مناسبترین شیوه ها برای از بین بردن چین و چروک پوست صورت | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 31 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • مناسبترین شیوه ها برای از بین بردن چین و چروک پوست صورت | مجله سلامت یاثار
 • مناسبترین شیوه ها برای از بین بردن چین و چروک پوست صورت | مجله سلامت یاثار


  حتما تا حالا برایتان پیش آمده است جلوی آینه بروید و به یکباره متوجه چین و چروک بر روی صورت خود شده باشید و به دنبال سریع ترین راه باشید تا بتوانید آن را از بین ببرید واز زیادتر شدن آن پیشگیری نمایید.ما در اینجا شما را با تزریق ژل و بوتاکس آشنا می کنیم. تزریق ژل و بوتاکس از شیوه هایی هستند که امروزه برای زیبایی و جوان سازی صورت خیلی سختکوشبرد هستند.به طور مثال بعضی از مردم امکان پذیر است از شکل ظاهری لبشان خشنود نباشند یا به دیدشان لبشان کوچک است و هماهنگ صورتشان نیست.این مردم می توانند به راحتی و بدون دردسر با تزریق ژل به فرم دلخواهشان برسند یا به علت زیاد شدن سن پوست گرفتار افتادگی می شود و می توان از طریق بوتاکس از آن پیشگیری کرد. حالا با هم تحقیق کنیم که تزریق ژل و تزریق بوتاکس چیست و چه فرقی دارند؟

  تزریق ژل

  ژل ها کاربردهای مختلفی دارند.از ژل ها افزون بر اینکه برای از بین بردن چین و چروک مصرف می شود برای حجم دادن به نقاط متفاوت نظیر نوع ، لب و …مصرف می شود که از طریق آن حجم از دست رفته بازگردانده می شود.در مورد مناسبترین ژل ها هم می توان گفت ژل های شامل ماده هیالورونیک اسید خیلی بی ریسک هستند به علت اینکه این ماده در پوست وجود دارد و به همین علت جسم هیچ واکنشی به آن نشان نمی دهد. تزریق ژل برتری های خیلی بیشتری هم دارد که اگر بخواهیم به باارزشترین آن ذکر کنیم این است که شما بلافاصله بعد از تزریق می توانید نتیجه آن را ببینید و اینکه دوران نقاهتی هم  ندارد و مثل قبل می توانید به کارهای روزانه خود برسید.

  تزریق بوتاکس

  بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک ها به کار می رود. شاید دوست داشته باشید که بدانید چرا اصلا صورت گرفتار چین و چروک می شود چیست ؟ پوست صورت به علت حرکاتی که عضلات انجام می دهند گرفتار چین و چروک می شود. حالا کاری که بوتاکس انجام می دهد این است که سبب فلج شدن این عضلات می شود و آن ها را از کار میندازد. بعضی مردم امکان پذیر است بعد از تزریق گرفتار افتادگی پلک بعداز بوتاکس شوند که جای بی قراری نیست و بعد از مدت کوتاهی برطرف کردن می شود

  فرق بوتاکس و ژل

  فرق بوتاکس و ژل در این است که بوتاکس بر روی خطوطی که به دلیل شل شدن پوست به وجود آمده است نقادراست اثری داشته باشد مثل چروک هایی که بر روی گردن یا نوع به وجود می آیند برای از بین بردن این چین و چروک می توانید از تزریق ژل مصرف نمایید. بوتاکس برای نواحی که چین و چروک آن در تاثیر حرکت عضلات به وجود آمده است زیادتر استفاده دارد مثلا شما با اخم کردن و یا خنده  سبب می شوید که عضلات آن ناحیه حرکت خیلی بیشتری داشته باشد و گرفتار چین و چروک شود.پس از بوتاکس می توانید برای از بین بردن خط اخم و چین و چروک پیشانی مصرف کرد. به دلیل داشته باشید بوتاکس جنبه معالجه ای نظیر برطرف کردن تعریق زیر بغل هم دارد. مطلب خیلی باارزش در هر دو تزریق این است که در کلینیک زیبایی پوست و مو معتبر این کار انجام شود.


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب مناسبترین شیوه ها برای از بین بردن چین و چروک پوست صورت | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 150
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه