مناسبترین قیمت کاشت مو اقساطی در کلینیک صدف | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 1 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • مناسبترین قیمت کاشت مو اقساطی در کلینیک صدف | مجله سلامت یاثار
 • مناسبترین قیمت کاشت مو اقساطی در کلینیک صدف | مجله سلامت یاثار


  کاشت مو در سال‌های گذشته با پیشرفت تکنولوژی و نتایج موفقی که داشته، بیش از پیش به روشی دوست داشتنی برای حل مسئله ریزش مو تبدیل شده. امروزه با تجربه زیادتر دکتران کارشناس و روش‌های جدید، نتایج حاصل از انجام این عمل، خیلی مقرون به صرفه‌تر و باکیفیت‌تر شده است.

  در این میان طبیعی است که اگر قصد عمل کاشت مو را داشته باشید، یکی از باارزش‌ترین دغدغه‌هایتان هزینه‌های انجام این عمل باشد. احتمالا سوالات متفاوتی را هم درباره این موضوع در ذهن داشته باشید. مثل اینکه:

  • محدوده قیمت کاشت مو چه قدر است؟
  • آیا کاشت مو با پرداخت اقساطی امکان پذیر است؟
  • پرداخت اقساطی هزینه کاشت مو به چه صورت امحل پذیر است؟
  • آیا کاشت مو با بیمه انجام می‌شود؟

  در دنباله این مقاله همراه ما باشید تا درباره این سوالات مفصل صحبت کنیم.

  چه فاکتور هایی در قیمت کاشت مو اثربخشند؟

  قبل از آنکه محدوده قیمت انجام عمل کاشت مو را تحقیق کنیم، بد نیست که نگاهی به فاکتور های تعیین کننده هزینه‌های این عمل داشته باشیم:

  شیوه انجام کاشت مو

  یکی از باارزش‌ترین فاکتور های تعیین‌کننده قیمت کاشت مو، شیوه انجام این عمل است. کاشت مو به صورت کلی با دو شیوه جراحی و بدون عمل جراحی انجام می‌شود. اینکه چه روشی برای شما خوب‌ است، تنها پس از معاینه دکتر کارشناس نمایان خواهد شد. طبیعی است که هر یک از روش‌های عمل کاشت مو، بازه قیمت مختلفی دارند.

  مقدار طاسی سر

  واضح است که اگر شخصی فقط طاسی جزئی داشته باشد، در مقایسه با شخصی که گرفتار مسائل شدید طاسی است، معالجه آسان‌تر و ارزان‌تری خواهد داشت، چراکه تعداد پیوندها نسبت به مقدار طاسی زیاد شدن نمایان می‌کند.

  تعداد گرافت‌ها

  همواره یک یا چند تار موی ما در کنار هم روی یک نقطه هستند و پیاز آن‌ها به صورت مشترک در یک محل قرار دارد. به این دسته‌های چندتایی مو گرافت می‌گویند. تعداد گرافت‌هایی که برای انجام عمل کاشت مو احتیاج است، بسته به وضعیت بانک موی شما و شناسایی دکتر تعیین می‎‌شود. طبیعی است که در اکثر زمان ها با بالا رفتن تعداد گرافت‌های مورد احتیاج شما، هزینه کاشت مو هم زیادتر می‌شود.

  دکتر کارشناس

  مثل هر عمل جراحی دیگری، تجربه دکتر کارشناس و مکانی که در آن عمل کاشت مو را انجام می‌دهید، در تعیین قیمت کاشت اثربخش است. تهران، با توجه به تعداد بیشتر دکتران کارشناس باتجربه و کارکشته و رقابت حاصل از آن، یکی از مناسبترین شهرها برای انجام کاشت مو، نه تنها در ایران، بلکه در تمام دنیاست!

  چراکه رقابت و در کنار آن استقبال مراجعین سبب شده تا قیمت‌ها در این شهر خیلیمناسب شوند. توجه داشته باشید که انتخاب دکتر یا کلینیک خوب ارزش خیلی بیشتری دارد. چراکه انجام این عمل تحت تقویت غیربهداشتی و بدون در دید گرفتن معیارهای لازم، قادراست عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد

  داروهای تجویزی بعد از کاشت مو

  شاید هزینه این قسمت خیلی بیشتر نباشد، اما زمان تخمین هزینه کاشت مو به طور کلی بایست به آن توجه داشته باشید. درنتیجه در دید داشته باشید که بعد از انجام عمل کاشت مو، امکان پذیر است نسخه‌ای برای داروهای مسکن یا محصولات ویژه مواظبت های ویژه پس از مو گرفتن نمایید.

  این هزینه را می توان به هزینه کلی معالجه اضافه کرد و میزان آن با توجه به منطقه‌ای که در آن هستید امکان پذیر است مختلف باشد.

  آیا انجام عمل کاشت مو با بیمه امحل پذیر است؟

  همانطور که می‌دانید، هیچ بیمه‌ای در ایران عمل زیبایی را جزو موارد تحت پوشش خود به حساب نمی‌آورد. کاشت مو هم جزو خدمات زیبایی حساب می‌شود و هیچ گونه بیمه‌ای (حتی بیمه‌های تکمیلی) هزینه آن را قبول نمی‌کند. مگر آنکه بیمه تکمیلی ویژهی با بند زیبایی داشته باشید.

  در این بین، بیمه ایران طرحی را به وجود آورده که به صورت تخصیصی برای عمل‌های کاشت مو است. این گونه بیمه که در واقع یک ضمانت‌نامه است، تپیمان می‌دهد که اگر در دوره معالجه شما ۵۰% از موهای کاشته شده، روی سرتانپرورش نکند، بیمه تا ۵۰% مبلغ کاشت مو را به شما پس می‌دهد. این بیمه با شماره تخصیصی از طرف بعضی از کلینیک‌ها به شما داده می‌شود. کلینیک صدف کاشت مو قیمت خوب همراه با ارائه بیمه انجام میدهد.

  چرا کلینیک صدف انتخابی خوب برای انجام عمل کاشت مو است؟

  کلینیک صدف، یکی از بزرگترین کلینیک‌های کاشت مو در تهران و ایران است. این مرکز محدوده ۶۰۰ متر فضای معالجه ای مختص پوست و مو دارد.

  همینطور کلینیک صدف با بیش از ۱۰ سال سابقه کار تا به حال توانسته خوشنودی ۹۸% مراجعین خود را جلب کند. این مجموعه به ۴۰ هزار مشتری خدمت رسانی کرده است.

  از دیگر سوابق درخشان این مجموعه این است طی چهار سال اخیر بیش از ۲ هزار عمل موفق داشته است. این کلینیک از تیم‌های کارشناس کاشت و برداشت مو با سابقه کاری بیش از ۱۵ سال بهره می‌برد. همینطور تیم دکتری کلینیک صدف را اساتید دانشگاه‌های ایران و امارات تشکیل می‌دهند.

  امحل کاشت مو با تقویت اقساط، برطرف کردن دغدغه مالی شما

  همانطور که در مقاله کاشت مو اقساطی درکلینیک صدف توضیح داده شده:« در کلینیک صدف جهت راحتی حال مشتریان به ویژه در تقویت سخت اقتصادی امروزی، کاشت مو به صورت قسطی هم انجام می‌شود. برای این کار ضروری است پس از نمایان شدن مبلغ هزینه برای موهایتان، روی پیش پرداخت توافق کرده و باقی مبلغ را نیز در سه تا چهار قسط بپردازید. کلینیک صدف برای قسطی کردن کاشت مو نسبت به پرداخت یکجا هزینه‌ی زیادتری گرفتن نمی‌کند. در صورت سفید بودن وضعیت چک، شما می‌توانید از چک شخصی یا چک اقوام درجه یک خود برای اقساط مصرف نمایید.»

  جمع‎‌بندی

  انجام عمل کاشت مو، یکی از موفق‌ترین و همیشگی‌ترین روش‌های بازگرداندن موهای از دست رفته به حساب می‌آید. تارهایی که برگشتشان اثرات مثبت خیلیی روی اطمینان به نفس می‌گذارند. احتمالا بعد ازپرورش مجدد اولین تارها، احساس جوانی و زیبایی هرشخصی خیلی زیادتر از گذشته خواهد بود.

  در این میان یکی از دغدغه‌های اصلی برای انجام این عمل، بحث هزینه‌ کاشت مو طبیعی است که با امحل پرداخت اقساط، به دید می‌رسد که این مسئله هم تا حد خیلی خوبی حل شده است.


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب مناسبترین قیمت کاشت مو اقساطی در کلینیک صدف | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 41
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه