پارتیشن های فریم لس و یا بدون قاب و امنیت آن ها | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 1 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • پارتیشن های فریم لس و یا بدون قاب و امنیت آن ها | مجله سلامت یاثار
 • پارتیشن های فریم لس و یا بدون قاب و امنیت آن ها | مجله سلامت یاثار


  آیا شما به دنبال یک ظاهر شیک و آینده گرایانه هستید، یا اینکه در کنار دریا زندگی می نمایید و می خواهید چشم اندازهای کاملا خیره کننده ای برای فضای داخلی مصرف نمایید، مصرف تراس شیشه ای، پارتیشن ها و شیشه بالکن قادراست گزینه ایده آلی باشد. البته در میان تمام این موارد مصرف پارتیشن فریم لس زیبایی خیلی زیادتری دارد. حال شاید این سوال پیش بیاید که آیا این پارتیشن های بدون قاب امن هستند؟ در جواب بایست گفت بله پارتیشن های فریم لس همانند دیگر پارتیشن های اداری شیشه ای، پارتیشن تاشو بالکنی،پارتیشن طرح سیلور و…. ایمن هستند. درنتیجه نصب پارتیشن های شیشه ای بدون قاب در خانه کاملاً بی ریسک است. این سازه ها با شیوه های خیلی نوین به هم متصل می شوند. زیبایی این پارتیشن ها به این خاطر است که با پارتیشن های شیشه ای بدون قاب، تنها یک خط نازک را مشاهده می نمایید که در محلی که دو صفحه شیشه ای به هم می رسند اجرا می شود، درنتیجه احتمال ورود هرگونه گرد و غبار، سروصدا، حشرات موذی و… به داخل آن ها خیلی کم است. برای بازتر نشان داده شدن محل های کوچک، پارتیشن های شیشه ای بدون قاب را برای تقسیم آشپزخانه و اتاق خوراکی خوری یا داخل حمام امتحان نمایید. نتیجه آن خیلی شگفت انگیز است. افزون بر این مورد شما پارتیشن شیشه ای را می توانید به هر شکلی که می خواهید سفارش دهید. تمام این ها به گونه خدماتی که شما احتیاج دارید و مساحت گزینه های سفارش داده شده آن ها ارتباط دارد. پارتیشن های شیشه ای را می توان با کیفیت های متفاوت شیشه نظیر عایق بندی، شفافیت، صرفه جویی در استفاده انرژی و موارد دیگر، سفارش داد.

  مزایای شیشه های چند لایه برای ایجاد محیطی آرام قسمت

  اگر بیشتر بودن سروصدا از بی قراری های شما است، ضروری است اینم واقعیت را بدانید که با مصرف شیشه های لمینت، صدای ورودی و یا بیرون از خانه به مقدار خیلی بیشتری کم شدن می یابد.

  به طور مثال اگر در محله ای با ترافیک بی‌شمار زندگی می نمایید و یا اینکه منزل شما نزدیک به باند فرودگاه و یا خط راه آهن است، به طور حتم سر و صدای ایجاد شده در این موارد قادراست خیلی ناراحت کننده باشد.

  پنجره های شیشه ای چند لایه واقعاً می توانند به این گونه مسائل یاری کنند.

  از طرف دیگر، شاید این خانه شما باشد که سر و صدای بیشتری تولید می کند و شما می خواهید صدای آن را در داخل آن نگه دارید تا سبب آزار و اذیت همسایگان نشود. مثلا اگر شما و یا هر یک از بچه هاتان ساز موسیقی تمرین می نمایید مطمئنا صدای خیلی بیشتری تولید می نمایید. شیشه های چند لایه مجهز به خصوصیت های کم شدن دهنده صدا هستند که به عنوان عایق صدا برای هر اتاق می توانید از آن ها مصرف نمایید. همینطور اگر خانه های شما به هم نزدیک باشند پنجره های شیشه ای چند لایه نیز برای پیشگیری از صدای همسایگان خیلی خوب هستند.

  سعی نمایید به جای چند پنجره از یک پنجره واحد و یک تکه مصرف نمایید تا اثرات مناسبتری داشته باشد. این یک شیوه قدیمی برای عایق صدا کردن پنجره ها است که با مصرف شیشه چند لایه اثر زیادتری نمایان می کند.

  شیشه و گونه های متفاوت شیشه های امروزی

  شیشه دوام زیادتری نسبت به دیگر مواد دارد. از این رو وقتی که در سازه های متفاوت از آن مصرف می شود زندگی سازه ها نیز زیاد شدن می یابد. این کیفیت مناسب علت انتخاب مواد شیشه ای است. تقسیم کردن فضا با مصرف پارتیشن های شیشه ای قادراست فضا را تقسیم بندی کند بدون اینکه مانع نظر شود. پارتیشن های شیشه ای  تا جایی که چشم قادراست نظر واضح داشته باشد، بنابراین خانه شما طرحی باز نمایان می کند. افزون بر این، امروزه گونه های متفاوتی از شیشه وجود دارند که دارای خصوصیت های متفاوتی هستند به عنوان مثال، اگر در نزدیکی یک خیابان پر سر و صدا زندگی می نمایید، می توانید شیشه های ضد صدا را انتخاب نمایید. برای پوشش مناسبتر می توانید از شیشه های لاکوبل مصرف نمایید. شیشه به معنای این است که دیگر محیطی باز خواهید داشت. از گونه های شیشه های تک جداره و دو جداره، شیشه سکوریت، شیشه های میرال، شیشه های سندبلاست شده، شیشه های لاکوبل و… به شکلی که بخواهید می توانید مصرف نمایید. مطلب باارزش این است قبل از اینکه بخواهید پارتیشن مورد دید را خریداری نمایید، هدف خود را برای نصب تقسیم کننده های شیشه تعیین نمایید.

  اثرات مثبت شیشه های دوجداره در کم شدن استفاده انرژی و مقدار سرایت سر و صدا

  این امر خیلی واضح است که شیشه های امروزی نسبت به گونه قدیمی آن ها کارآیی خیلی زیادتری دارند. زیرا با پیشرفت فناوری، تکنولوژی هایی در ساخت شیشه به کار برده می شود که قادراست احتیاجهای ما را خیلی زیادتر از گذشته و مناسبتر از آن برآورده کند. درنتیجه وقتی که شما از یک شیشه دوجداره به جای شیشه های قدیمی آن مصرف نمایید حتما به مقدار بیشتری کم شدن استفاده انرژی را مشاهده خواهید کرد. شیشه های دو جداره از دو لایه شیشه ساخته شده اند که لایه میانی آن ها را با گونهی گاز پر می کنند. همین لایه میانی سبب می شود که این شیشه ها وضعیت عایق به خود بگیرند. حال این عایق بودن هم کم بودن استفاده انرژی را دنبال دارد و هم این که مقدار سر و صدای ورودی را به مقدار قابل توجهی کم شدن می دهد. اگر چه امکان پذیر است این شیشه های دو جداره تمام صدا را به طور کامل مسدود نکنند، اما نصب شیشه های دوجداره قادراست به مقدار قابل توجهی سر و صدایی را که از خارج می شنوید کم شدن دهد. مقدار نویز مسدود شده توسط پنجره ها قادراست به فاکتور هایی از جمله اندازه دریچه، سن پنجره ها، کیفیت مواد به کار رفته در آن ها و غیره ارتباط داشته باشد. سرو صدا توسط لایه میانی این شیشه های مسدود می شود.


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب پارتیشن های فریم لس و یا بدون قاب و امنیت آن ها | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 49
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه