خدمات پرستاری در منزل آسایش و مواظبت ایده آل | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 6 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • خدمات پرستاری در منزل آسایش و مواظبت ایده آل | مجله سلامت یاثار
 • خدمات پرستاری در منزل آسایش و مواظبت ایده آل | مجله سلامت یاثار


  با بروز مریضی کرونا کارهای خدماتی به ویژه پرستاری در منزل برای سالمندان و بچه ها از ارزش بیشتری برخوردار شده است و متقاضیان بیشتر شده است . با بسته شدن مراکزمراقبت از سالمند و مهد بچه ها خانواده ها به دنبال استخدام پرستار و مواظب برای بچه ها  سالمندان خود هستند . شرکتهای معتبر بیشتری در این زمینه فعالیت می کنند . یکی از مناسبترین و معتمزیتن این شرکتها در تهران ؛  مرکز خدمات پرستاری آسایش ایده ال است .  تجربه بالای پرسنل و تخصص بالای پرستاران این موسسه را از دیگرین متفاوت کرده است .

  جهت گرفتن مشاوره رایگان در خصوص استخدام پرستار سالمند و پرستار بچه می توانید با مشاورین ما در مرکز پرستاری در منزل آسایش مواظبت ایده آل ارتباط بگیرید :

  تلفن: ۰۲۱۴۴۲۱۵۸۱۳   –   ۰۲۱۴۴۲۵۵۸۶۱

  هزینه و قیمت استخدام  پرستار در منزل

  هزینه پرستار در منزل برای بچه ها و سالمندان مختلف است . از این رو این دو را از هم تفکیک می کنیم و جداگانه توضیحی در ارتباط با هریک ارائه می کنیم .

  هزینه های پرستاری از بچه در منزل

  برای تعیین هزینه پرستار بچه در منزل احتیاج است تا بعضی از عاملها را در دید بگیریم که مهترین عامل مدت وقت پرستاری است بطور مثال شخصی که به صورت ساعتی کار پرستاری را انجام می دهد بدون شک با کسی که ۲۴ ساعته کار می کند هزینه مختلف و کمتری خواهد داشت .

  یکی عامل دیگر مقدار کاری است که پدرومادر از پرستار انتظار دارند انجام دهد بطور مثال هم مسائل بچه را انجام دهد و همین اینکه کارهای منزل را نیز در کنار این کار انجام دهد . در این صورت هزینه مختلف خواهد بود .

  عامل دیگر تخصص پرستار است . زیادتر خانواده ها دوست دارند پرستاری را استخدام کنند که بتواند در آموزش بچه نیز اثر بگذارد بطور مثال زبان خارجه به بچه تعلیم دهد و یا بازیهای آموزشی ارائه نماید و حتی در درس و مشق یاری حال بچهشان باشد .

  در نهایت بایست توجه داشته باشید که هر مقدار کاری که انتظار دارید یک پرستار انجام دهد رابطه مستقیم با تعیین هزینه خواهد داشت .

  هزینه پرستاری ومراقبت سالمند

  هزینه پرستار سالمند نیز هنظیر پرستار بچه دارای عامل های ویژهی است . هر چند در بعضی از عاملها فعالیت پرستار مشترک است ولی بعضی از فاکتور های سبب می شود هزینه های مختلفی داشته باشد . بطور مثال باارزشترین عامل درمراقبت سالمند توانایی سالمند است . بدین صورت که آیا پرستار سالمند خود قادراست بعضی از مسائلات نظیر رفتن به دستشویی و حمام کردن را انجام دهد یا نه ؟ یا اینکه سالمند مریضی ویژهی ندارد (نظیر م آلزایمر , ms و ..)

  در کل بر اساس تمام این گفته ها مناسبترین راه برای تقاضای استخدام پرستار در منزل مشاوره گرفتن از مرکز خدمات پرستاری در منزل آسایش ایده آل و یا مرکز معتبر دیگر است . می توانید با ما ارتباط بگیرید :

  شماره تلفن: ۰۲۱۴۴۲۱۵۸۱۳   –   ۰۲۱۴۴۲۵۵۸۶۱

  موبایل : ۰۹۱۲۵۸۳۹۹۳۸

  شرح وظایف پرستار بچه و سالمند

  در زیرتلاش کردیم بعضی از وظایفی که پرستار بچه و سالمند در صورت درخواست خانواده ها بایست انجام دهند به صورت جداگانه ارائه کرده ایم :

  وظایف پرستار بچه در منزل

  انجام مسائل کوک :مراقبت بچه , خوراکی دادن به بچه , شستشوی البسه بچه , استحمام بچه , تعویض پوشک , آموزش تخصصی مثل زبان انگلیسی  , یادگیری خواند و نوشتن و … , رسیدگی به خواب کودک

  انجام مسائل منزل ( در صورت در خواست پدرومادر کودک) : شستوشوی البسه خانواده , آماده خوراکی برای خانواده , انجام مسائل منزل

  وظایف پرستار سالمند در منزل

  از وظایف پرستار سالمند و بچه مورد کارهای منزل مشترک می باشد . و مورد اصلی را بیان می کنیم  .

   هر سالمند خصوصیت های ویژه خود را دارد و با دیگران مختلف است لذا اولین کاری که هر پرستار بایست درمراقبت سالمند انجام دهد برقراری رابطه است. بعد از آن :

  خوش صحبتی  , آماده خوراکی برای سالمند , رسیدگی به زمان دقیق داروهای سالمند , بردن سالمند به پیاده روی , شستشوی البسه , یاری به سالمند در رفتن به حمام و …

  برای اینکه در استخدام پرستار سالمند و بچه در منزل اطلاعات بیشتری را کسب نمایید پیشنهاد می کنی به وب سایت ما به آدرس : www. asayeshiedeal.com  سر بزنید ماتلاش کرده ایم مناسبترین راهکارها را ارائه نماییم . یا می توانید با مشاورین ما ارتباط بگیرید و خدمات مشاوره رایگان ما بهرمند شوید .

  شماره تلفن: ۰۲۱۴۴۲۱۵۸۱۳   –   ۰۲۱۴۴۲۵۵۸۶۱

  موبایل : ۰۹۱۲۵۸۳۹۹۳۸


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب خدمات پرستاری در منزل آسایش و مواظبت ایده آل | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 78
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه