ایمپلنت دیجیتال جدیدترین تکنولوژی برای دندان از دست رفته | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 20 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • ایمپلنت دیجیتال جدیدترین تکنولوژی برای دندان از دست رفته | مجله سلامت یاثار
 • ایمپلنت دیجیتال جدیدترین تکنولوژی برای دندان از دست رفته | مجله سلامت یاثار


  تمام ما می دانیم که این روزها ایمپلنت یک جانشین خوب برای کسانی است که دندان ندارند یا در تاثیر اتفاق دندان هایشان را از دست می دهند. اما همان طور که دندان های طبیعی احتیاج به مواظبت ومراقبت دارند و در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی خراب می شند ایمپلنت هم احتیاج به مواظبت دارد در غیر این صورت بایست منتظر خراب شدن آن بمانیم. هر چند که درصد اندکی خرابی در این سال ها گزارش شده است اما اتفاق افتادن آن صفر هم نیست درنتیجه ضروری است بدانید تا رعایت نمایید.

   شاید فاکتور هایی نظیر خرابی و پوسیدگی پایه های تیتانیومی ایمپلنت را تهدید نکند اما علت های نظیر لق شدن، عدم موفقیتن و افتادن پایه ایمپلنت قادراست از جمله مواردی باشد که بتوان در صورت عدم مواظبت خوب ذکر کرد. درنتیجه می توان گفت ایمپلنت خراب نمیشود مگر آنکه به طور ناخوب از آن مصرف نمایید. امکان پذیر است در بعضی از بیماران ایمپلنت در مدت وقت کوتاه خراب شود که این موضوع قادراست ارتباط به دقت دنداندکتر و تجربه او در کاشت ایمپلنت داشته باشد همین طور در بعضی زمان ها دلیل خراب شدن ایمپلنت مریضی های خود ایمنی از سمت مریض است که به علت انجام ندادن تست های دکتری قابل شناسایی نبوده است.

  آیا ایمپلنت دیجیتال معالجه ای همیشگی است ؟

  ایمپلنت دندان قادراست جانشین خیلی مناسبی برای دندان طبیعی باشد و نظیر دندان طبیعی برای شما استفاده داشته باشد درنتیجه برای کسانی که دندان های از دست رفته دارند خیلی توصیه مناسب و عاقلانه ای به دید می آید اما باز هم ضروری است مزایای این شیوه را بدانیم تا بتوانیم به آن اطمینان کنیم.

  در گذشته راهکاری که برای از دست دادن دندان ها پیشنهاد می شد دندان غیرطبیعی بود که دردسرهای بیشتری داشت و شاید برخی زمان ها ناراحت کننده هم بود اما ایمپلنت این مسائل را رفع نمود و با ظاهر زیبا و طبیعی که دارد خیلی مورد استقبلا قرار گرفت همین طور در بعضی زمان ها مردمی که ایمپلنت کرده اند قابل شناسایی نمی باشد زیرا خیلی طبیعی است و نظیر دندان طبیعی می باشدو این موضوع یکی از بزرگترین برتری های ایمپلنت می باشد. از دیگر برتری های ایمپلنت طول زندگی بالاست به شرط آنکه به مناسبی از ایمپلنت ها مواظبت نمایید.

  برای انجام خدمات زیبایی دندان ضروری است با کلینیک دنداندکتری زیبادنت آشنا شوید زیرا خدماتی که این مجموعه ارائه می دهند برگرفته از تکنولوژی های روز دنیا می باشد و با یاری تیم دکتری کارشناس می توانند به شما مشاوره های ضروری در جهت خوب شدن را ارائه دهند از تمام باارزش تر خدماتی است که پس از معالجه به شما ارائه می شود و این بدان معناست که زیبادنت همیشه همراه شما خواهد بود.

  آیا ایمپلنت دیجیتال جدیدترین تکنولوژی کاشت دندان است ؟

  سوالی که شاید برای خیلیی از مردم حائز ارزش باشد این است آیا کاشت ایمپلنت برای همیشه دوام دارد ؟ برای جواب به این سوال بایست بگوییم در صورت عدم مواظبت از آن نمی توانیم به صورت همیشگی از ایمپلنت ها مصرف نمایید همان طور که می دانید دندان های طبیعی هم احتیاج به مواظبت ومراقبت دارند در غیر اینصورت نمی توانید از آن ها تا آخر زندگی مصرف نمایید. کاشت ایمپلنت یک راه برای جانشین کردن دندان های از دست رفته شما می باشد که می توانید در صورت مواظبت و رعایت بهداشت دهانی به طور همیشگی از آن ها مصرف نمایید.

  لازم است بدانید به جز کاشت ایمپلنت راه های دیگری هم برای جانشینی دندان های از دست رفته وجود دارد و این شناسایی را بایست به دنداندکتر زیبایی خود بدهید که برای تقویت و دندان های شما مصرف کدام شیوه خوب تر می باشد.

  خوشبختانه این روزها از شیوه ایمپلنت دیجیتال می توان برای همه ی بیماران مصرف نمود و این موضوع قادراست یکی از برتری های شیوه دیجیتال ایمپلنت باشد چرا که در گذشته بیماران دیابتی و کسانی که ترس از جراحی داشتند نمی توانستد از دارا بودن دندان به شیوه کاشت ایمپلنت مصرف کنند اما این نوید را به آن دسته از مردمی که از نداشتن دندان خسته شده اند می دهیم که می توانند با رجوع به کلینیک دنداندکتری دیجیتال زیبادنت از مشاوره ها و راهنمایی های رایگان دنداندکتران مصرف نمایند تا برای دارا بودن لبخندی زیبا تصمیم گیری کنند.


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب ایمپلنت دیجیتال جدیدترین تکنولوژی برای دندان از دست رفته | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 115
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه