توزیع دارو در کمتر از 12 ساعت برای زاهدان | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 31 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • توزیع دارو در کمتر از 12 ساعت برای زاهدان | مجله سلامت یاثار
 • توزیع دارو در کمتر از 12 ساعت برای زاهدان | مجله سلامت یاثار


  صبح امروز سه شنبه ۱۴ بهمن ماه با هدف سرعت قسمتیدن به در فرآیند توزیع عادلانه دارو و پوشش‌ حدبیشتری داروخانه های استان سیستان و بلوچستان، شرکت آدورا طب اولین مرکز توزیع داروی خود در شهر زاهدان را با حضور مسئولان استانی افتتاح کرد .

  این مرکز که در شهرک صنعتی زاهدان به بهره برداری رسیده است طی مراسمی با حضور فرماندار، رئیس ساوقت خوراکی و دارو، رئیس دانشگاه علوم دکتری و جمعی دیگر از مسئولان استان سیستان و بلوچستان به همراه اعضای هیئت مدیره، مدیران و پرسنل شرکت آدورا طب، افتتاح شد.

  در ابتدای مراسم، محسن فیاض دستجردی مدیر فاکتور شرکت آدورا طب با تاکید بر توزیع عادلانه دارو در کشور گفت: مرکز توزیع داروی زاهدان بیست و پنجمین مرکز توزیع شرکت آدورا طب است که با مساحت ۴۵۰ مترمربع و گنجایش بیش از ۴۴۰ پالت از گونه های دارو، با بکارگیری آخرین معیارهای روز دنیا به بهره برداری رسیده است. با افتتاح این مرکز، شرکت آدورا طب در استان سیستان و بلوچستان خدمات خود را با امکانات و ظرفیتی همانند مراکز استانی یزد، رشت و قزوین ارائه می دهد.

  وی افزود: این مرکز دارای ناوگان جدید و مجهز به همه ی تجهیزات به روز و معیار توزیع با کیفیت دارو می باشد که البته بایست تاکید کنم، برای تامین نیروی انسانی در این مرکز، بصورت ۱۰۰ درصد از توان بومی مصرف شده و در حال حاضر و برای آغاز به فعالیت، بصورت مستقیم برای  ۱۶ نفر اشتغال زایی داشته است و مجال های بی‌شماری را برای اشتغال زایی غیر مستقیم فراهم کرده است.

  پزشک علی مهدیان عضو هیئت مدیره شرکت آدورا طب طی سخنرانی خود، با تاکید بر ارزش دسترسی سریع و ساده بیماران به دارو گفت: آنچه که در شرکت آدورا طب ارزش دارد، توزیع با کیفیت دارو و دسترسی همه ی بیماران به دارو است. در این راه، با افتتاح مرکز توزیع دارو در زاهدان، شرکت آدورا طب بیش از ۶۰۰ قلم از گونه های دارو و تجهیزات معالجه ای را در ۸۵% از مناطق استان سیستان و بلوچستان در کمتر از ۲۴ ساعت از ثبت درخواست به مراکز معالجه ای و داروخانه ها تحویل خواهد داد و در مجموع بصورت هر روزه، بیش از ۵ هزار جعبه دارو در داروخانه های سراسر استان توزیع خواهد کرد.

  پزشک مهدیان در دنباله گفت: با افتتاح این مرکز، وقت ثبت درخواست تا تحویل دارو به داروخانه در شهر زاهدان به ۱۲ ساعت کم شدن یافته است و طی برنامه ریزی های انجام شده در سال پیش رو، قریب به ۳۰۰ داروخانه استان تحت پوشش این مرکز قرار خواهند گرفت.

  پزشک رضا کیخا، معاون خوراکی و داروی زاهدان نیز ضمن تشکر از شرکت آدورا طب که در راستای سیاست های ساوقت خوراکی و دارو قدم بر می دارد گفت: با توزیع به موقع دارو و گسترش ارائه خدمات, احتیاجهای مردم استان مناسبتر از گذشته مرتفع خواهد شد. افتتاح مرکز توزیع آدورا طب در زاهدان اتفاق خیلی خوشایندی است که در راستای پیشرفت در عرصه ارائه خدمات برای استان خیلی ارزش دارد.

  وی در دنباله با ذکر به پیشتازی شرکت آدوراطب در قسمت خصوصی توزیع دارو گفت: انتظار ما بر این است که ارائه خدمات با کیفیت در این استان همانند دیگر استان ها باشد.

  شرکت پخش سراسری آدورا طب (سهامی ویژه) در سال ۱۳۸۷ تاسیس شد و فعالیت خود را با هدف توزیع و فشیوه کالاهای دارویی و بهداشتی آغاز کرد.در حال حاضر آدورا طب به عنوان بزرگترین شرکت خصوصی توزیع کننده محصولات دارویی و سومین شرکت برتر این صنعت، با ۲۵ مرکز توزیع در میزان کشور و ارائه خدمات به بیش از ۱۲ هزار داروخانه و مرکز معالجه ای، جهت توزیع خوب دارو در پشتیبانی از بیماران ایرانی، مشغول به فعالیت می باشد.

  شرکت آدورا طب در کنار داروسازی پزشک عبیدی و کوبل دارو یکی از اعضای گروه کوبل است که به عنوان شرکت پخش سراسری، ممسائلیت توزیع با کیفیت دارو به بیش از ۱۲ هزار داروخانه، بیمارستان و مرکز معالجه ای در سراسر کشور را به پیمانه دارد.


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب توزیع دارو در کمتر از 12 ساعت برای زاهدان | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 190
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه