با آلوئه‌ورا به جنگیدن با مریضی های ویروسی بروید | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 21 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • با آلوئه‌ورا به جنگیدن با مریضی های ویروسی بروید | مجله سلامت یاثار
 • با آلوئه‌ورا به جنگیدن با مریضی های ویروسی بروید | مجله سلامت یاثار


   

  آلوئه‌ورا خوب برای جلوگیری از مریضیهای ویروسی از جمله آنفلوآنزا،کرونا و سرماخوردگی

  صبر زرد یا آلوئه ورا گیاهی است بوته‌ای ، همواره با ساقۀ کوتاه ، ضخیم ، به وضعیت مقعر که برگ های این گیاه به شکل دندانه‌ای و خاردار است. بخش‌ های مورد استفادۀ این گیاه برگ و ژل داخل آن می‌باشد که ژل درون این گیاه شفاف ، چسبنده و سبزرنگ است. تکثیر این گیاه از طریق پاجوش انجام می‌شود.

  پزشک‌رضا بخردی درباره فایده‌های این گیاه این نوع توضیح می دهد: امروزه مشتقات آلوئه‌ورا به عنوان ماده ای اساسی در صنایع خوراکی، آرایشی بهداشتی و دارویی از جمله :مواد مسهل، ضد عفونی‌کننده معده، معالجه زخم معده، تثبیت‌کننده دستگاه گوارشی، تثبیت سیستم ایمنی، برطرف کردن سردرد، معالجه دیابت، رفع کنندۀ سوزش قلب، آماده پماد سوختگی، آفتاب‌سوختگی، خوب شدن زخم‌ها و از محصولات آرایشی‌بهداشتی در آماده کرم‌های نرم‌کننده، خمیرریش، شامپو، صابون و … و همینطور در دامدکتری مورد مصرف قرار می‌گیرد.

  کارشناس دارو‌های گیاهی در مورد خصوصیات عسل و ترکیب آن با این گیاه می گوید: عسل ماده ای غذایی و پرانرژی است که در معالجه خیلیی از مریضی ها تاثیری استثنائی دارند و حتی برای معالجه مریضی ها همراه با دیگر مواد خوراکی نیز استفاده می شود. بر اساس تحقیقات انجام شده ترکیب عصاره خالص گیاه آلوئه ورا با عسل قابلیت استثنائی‌ای در تثبیت و زیاد شدن قدرت ایمنی جسم در مقابل مریضی‌ها و ویروس‌های پرمخاطرهی مثل آنفلوآنزا، سرماخوردگی و کرونا دارد، از آن‌جایی که مقاومت مخاط به جریان خون به اندازه در آن وابسته می‌باشد، این تقویت مقاومت مخاط در برابر هجوم فاکتور های مریضی‌زا را کم شدن داده و به این ترتیب میکروب‌ها با حمله به سلول‌های مخاطی سبب ایجاد عفونت در دستگاه تنفس می‌شوند.

  یکی از محصولات شرکت داروسازی باریج اسانس که ترکیب این گیاه و عسل را دارد، شربت آلوئه ورا باریج ® است که برای تثبیت سیستم ایمنی و زیاد شدن مقاومت جسم در برابر مریضی‌های ویروسی از جمله سرماخوردگی، آنفلوآنزا، کرونا و همینطور آلرژی‌ها خیلی سودمند است.

   برای آماده این محصول می‌توانید به داروخانه های سراسر کشور رجوع نمایید.

  برای کسب اطلاعات زیادتر به وب سایت www.barijessence.com  و یا با شماره صدای مشتری  ۴۹۹۲۱-۰۲۱ ارتباط حاصل نمایید .


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب با آلوئه‌ورا به جنگیدن با مریضی های ویروسی بروید | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 150
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه