شریک شما زمان کافی را برای رسیدن به اوج لذت جنسی دارد.


  در نوع دوم همکاری شریک جنسی می تواند بسیار کمک کننده باشد. شما فردی هستید که در حین رابطه زمان رسید به اوج را تشخیص می دهید ، کمی قبل تر از شریک جنسی خود بخواهید که سر آلت شما را تنها برای چند ثانیه فشار دهد تا سیگنال ها با اختلال همراه شود ، در این صورت در مسیر رسیدن به انزال اختلال ایجاد خواهد شد. برای این کار انگشت شست در پایین و دو انگشت دیگر در بالای آلت قرار می گیرد.
   


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب علائم مربوط به زود انزالی
  تعداد کل بازدید ها: 282
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه