جشنواره فشیوه ویژه شرکت تجهیزات دکتری مداریا | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 21 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • جشنواره فشیوه ویژه شرکت تجهیزات دکتری مداریا | مجله سلامت یاثار
 • جشنواره فشیوه ویژه شرکت تجهیزات دکتری مداریا | مجله سلامت یاثار


  تا ۹% تخفیف شگفت‌انگیز ویژه جشن تولد مداریا

  شرکت مایا اسلیم آریا (مداریا) یک شرکت دانش بنیان در حوزه تولید و فشیوه تجهیزات دکتری  است که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ (مصادف با ۱۹۹۹ میلادی) با ارائه به روزترین تکنولوژی ها و جدیدترین شیوه های معالجه ای آغاز نموده است و امسال به خوبت تولد ۲۱ سالگی خود و به یمن تکرار عدد ۹ که در خیلیی از فرهنگ ها عدد مقدسی است، در تاریخ ۹/ ۹/ ۱۳۹۹ طی جشنواره ای با عنوان چارتا۹ فشیوه ویژه ای را برای دکتران محترم در دید گرفته است.

  محصولات این شرکت در چهار دسته متفاوت قرار می گیرند:

  • تجهیزات کلینیک پوست، مو وزیبایی
  • تجهیزات کلینیک تناسب هیکل و لاغری
  • تجهیزات کلینیک خانم ها و ارولوژی
  • تجهیزات فیزیوتراپی

  در دنباله به معرفی محصولاتی میپردازیم که در این جشنواره شامل تخفیفات می شوند.

  هیگز

   انرژی هیگز روشی نوین برای معالجه مریضی های خانم ها است که بر مبنای برانگیختن فعالیت های زیستی جسم و زیاد شدن قوام عضلانی عمل می کند. انرژی هیگز جدیدترین تکنولوژی در دنیا محسوب می شود که توانسته نتایج درخشانی در معالجه مریضی های خانم ها، اعم از مسائل کف لگن، به ارمغان آورد. به شیوه های معالجه ای یکسان هیگز شیوه های معالجه ای پادپیری گفته می شود، به این ترتیب فرایند پیر شدن بافت ها بدون درد و جراحی و بدون احتیاج به استفاده دارو آهسته تر می شود. دستگاه هیگز قادراست یک درجه حرارت کنترل شده ای ایجاد کند که سبب کلاژن سازی شده و قسمت هایی که به علت فقدان استروژن گرفتار خشکی شده اند، با یاری انرژی هیگز به وضعیت طبیعی بر می گردند.

  پلکسر پلاس

   پلکسر به عنوان نخستین ابزار جراحی نرم در دنیا معرفی شده است. اگر بخواهیم پلکسر را در یک جمله توصیف کنیم، می توانیم بگوییم پلکسر دستگاه excess tissue removal هست، یعنی دستگاهی برای برطرف کردن بافت اضافه و این بافت امکان پذیر است در بالای پلک، پشت لب یا حتی در ناحیه لابیا هیکل خصوصی زنان باشد. این دستگاه هیچ گرما و حرارتی را به بافت های عمقی پوست سرایت نمی دهد و به این ترتیب سوختگی به دنبال ندارد. در مورد فرق پلکسر با دیگر دستگاه های پلاسما موجود در بازار این است که دستگاه پلکسر pure plasma یا پلاسمای محض است و به همین علت است که دستگاه با یک فاصله ویژه از بافت عمل می کند و اگر فاصله سوزن از بافت کمتر یا زیادتر از این عدد شود، دستگاه کاری انجام نمی دهد و انرژی منتقل نمی شود.

  آر اف فرکشنال ۳ بعدی تاجی

  این دستگاه مناسبترین و قطعی ترین معالجه برای لیفت سینه و جوانسازی پوست محسوب می شود. مشاهده نتیجه سریع و فوری از خصوصیت های ویژه کار با این دستگاه است که خرسندی مریض را به دنبال دارد. به علاوه آر اف فرکشنال هیچ پیامد ای به دنبال ندارد. ۹۵ درصد مراجعین خودشان با رغبت فرایند معالجه را دنبال می کنند.

  درم آپ فت دان

  در دستگاه درم آپ به روزترین نوآوری رادیوفرکانس ، برای درماتولوژی به کار گرفته شده که اثربخشترین لیفت و جوانسازی را به دنبال دارد. آنچه در این دستگاه به کار رفته تکنولوژی SIX WAVE یا فرکانس های شش گانه ی رادیوفرکانس مداریا است که دارای بسامدهای رادیویی چندگانه ی کنترل شده برای دمای درونزاد یا دیاترمی است که شاهکاری در فن آوری محسوب می شود.

  ام میکرو

  این دستگاه با ترکیبی خلاقانه از میکرودرم ابریژن و اندرمولیفت، معالجه ای ۱۰۰ درصد طبیعی را در جوانسازی پوست، معالجه آکنه، لیفت پوست و پیگمنتیشن ارائه می دهد. این دستگاه برای تمام رنگ ها و گونه های پوست خوب است و طی کار با آن کریستال های ریز روی میزان پوست اسپری می شوند و به این ترتیب لایه بیرونی پوست برداشته می شود. از باارزش ترین برتری های دستگاه ام میکرو ، کاربری ساده و روش بودن هندپیس های آن است، به علاوه فرایند معالجه با این دستگاه نیز کاملا بدون درد انجام می شود.

  لیزر دیالکس

  دستگاه دیالکس تنها یک لیزر برای برطرف کردن موهای مضر نیست، بلکه با تلفیق هوشمندانه طول موج های لیزر الکساندرایت و دایود، افزون بر اینکه موهای مضر را به شکلی کاملا اثربخش رفع می کند، به جوانسازی پوست نیز یاری می کند و برای اگونه رنگ پوست اثربخش بوده و ممحدودهیتی ندارد. دیالکس یک لیزر روان یا in motion است که شتاب معالجه با آن زیاد شدن نمایان کرده در هر حرکت هندپیس میزان گسترده تری از پوست و موهای مضر را پوشش می دهد.

  اسلیم فیت

  این دستگاه با انرژی رادیوفرکانس کششی – گرمایشی کار می کند و یکی از تکنولوژی های اثربخش در تناسب هیکل محسوب می شود که با گرم کردن و منقبض کردن بافت و زیاد شدن گردش خون در ناحیه مورد دید به عضله سازی و برطرف کردن سلول های چربی یاری می کند. رادیوفرکانس کششی – گرمایشی دمای بافت را تا ۴۲ درجه سانتیگراد بالا می برد و به این ترتیب بدون ضرر رساندن به بافت، فعالیت های زیستی را در آن برانگیختن می کند. برانگیختن فعالیت های زیستی، فرایند جوانسازی بافت ها و عضلات را آغاز می کند. عضله سازی با دستگاه اسلیم فیت، این دستگاه را نسبت به دیگر دستگاه های یکسان متفاوت می سازد.

  ایمپریوم مد ۴۰۰

   این دستگاه ساخت شرکت Brera ایتالیا است و دارای ثبت اختراع دیاترموکنترکشن می باشد. دستگاه ایمپریوم مد ۴۰۰ مجهز به سیستم plug & treat می باشد و معالجه اتوماتیک را به صورت هوشمند و مرحله به مرحله انجام می دهد. این دستگاه مجهز به TSl یا  سیستم سنجش گرمایش هوشمند است که امنیت قطعی درما را تضمین می کند. این دستگاه اثربخش بر روی پوست، عضله، بافت چربی، بافت همبند و حتی استخوان است.

  کویتیشن لیپوسوئیپ

   دستگاه لیپوسوئیپ LipoSweep   نخستین دستگاه از نسل جدید سیستم های اولتراسوند کویتیشن محسوب می شود که تنها از یک فرکانس مصرف نمی کند بلکه از طیف فرکانسی اولتراسوند برای لاغری و لیفت پوست مصرف می کند و هر فرکانس دارای تاثیر معالجه ای ویژه خود می باشد. در واقع این دستگاه از سیستم Spectral Sweep UltraSound مصرف می کند که نتایج بالینی استثنائی ای را به دنبال دارد.

  ام کر

  دستگاه ام کر با تکنولوژی اندرمولوژی کار می کند، اساس کار اندرمولوژی هل دادن rolling و فشار دادن palpating جریان خون است که به این ترتیب گردش خون به شکل غیرطبیعی و تحت فشار زیاد شدن نمایان می کند. در وقت مصرف اندرمولوژی عروق گشاد می شوند و با زیاد شدن گردش خون اکسیژن رسانی به بافت ها زیادتر می شود، این امر منجر به زیاد شدن متابولیسم در سلول های چربی شده و توده چربی درون سلول به تدریج کم شدن نمایان می کند. تحقیق های انجام شده نشان می دهند اندرمولوژی اثر چشمگیری در زیاد شدن لیپولیز دارد.

  کرایو کوادریک

  در شیوه کرایولیپولیز، سرما به نوع ای کنترل شده از پوست به سمت لایه های چربی هدایت می شود. سلول های چربی شامل مولکول تری گلیسرید هستند که در دمای کمتر از ۱۰ درجه سانتیگراد کریستالیزه می شوند. مولکول های کریستالیزه برای سیستم دفاعی جسم ناشناخته هستند و بنابراین طی فرایندی با نام آپوپتوزیس از بین می روند. این شیوه در واقع در کم شدن تعداد چربی ها اثربخش است و اثری بر روی

  اندازه آنان ندارد.

  امروز محصولات شرکت دانش بنیان مداریا به عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات دکتری در ایران مفتخر به اخذ گواهینامه معیار CE  اروپا گردیده است.

  www.medariaco.com


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب جشنواره فشیوه ویژه شرکت تجهیزات دکتری مداریا | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 155
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه