آزمایش های ضروری قبل ازدواج کدام ها هستند؟ | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 26 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • آزمایش های ضروری قبل ازدواج کدام ها هستند؟ | مجله سلامت یاثار
 • آزمایش های ضروری قبل ازدواج کدام ها هستند؟ | مجله سلامت یاثار


  یکی از مسائل رایج در عصر حاضر که گریبانگیر تعداد بیشتری از مردم جامعه شده، اعتیاد است. انکار اعتیاد به مواد مخدر نشانه ها رایج سوء استفاده اینگونه مواد در شخص است است. وابستگی شدید به مواد و ترس از دست دادن لذت استفاده نیز علت این انکار است. فقط تست اعتیاد قادراست عادات زیان آور و خود خرابی یک معتاد را کشف کند، درنتیجه می‌توان با این آزمایش به ارزیابی اعتیاد به ویژه قبل از ازدواج چه در زن و چه مرد پرداخت.

  همینطور آزمایش سوء استفاده مواد توسط خیلیی از کارفرمایان پیش از استخدام یا به صورت دوره‌ای در حین کار نیز تقاضا داده می‌شود. از کیت‌های آزمایشگاهی متفاوت و شیوه های متعددی برای تست سوء استفاده مصرف می‌شود که در دنباله بدان پرداخته شده است.

   ضرورت انجام تست اعتیاد:

  اغلب مواد مخدر با وابستگی شدیدی که ایجاد می‌کنند شخص را از کار و زندگی می‌اندازند و در مواردی توهم و نوسانات خلق و خو را به همراه دارند. به همین علت اطمینان به این مردم چه برای کار و چه برای زندگی کاسته می شود.  در کنار آثار مخرب روحی نمی‌توان انکار کرد که اعتیاد زیان مالی و ضرر‌های جسمی را هم برای خود شخص و هم برای شریک زندگی و کاری او به همراه دارد. پس بایست پیش از حاد شدن موضوع نمایان شود و راه چاره‌ای اندیشیده شود.

  افزون بر این موارد هدف این گونه آزمایش در قدم اول شناسایی اعتیاد و حرکت برای معالجه است. می‌توان به  یاری آن به پیشگیری از موقعیت‌هایی شغلی و جنسی که به شدت تحت تأثیر اعتیاد، این بلای خانمان سوز قرار می‌گیرد، ذکر کرد.

   گونه های آزمایش اعتیاد به مواد مخدر:

  به طور کلی می‌توان آزمایش اعتیاد را به دو دسته تقسیم کرد: در دسته اول از نمونه ادرار شخص برای شناسایی مواد مصرف می‌شود. در دسته دوم از نمونه خون افزاد که به صورت وریدی گرفته می‌شود برای این کار مصرف می‌کنند.

  در بعضی موارد حتی از نمونه موی مردم نیز برای این گونه تست‌ها می‌توان مصرف کرد که تا مدتی پس از استفاده مخدرها تاثیرات آن در مو باقی می‌ماند و قابل شناسایی خواهد بود. اما به طور کلی همان دو دسته ذکر شده عمده‌ترین روش‌های برای شناسایی اعتیاد به گونه های مواد مخدر صنعتی، قدیمی و داروهای اعتیاد آور هستند.

  گونه های کیت تست اعتیاد:

   خوشبختانه با پیشرفت‌هایی که در زمینه تجهیزات و کیت های آزمایشگاهی رخ داده است امروزه گونه های کیت تست  اعتیاد تولید می شود که قادر به شناسایی سوء استفاده یک یا چند گونه مواد هستند. بعضی از این کیت‌ها جملهند از:

  • کیت اعتیاد پنج کاره
  • کیت تست اعتیاد سه کاره
  • کیت تست اعتیاد ده کاره
  • کیت تست اعتیاد به مخدرهای روانگردان
  • و …

  در کنار این موارد طبق درخواست طرفین پیش از ازدواج، می‌توان از کیت HIV نیز برای شناسایی مریضی ایدز و جلوگیری از سرایت آن به زوجین مصرف نمود.

  قیمت کیت تست اعتیاد:

  قیمت کیت تست اعتیاد تحت تأثیر فاکتور های گوناگونی قرار دارد از جمله یک یا چند کاره بود، برند تولید کننده، نحوه عملکرد و مواردی از این دست، درنتیجه نمی‌توان نرخ نمایانی را برای آن ارائه داد. در واقع طیف قیمتی این گونه کیت‌ها خیلی وسیع است.

  خرید کیت تست اعتیاد:

  هم به صورت حضوری و هم به شکل آنلاین می‌توان برای خرید این گونه از کیت‌ها اقدام کرد. در صورتی که شیوه آنلاین را برای خرید این گونه محصولات که هرکدام کارایی نمایانی دارند، انتخاب کرده اید و برای اطلاع از جزئیات پیرامون آنان می‌توانید از سایت نارون تجهیز طب برای خرید کیت آزمایشگاهی و گونه های تجهیزات مورد احتیاج آزمایشگاه ها دیدن فرمایید.

  تمام کیت‌های خریداری شده با ضمانت اصالت کالا در کمترین وقت در هر نقطه از ایران، به دستتان خواهد رسید و در صورت هرگونه سوال قسمت پشتیبانی این سایت مشاوره‌ها و راهنمایی‌های ضروری را به شما ارائه می‌دهد.


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب آزمایش های ضروری قبل ازدواج کدام ها هستند؟ | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 190
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه