مناسبترین راهکار خرید کاندوم و لوازم زناشویی | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 22 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • مناسبترین راهکار خرید کاندوم و لوازم زناشویی | مجله سلامت یاثار
 • مناسبترین راهکار خرید کاندوم و لوازم زناشویی | مجله سلامت یاثار


  بعد از شیوع کرونا ، در این روزها وارد هر مغازه ی لوازم بهداشتی و آرایشی می شویم ، کنار صندوق هایشان پر شده از کاندوم هایی که حتی برندشان ناآشناست و حتی یکبار هم به گوشمان نرسیده است.اگر به دقت به بسته بندیشان نگاه کنیم ، متوجه میشویم که حتی مجوز وزارت بهداشت و ساوقت بهداشت جهانی را هم ندارند.

  این موضوع درحالی است که در گذشته مردم برای خرید کاندوم به داروخانه رجوع می کردند و بدون آگاهی از تگونه کاندوم ها و به سلیقه ی فروشنده ، یک بسته کاندوم خریداری می کردند اما خیالشان از لحاظ دارا بودن مجوز بهداشت و معیار آسان بود ولی از چالش‌های خرید از داروخانه هم که دیگه نگم براتون که همیشه کلی صبر می کنیم داروخانه خلوت بشه و بعد وارد آن شویم! از مورد های دیگرتلاش می کنیم همراه با خرید کاندوم ، چند محصول دیگر هم سفارش دهیم که یک موقع احساس خجالت بهمون دست ندهد و از تمام باارزشتر اینکه نمی توانیم به راحتی در مورد محصولی که قصد خرید آن را داریم از فروشنده مشورت و راهنمایی بگیریم!

  اما امروزه به علت تمام گیری کرونا ، تمام ما زیادترتلاش می کنیم که تا جایی که امکان پذیر هست وارد اماکن و مغازه های شلوغ و پرریسکی که احتمال تمام گیری کرونا وجود دارد،مثل داروخانه ها ، بازار و …. نشویم و از آن دوری می کنیم.

  در چنین تقویتی این سوال فکر ما را درگیر می کند که در وقت شیوع کرونا ما چطور احتیاجهای خودمان را بدون اینکه از خانه بیرون برویم برطرف کردن کنیم و نیار به خرید گونه های کاندوم ، نظیر کاندوم خاردار را برطرف کردن نماییم؟

  پیج های اینستاگرامی ، کانال های تلگرامی و سایت ها از جمله مواردی هستند که می توانیم به خرید آنلاین کاندوم بپردازیم ، اما زیادتر آن ها هیچگونه مجوزی ندارند؛حتی نظارتی هم نسبت به تاریخ انقضا و تقویتمراقبت آن ها وجود ندارد و اصلا نمایان نیست که این محصولات از کجا خریداری و آماده می شوند.

  این مورد در مورد برخی از فروشندگان که این محصولات را با قیمت های استثنائی پایین در سایت های بزرگ به فشیوه می رسانند نیز صحت دارد.

  با تمام این مواردی که خدمتتون عرض کردیم،بایست به دنبال جای معتبری بود که بتوانیم با خیال آسان هم از جهت تاریخ انقضا،محصول،تقویتمراقبت و … به خرید آنلاین کاندوم نظیر کاندوم تاخیری بپردازیم و همینطور اگر بین دو یا سه محصول از جهت خرید شک داشتیم،بتوانیم آن ها را با هم مقایسه کنیم و نطرات مردمی که از این محصولات را مصرف کردند،بخوانیم تا لذت مناسبتر و زیادتری از خرید خودمون داشته باشیم.

  با تحقیق هایی که ما انجام دادیم مناسبترین راه و گزینه خوب برای آماده گونه های کاندوم ، خرید از سایت هایی است که دارای سمبل اطمینان الکترونیکی ، پشتیبانی و مشاوره تلفنی و آنلاین می باشند که با تحقیق هایی که انجام شده است ، فروشگاه اینترنتی بوبوریم از جمله سایت های معتبر در عرضه محصولات جنسی می باشد که محصولات هم دارای تاریخ تولید به روز هستند و هم در تقویت خوبمراقبت می شوند و هم دارای همه ی مجوز های ضروری هستند.

  از خصوصیت های مناسب و عالی این فروشگاه می توان به بسته بندی محرمانه و ارایه مشاوره در مورد محصولات ذکر کرد که لذت خرید را به اوج خود می رساند.

  در کنار همه ی مواردی که در بالا گفته شد ، شاید این سوال در ذهن خیلی از ما شکل بگیرد که چه لزومی دارد ، همیشه از کاندوم مصرف کنیم؟

  مصرف کاندوم سبب پیشگیری از ایجاد مریضی های مقاربتی نظیر ایدز،هپاتیت، HPV ، سوزاک و موارد دیگر می شود و همینطور مصرف این محصول از بارداری ناخواسته هم می کاهد.امروزه اگر به آمار و ارقام این مریضی نگاهی بیاندازیم ، متوجه می شویم که درصد بالایی از مردم جهان درگیر سر و کله زدن با این مریضی هستند و زمان بیشتری از روز خود را صرف رجوع به پزشک و راه های معالجه ای آن می کنند؛در حالی که اگر از همان روز اول از کاندوم مصرف می کردند،گرفتار هیچگونه مریضی و سر و کله زدن با آن نمی شدند.

  فروشگاهی که در بالاتر بهتون معرفی کردیم می توانید با رجوع به صفحه پرسش های رایج ، جواب سوالات خودتون را نمایان نمایید و اگر جوابتون را نمایان نکردید ، می توانید از طریق ارتباط تلفنی و یا پشتیبانی آنلاین ، سوالات خود را مطرح نمایید.شما با خرید از فروشگاه اینترنتی بوبوریم ، کالای جنسی خود را به دور از احساس شرم و خجالت و در مطمئن ترین بسته بندی و سریع ترین وقت گرفتن می نمایید.

  همینطور می توانید پیج اینستاگرامشون به نشانی boborim.ir را فالو نمایید تا از جدیدترین تخفیفاتشون هم باخبر بشید.

  همواره به این مطلب دقت نمایید که با یک انتخاب درست می توانید رابطه زناشویی خود را در برابر مریضی های مقاربتی رایج، ایمن سازید؛فقط به اندازه است که از جای معتبری خرید خود را انجام دهید.


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب مناسبترین راهکار خرید کاندوم و لوازم زناشویی | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 158
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه