معرفی مناسبترین مرکز پرستاری در تهران | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 24 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • معرفی مناسبترین مرکز پرستاری در تهران | مجله سلامت یاثار
 • معرفی مناسبترین مرکز پرستاری در تهران | مجله سلامت یاثار


  دوران پیری و پا به سن گذاشتن همیشه شما را در مقابل چالش های جدیدی در زندگی رو به رو می کند. این چالش ها برای مردم زیادتر اوقات سخت و طاقت فرسا هستند. علت سخت بودن زندگی در دوران سالمندی به رو به رو شدن شخص با مسائل جدیدی که تا به حال مردم در طول زندگی خود تجربه نکرده اند باز می گردد.

  تمام انسان ها با پا به سن گذاشتن قوای جسمی خود را به تدریج از دست می دهند و برخی از مردم به علت برخورداری از جسم ورزیده، ورزش ها و غذا سالمی که در دوران جوانی داشته اند انرژی و قدرت خود را به طور کامل از دست نمی دهند.

  اما تمام مردم هر روزه ورزش نمی کنند، غذا سالم ندارند و… متاسفانه خیلیی از ما جزء همین گروه هستیم. مشکل دیگری که در دوران سالمندی بیشتر به چشم می آید تنهایی و نداشتن همدم و همراه است به همین دلیل خیلیی از مردم سالمند افزون بر رو به رویی با چالش هایی نظیر مریضی های جسمی و نا توانی، به افسردگی و مریضی های روانی نیز گرفتار می شوند. اما راهکار چیست؟ چگونه می توان برای عزیزان سالمندمان یک زندگی شاد و آسان را به ارمغان آورد؟

   شخصی که از مهارت های ویژه ایی در جهت نگه داری و مواظبت از مردم سالمند برخوردار است پرستار سالمند یا همان elderly nurse ندلگرمیه می شود. پرستار سالمند وظیفه دارد که افزون بر مهارت های تکنیکی بایست توانایی برقراری رابطه عاطفی با سالمند را داشته باشد. پرستار سالمند همواره بایست به عنوان یک دوست و همدم برای سالمند باشد.

  بر اساس گزارش های منتشر شده در آمریکا مردم مسن تقریبا در طول یک سال به طور متوسط ۸ بار به دکتر رجوع می کنند. پس اگر پرستار سالمند در راستای گرفتن رابطه مناسب با سالمند و آماده خوراکی های سالم و مقوی و توجه به دیگر مسائل او موفق عمل نکند، سبب از دست رفتن تلاش های دکتر و اطرافیان سالمند گرامی می شود.

  شرکت ناجی با دارا بودن سابقه زیاد و برخورداری از متخصصان و پرستاران حرفه ایی و کارشناس سالیان سال است که در این زمینه از خوش نام است. اگر بی قرار عزیزان سالمند خود هستید و به تندرستی آن ها ارزش می دهید، ناجی انتخاب مناسبی برای شما قادراست باشد.

  پرستار کودک

  بزرگ کردن بچه ها وتربیت درست و خوب آن ها یک وظیفه به شدت باارزش است. با پر مشغله شدن زندگی امروز ما انسان ها، شاغل بودن هموقت مادر و پدر و … سبب این شده است که پدرومادر زمان به اندازه برای نگه داری از بچه ها عزیز خود را نداشته باشند.

  مسائل دیگری هم چون نبود پدر یا مادر و یا یکی از پدرومادر سبب لزوم برخورداری از یک پرستار بچه ماهر و خبره است. بچه ها همیشه در جهت برقراری رابطه با یک شخص جدید یک گونه گارد ویژه به همراه دارند. به همین منظور تمام کسانی که به نحوی با بچه ها در رابطه هستند همواره بایست از اصول روانشناسی بچه ها بهره مند باشند تا زمان رابطه گیری با بچه گرفتار مسئله نشوند.

  شرکت ناجی از دیرباز در زمینه اعزام پرستار بچه نام درخشانی را برای خود کسب کرده است. یکی از علت ها این شهرت و مقبولیت به نحوه گزینش و انتخاب این پرستاران می باشد. مدیریت ناجی همواره کیفیت را در اولویت گذاشته است و در جهت انتخاب نیروهای خود از دقت عمل خیلی بالایی مصرف کرده است.

  ناجی پرستاران خود را بسته به گونه احتیاج شما به صورت تمام زمان یا پاره زمان در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

  • اعزام پرستار به صورت شبانه روزی
  • اعزام پرستار یه صورت هر روزه یا شبانه
  • اعزام پرستار به صورت مقطعی

  پرستار در منزل

  زیادتر آدم ها خانه داری و انجام مسائل منزل نظیر: نظافت، پخت و پز، آشپزی و پخت و پز را به عنوان کار باارزش و اصلی نمی دانند. بیشتر قریب به اتفاق این مردم در صورت انجام مسائل منزل با عدم موفقیت مواجه می شوند. انجام کار های منزل به زمان و حوصله خیلی بیشتری بر می گردد.

  زندگی پر مشغله امروزی سبب شده است که تمام مردم در جهت رسیدگی به مسائل منزل عدم موفقیت میل کنند. بنا به علت ها خیلی گسترده ایی قادر به انجام تمام و کما کار های منزل نباشند. حال احتمالا از خود می پرسید که خب چاره کار چیست؟ چه بایست کرد؟

  پاسخ واضح و آسان است. گرفتن یاری مناسبترین راه در تمام زمینه های سخت می باشد. در ارتباط با این مشکل را این است که شخصی را به منظور رسیدگی به مسائل منزل استخدام کنیم. راهکار به دید ساده می آید اما جوانب بیشتری را بایست در این مشکل مورد مراقبت و نگهداری داشته باشیم.

  تمام مردم همواره زمانی کسی را بایست در منزل خود اسکان بدهند و او را به خانه و زندگی خود راه بدهند مواردی را زیر دید دارند که محترم و باارزش هستند. پرستار منزل بایست از خصوصیت های به ویژهی بهرمند باشد. طبیعی است که یک فهرست ثابت از این خصوصیت ها وجود ندارد. خصوصیت های مورد دید هر شخص از شخص دیگر مختلف است اما به طور کلی تعدادی المان سبب تمایز بین پرستاران مناسب و دیگر پرستاران می شود که در زیر به تعدادی از آن ها ذکر می کنیم:

  • قابل اطمینان باشد.
  • امانت دار باشد.
  • دلسوز و مهربان باشد.
  • مسئولیت پذیر باشد.
  • توانایی مدیریت بحران در لحظه را داشته باشد.
  • صبور باشد و به طور کلی از اخللاقیات بهره برده باشد.
  • روابط عمومی بالا داشته باشد.
  • توانایی برنامه ریزی برای انجام مسائل به زمان و به صورت دقیق را داشته باشد.
  • در اخلاق و رفتارش ثبات داشته باشد.
  • و…

  در کنار این خصوصیت ها میتوان به طیف گسترده دیگری نیز ذکر کرد نظیر: دارا بودن دست پخت مناسب، تمیز بودن و… . شما در ناجی می توانید با پرستاران انتخابی خود مصاحبه نمایید و آن را در زمینه های مورد دید خود بسنجید.

  آمبولانس ناجی که نامی آشنا برای مردم است. احتمالا سالیان سال است که ماشین های آمبولانس ناجی را در سراسر کشور دیده اید. مرکز پرستاری ناجی نیز از دیرباز در جهت خدمت به شما عزیزان در صحنه حاضر بوده است.

  مرکز پرستاری در راستای خوب شدن خدمات پرستاری در منزل ناجی در سال ۱۳۷۹ برای اولین بار به مدیریت جناب آقای داوود تتارچه تاسیس گردیده است. این شرکت در جهت تربیت نیروهای کار آمد به دلگرمی ایجاد تحولی چشم گیر و مثبت تلاش کرده است.


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب معرفی مناسبترین مرکز پرستاری در تهران | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 159
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه