مناسبترین قرص های لاغری برای کم شدن وزن سریع | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 5 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • مناسبترین قرص های لاغری برای کم شدن وزن سریع | مجله سلامت یاثار
 • مناسبترین قرص های لاغری برای کم شدن وزن سریع | مجله سلامت یاثار


  امروزه مساله اضافه وزن به یکی از مسائل بزرگ در تندرستی جسمانی مردم تبدیل شده است. این روزها رسیدن به تناسب هیکل و دارا بودن بدنی خوش فرم آرزوی خیلیی از مردم شده است. افزون بر این چاقی و اظافه وزن مسائل و بیماری های خیلیی را به دنبال خواهد داشت.

  ۶۰ درصد از آمریکایی‌ها و ۴۰ درصد از اروپاییان گرفتار اضافه‌ وزن هستند. در هیچ کجای دنیا کم شدن وزن سریع ، آسان و بدون دردسر حاصل نمی‌شود؛ زیرا اضافه ‌وزن در درون انسان شکل گرفته و بایست انگیزه کم‌ کردن وزن نیز از درون مردم شکل گیرد.

  بالن و حلقه‌های معده نیز تجهیزاتی هستند که مانع گرسنگی و تمایل به خوراکی نمی‌شوند و فقط سدی در برابر میل کردن در مردم ایجاد می‌کنند. مصرف بالن معده سبب برگشت اسید معده (ترش کردن) می‌شود که مسائل کوتاه‌مدت و ریسکات درازمدتی را متوجه شخص می‌کند.

  در بین این تمام دارو کدامیک برای لاغری پیشنهاد می شوند؟

  در حال حاضر تنها تعداد معدودی از قرص های موجود در بازار توسط تاییدیه های جهانی بهداشت GMP و FDA را کسب کرده اند و استفاده آنان تنها برای مدت کوتاهی، چند هفته و حدبیشتر چند ماه و فقط مورد مراقبت و نگهداری دکتر مجاز است.

  این داروها، اگر پایه گیاهی داشته باشند، تاثیرات جانبی کمتری دارند. بیشتر داروهای مورد مصرف، قرص های ضد اشتها هستند که از این جمله ؛ T5 Xtreme – Slim Plus – GC Slimming – Gloria – Alpha Slim را می توان نام برد.

  زیادتر این داروها قرص ها و یا کپسول هایی هستند که سبب کم شدن اشتها شده و بایست توسط دکتر به میزان ضروری تجویز شوند.

  تعداد ممحدودهی از قرص های لاغری واقعا گیاهی هستند و تاییدیه های ضروری را کسب کرده اند که در میان این محصولات بالاترین بازده مربوط قرص لاغری خیلی قوی تی فایو اکستریم T5 Xtreme است که ساخت کمپانی Natural Answers کشور انگلستان می باشد.

  به جرات می توان گفت که با اختلاف خیلی بیشتر قرص لاغری تی فایو اکستریم مناسبترین قرص لاغری در حال حاضر در بازار ایران است. این محصول دارای تاییدیه بهداشت – خوراکی و دارو و همینطور بارکد تندرستی می باشد.

  گونه دیگر از داروهای تجویز شده، قرص های ممانعت کننده از جذب چربی ها هستند مثل قرص گلوریا Gloria  که با چربی موجود در خوراکی ترکیب شده و جذب آن را تا۳۰ درصد کم شدن می دهد.

   نمایندگی این این محصولات شرکت بزرگ فرازطب www.ffarazteb.com می باشد که شما با اعتماد خاطر می توانید از محصولات تایید شده این شرکت مصرف نمایید.

  نحوه عملکرد قرص های کم شدن اشتها

  این داروها تقویتی را در جسم به وجود می آورند که شخص احساس گرسنگی نکند، به این صورت که سبب تولید زیادتر هورمون سروتونین و یاکاتکول آمین می شوند. این دو هورمون تولید شده درمغز، بر رفتار خوراکی شخص تاثیر گذاشته و با زیاد شدن تولید آنان شخص احساس سیری و پُری می کند.

  نحوه عملکرد قرص های جاذب چربی

  با استفاده این داروها، چربی خورده شده در روده عدم موفقیته نشده و یا جذب آن مختل می شود.

  پیشنهاد شرکت فرازطب این است که در صورتی که می خواهید از داروهای لاغری مصرف نمایید، حتماً دکتر را از تقویت جسمی تان مطلع سازید؛ اگر باردار یا شیرده هستید، حساسیت ویژهی دارید و یا تحت معالجه با داروی دیگری هستید یا در صورتی که مبتلا به دیابت، فشار خون ، مریضی قلبی ، صرع ، مریضی کلیوی، اعتیاد، تیروئید پر کار، افسردگی، سردرد میگرنی و فشار چشم هستید، حتماً دکتر را مطلع سازید.

  پیامد احتمالی قرص های لاغری

  زیادترین بی قراری که بابت استفاده مکمل های لاغری وجود دارد بروز پیامد جانبی است که در تاثیر استفاده زیاد مدت بعضی از آن ‏ها گزارش شده است و در این بین، تنها مکمل ‏های لاغری بر پایه گیاهان همواره بی ‏آسیب هستند.

  همینطور، بایست به این مطلب توجه داشت که برخلاف تبلیغات مجازی بعضی از قرص ‏های لاغری با شعار لاغری معجزه آسا در کوتاه ‏‏ترین وقت، مقدار طبیعی و معیار کم شدن وزن، بین نیم تا یک کیلوگرم در هفته و ۲ تا ۴ کیلوگرم در ماه می‏ باشد و در صورت کم شدن سریع وزن امحل بروز پیامدهای چون سنگ کیسه صفرا، تهوع، اسهال، یبوست، احساس خستگی، سردرد، ریزش مو و حتی بازگشت مجدد وزن وجود دارد که بنابراین، مناسبتر است روند کم شدن وزن آهسته باشد.

  بدین ترتیب، انتخاب یک مکمل لاغری اثربخش و بی ‏آسیب از میان انبوه قرص های لاغری موجود در بازار، کاری سخت است و به همین منظور، به زمان انتخاب توجه به نکات فوق الزامی است.

  در همین راستا، به تازگی طی مطالعات بالینی صورت گرفته بر روی میوه گارسینیا، به علت وجود ماده ‏ای به نام هیدروکسی اسید سیتریک (HAC) ، اثرات شگرفی از عصاره این میوه در جهت لاغری و کم شدن وزن دیده شده است.

  همینطور، اثرات جالبی از سرکه سیب طبیعی بر کم شدن اشتها، جلبک دریایی اسپیرولینا در جهت سم زدایی بدن، بروملین (ترکیبی از آنزیم ‏های موجود در آناناس) به‏ عنوان هضم کننده پروتئین و ترکیب کرومیوم پیکونیلات به‏‏ عنوان افزاینده توده عضلانی بدون چربی به اثبات رسیده است.

  مردم چاق تمام به دنبال مناسبترین شیوه برای کم شدن وزن هستند اما همانطور که می دانید تمام قرص ها – دمنوش ها – پودر ها و مکمل های موجود در بازار برای لاغری پاسخدهی ضروری را ندارند و یا اینکه دارای پیامد ناخواسته و جبران ناپذیر هستند.

  مسأله قرص های لاغری که اکنون تبلیغات بیشتری برای ترویج آن صورت می گیرد، سئوال خیلیی از مردم مبتلا به اضافه وزن و چاقی است.

  مطمئناً شما هم در سایت های دیگر یا حتی در داروخانه ها، با این قبیل داروها برخورد کرده اید و این سئوال برایتان مطرح شده که آیا واقعاً داروهای لاغری مؤثرند؟

  در مورد تاثیرات این داروها اخبار ضد و نقیض خیلیی موجود است. سایت های تبلیغاتی، از تاثیرات سودمند این داروها و کم شدن وزن بدون تحمل گرسنگی صحبت می کنند، ولی در سایت های دکتری مطالب دیگری مشاهده می شود.

  تحقیقات دکتری و تحقیق های آماری بر روی مردمی که دارو استفاده کرده اند نشان می دهد، این داروها یا بی تاثیر هستند یا تاثیر آنان خیلی کوتاه مدت است و پس از قطع دارو، وزن شخص به وضعیت اولیه باز می گردد.

  استفاده دارو بایست همراه با رژیم لاغری و انجام فعالیت ورزشی باشد تا تاثیر آن ماندگار شود. در خیلیی از مردم، پیامد جانبی استفاده دارو بروز می کند و گاهی آنقدر شدید است که می توان گفت، دارو به جای اینکه مریضی چاقی را معالجه کند، مریضی دیگری را هم به وجود آورده است.

  در صورتی که تمایل به استفاده قرص یا مکملی دارید ابتدا بایست تحقیق نمایید و با شناختی دقیق قرص لاغری یا مکمل لاغری خود را انتخاب نمایید تا بتوانید پاسخدهی مناسبی را از این محصولات بگیرید.

  اگر شما هم در رویای کم شدن وزن و تناسب هیکل به سر می برید، حتما تا به حال چیزهایی در مورد قرص لاغری شنیده اید. آیا واقعا قرص های لاغری اثر مثبتی در کم شدن وزن دارند؟ برای جواب بایست ابتدا قرص های لاغری را بشناسیم و با آنان آشنا شویم.

  دلگرمیواریم که این مطلب برای شما عزیزان سودمند واقع شده باشد.


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب مناسبترین قرص های لاغری برای کم شدن وزن سریع | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 101
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه