مشاوره آنلاین روانشناسی با مشورپ | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 22 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • مشاوره آنلاین روانشناسی با مشورپ | مجله سلامت یاثار
 • مشاوره آنلاین روانشناسی با مشورپ | مجله سلامت یاثار


  مشاوره آنلاین روانشناسی با مشورپ

  چرا مشاوره روانشناسی را از مشورپ بگیریم؟

  دنیای پرسرعت امروز، دغدغه‌های بی‌شمار شخصی و دسته جمعی و تلاش برای دارا بودن یک زندگی سالم و موفق، سبب شده تا کمتر کسی نمایان شود که به مشاوره و یاری گرفتن از روانشناس برای پیشبرد زندگی خود در مسیر درست اعتقاد نداشته باشد. تربیت‌های دوران کودکی، مسائل شغلی و تحصیلی، روابط عاطفی پییچیده و… گه‌گاه ما را در بن‌بست‌هایی قرار می‌دهند که راهی برای خروج از آنان نداریم و نمی‌توانیم تصمیم درستی بگیریم. مشاوره روانشناسی به ما یاری می‌کند تا در گفتگو با یک شخص کارشناس، مسائل و نقاط ضعف و قوت خودمان را از بیرون مشاهده کنیم، تصمیمات درست و منطقی بگیریم و در جهت تثبیت روانمان بکوشیم. در یک کلام، مشاوره روانشناسی کیفیت زندگی ما را خوب شدن می‌دهد.

  در این میان، خیلیی از مردم مشاوره آنلاین را به مشاوره حضوری ترجیح می‌دهند. به همین علت در سال‌های اخیر وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های متفاوتی ایجاده شده‌اند که خدمات مشاوره را به صورت آنلاین ارائه می‌کنند. خصوصا در دوران تمام‌گیری کرونا که سبب شده تا مردم برای رجوع به مطب‌های دکتری و روانشناسی با مسائل متفاوتی مواجه شوند. مشورپ یکی از مناسبترین مراکز ارائه‌کننده مشاوره آنلاین روانشناسی و دکتری است که می‌توانید برای مصرف خدمات مشاوره در زمینه‌های متفاوت به آن رجوع نمایید. اما چرا مشاوره روانشناسی را از مشورپ بگیریم؟

  مشاوره محرمانه

  مردم بیشتری ترجیح می‌دهند به صورت محرمانه مشاوره روانشناسی بگیرند. رجوع حضوری و برخورد رودررو با روانشناس سبب می‌شود که آنان نتوانند خود واقعی‌شان را بروز بدهند و دغدغه‌هایشان را بدون ‌سانسور بیان کنند. از طرفی مردم همواره در محیط مطب گرفتار استرس و بی قراری می‌شوند، حواسشان پرت می‌شود و نمی‌توانند تمام مواردی که در ذهن دارند را با مشاور خود در میان بگذارند. مشورپ این امحل را به کاربران خود داده تا به صورت آنلاین و بدون احتیاج به ثبت نمایانات خود، در خانه یا هر فضایی که به آنان امنیت می‌دهد بتوانند از مشاوران این سایت یاری بگیرند. اگر صحبت کردن درباره مسائل شخصی زندگیتان برایتان سخت است، می‌توانید توضیحات خود را به صورت متنی برای مشاور مورددیدتان بنویسید و از راهنمایی‌های او مصرف نمایید.

  مشاوره آنلاین دکتری با مشورپ

  البته امحل مشاوره صوتی و تصویری هم در مشورپ فراهم شده است. اگر علاقه‌مندید که چهره روانشناستان را ببینید یا صدای او را بشنوید، می‌توانید از امحل مشاوره تصویری و صوتی مصرف نمایید.

  متخصصان کارشناس مشاوره

  مشورپ در طول سال‌های فعالیت خود توانسته مناسبترین مشاوران روانشناسی را جذب کند که در زمینه‌های متفاوتی مثل زندگی زناشویی، مشاوره ازدواج، اعتیاد، مسائل جنسی، مسائل روحی مثل ترس، وسواس، عدم اطمینان به نفس و… به ارائه خدمات مشاوره می‌پردازند. هر مشاور، صفحه پروفایلی دارد که در آن سوابق تحصیلی و کاری، حوزه‌های تخصصی، وقت‌های مشاوره، نمره و دیدات دیگر کاربران درباره او درج شده است. شما می‌توانید با تحقیق این موارد، روانشناسی را انتخاب نمایید که اطمینانتان را جلب کند و به شما یاری کند تا بتوانید از بحران‌های زندگی‌تان عبور نمایید.

  در مشورپ بخوانید: معالجه فیبروم با سیر

  پیش از این، مردمی که در شهرها یا روستاهای دور از مرکز زندگی می‌کردند، عملا امحل بهره‌مند شدن از مشاوران کارشناسی که زیادترشان ساکن مراکز استان‌ها یا تهران بودند را از دست می‌دادند. مشورپ امکانی فراهم کرده تا در هر نقطه ایران که زندگی می‌نمایید بتوانید از مشاوره‌های مناسبترین کارشناسان روانشناسی مصرف نمایید.

  صرفه‌جویی در وقت

  همواره رجوع به مطب، کاری زمان‌گیر و وقت‌بر است. منشی به شما نوبت می‌دهد و زمانی به مطب رجوع می‌نمایید، می‌بینید چندین مریض قبل از شما در نوبت هستند که هنوز زمان ویزیتشان نرسیده است. جدا از وقتی که در این فاصله تلف می‌شود، برای رسیدن به مطب هم ناچارید ساعت‌های زیاد در ترافیک بمانید یا مدت بیشتری دنبال جای پارک خودرو بگردید. مشورپ این امحل فراهم کرده تا در فضای امن خانه خودتان و در هر وقت که مایل بودید، بتوانید با مشاورتان به صورت آنلاین ارتباط بگیرید.

  در مشورپ بخوانید: تست کرونا در منزل

  صرفه‌جویی در هزینه

  همواره زمانی صحبت از مشاوره روانشناسی می‌شود، اولین دغدغه مردم پرداخت هزینه‌های نسبتا سنگین آن است. اگر قصد رجوع به روانشناس را دارید، بایست به این مطلب دقت داشته باشید که امکان پذیر است ناچار شوید ماه‌ها یا سال‌ها این روند را دنباله دهید. مثلا امکان پذیر است پس از یک جلسه، مشاورتان شناسایی بدهد که شما برای خوب شدن به یک دوره ۶ ماهه تراپی احتیاج دارید. پرداخت این هزینه برای اکثر مردم سخت است. مشورپ تلاش کرده تا با قیمت‌های منطقی و ارزان‌تر امحل بهره‌مندی از خدمات مشاوره را برای تمام مردم فراهم کند.


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب مشاوره آنلاین روانشناسی با مشورپ | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 165
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه