تخفیف ویژه ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۰ | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 3 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • تخفیف ویژه ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۰ | مجله سلامت یاثار
 • تخفیف ویژه ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۰ | مجله سلامت یاثار


  ایمپلنت دندان چیست؟

  ایمپلنت دندان مناسبترین معالجه برای دندان های از دست رفته می باشد. ایمپلنت های دندانی ساختاری خیلی شبیه به دندان های طبیعی دارند.

  معالجه ایمپلنت  به اینگونه انجام میشود که پزشک دنداندکتر ابتدا پایه از جنس تیتانیوم را در درون فک شما قرار میدهد و مدتی صبر میکند تا این پایه به استخوان شما جوش بخورد تا روکش بر روی آن قرار بگیرد.

  قیمت ایمپلنت دندان

  قیمت کاشت دندان بسته به فاکتور های های خیلی گوناگونی دارد اعم از کیفیت پایه ایمپلنت ، کیفیت روکش ، مقدار تخصص دنداندکتر ، هزینه معالجه های مکمل یا جانبی ایمپلنت

  برای گرفتن قیمت ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۰ میتوانید به لینک زیر رجوع نمایید.

  قیمت ایمپلنت در سال ۱۴۰۰

  کیفیت پایه ایمپلنت

  ایمپلنت های دندانی از سه جز اصلی فیکسچر ( پایه ایمپلنت ) ، اباتمنت و روکش تشکیل شده است. پایه های ایمپلنت دندان توسط برند های مختلف در کشورهای متفاوت تولید میشود.

  این پایه ها از لحاظ کیفیت و قیمت ایمپلنت دندان با یک دیگر فرق دارند و هر برند ایمپلنت کیفیت ویژه ویژه به خود را دارد.

  کیفیت روکش ایمپلنت

  روکش های ایمپلنت در واقع با نام پروتز ایمپلنت نیز شناخته میشود و در واقع ساختاری شبیه به تاج دندان دارد. روکش های ایمپلنت از جنس های مختلفی ساخته می شود اما اساسا از جنس های پی اف ام و زیرکونیا ساخته می شود و قیمت آن بر روی قیمت ایمپلنت دندان اثربخش است.

  مقدار تخصص دنداندکتر

  معالجه ایمپلنت دندان پیچیدگی ویژه خود را دارد و کارشناس ایمپلنت اثر به سزایی در کیفیت و طول زندگی ایمپلنت دندان دارد. کارشناس های ایمپلنت دندان بسته به مقدار تجربه و تبهر خود قاعدتا احتیاجمند به هزینه های مختلف خواهد بود و مستقیما بر روی قیمت ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۰ اثر گذار است.

  معالجه های مکمل یا جانبی ایمپلنت

  برای انجام معالجه ایمپلنت دندان بسته به وضعیت شخص امکان پذیر است احتیاج به انجام بعضی از معالجه ها احتیاج شود اعم از پیوند استخوان، سینوس لیفت، کشیدن دندان و …… که این معالجه ها مستقیما بر روی قیمت ایمپلنت اثر گذار نیستند اما در هزینه نهایی اثربخش هستند.

  مرحله های ایمپلنت دندان

  همواره اولین و باارزش ترین سوال برای هر شخصی که بخواهد معالجه ایمپلنت را آغاز کند برای اون پیش می آید این است که ایمپلنت دندان چگونه انجام میشود؟

  برای آغاز معالجه ابتدا شما بایست یک کارشناس ایمپلنت با تجربه و با تبهر نمایان نمایید. به طور کلی باارزش ترین قسمت در معالجه ایمپلنت ، نمایان کردن کارشناس ایمپلنت می باشد. کارشناس ایمپلنت اثر مستقیمی بر روی موفقیت و کیفیت معالجه ، زندگی ایمپلنت و هزینه معالجه دارد.

  کارشناس ایمپلنت با معاینه های دقیقی که انجام می دهد ، قادراست مناسبترین طرح معالجه را برای شما برنامه ریزی کند. این مرحله های ایمپلنت بر اساس سابقه های معالجه ای ، دارو های استفادهی و وضعیت فک شما طراحی می کند و این طرح معالجه بر اساس بالاترین موفقیت معالجه و کمترین هزینه چیده می شود.

  بعد از نمایان کردن کارشناس ایمپلنت ، معالجه ایمپلنت آغاز می شود. پزشک در ابتدا برش کوچکی بر روی لثه شما ایجاد می کند تا به استخوان فک دسترسی نمایان کند. بعد از انجام برش ، پزشک برای قرار دادن فیکسچر ( پایه ایمپلنت ) ، سوراخ کوچکی در استخوان ایجاد می کند.

  بعد از قراردادن پایه ایمپلنت در درون استخوان فک ، دنداندکتر لثه را بخیه زده و مواظبت های ایمپلنت ضروری بعد از جراحی را به مریض گوشزد می کند. بعد از انجام جراحی مدتی وقت ضروری است تا پایه ایمپلنت به استخوان فک جوش بخورد.

  بعد گذشت یک تا چند ماه ، نوبت به قرار دادن اباتمنت و روکش می رسد. پزشک ابتدا وضعیت جوش میل کردن پایه و موفقیت معالجه را تحقیق می کند. ابتدا دکتر بایست قالبگیری را انجام دهد و قالبگیری انجام شده به پیش لابراتور ارسال می شود.

  پس مهیا شدن لابراتور ، روکش و اباتمنت گذاشته می شود و معالجه شما به پایان می رسد.

  مزایای ایمپلنت دندان

  ایمپلنت دندان به عنوان مناسبترین معالجه در زمینه بی دندانی شناخته می شود و دلیل این نامگذاری مزایای خیلی بیشتر آن است.

  باارزش ترین برتری ایمپلنت دندان ، استحکام خیلی بالای آن است.ایمپلنت ساختاری خیلی بیشتر شبیه به دندان طبیعی دارد و پایه ای که در درون فک قرار می گیرد ، اثر ریشه دندان را ایفا می کند و دلیل استحکام خیلی بالای آن پایه قوی آن است.

  دومین برتری باارزش ایمپلنت، طول زندگی بالای آن است. ایمپلنت های دندانی طول زندگیی بین ۱۵ سال تا مادام الزندگی دارد که با مواظبت های خوب ، مقدار تخصص دنداندکتر و جنس برند ارتباط مستقیمی دارد. از برتری های اثر گذار ایمپلنت ، پیشگیری از تحلیل استخوان و لثه است.

  گونه های ایمپلنت

  ایمپلنت های دندانی نیز دارای گونه های متفاوتی هستند که هر کدام از این گونه های دارای مزایا و استفاده ویژه به خود می باشد اعم از ایمپلنت فوری ، مینی ایمپلنت ، ایمپلنت دیجیتال و …………………….

  ایمپلنت های فوری از یکی از گونه های ایمپلنت های خیلی دوست داشتنی ایمپلنت می باشد. این ایمپلنت ها دارای پایه های مخصوصی میباشند که با شتاب زیادتری به استخوان فک جوش می خورد و دیگر برای انجام معالجه احتیاج به چند ماه طول معالجه وجود ندارد.

  مینی ایمپلنت تقریبا قطر آن نصف تا کمتر از ایمپلنت های متداولی می باشد و شما را از بعضی از پیوند استخوان بی نیاز می کند.

  ایمپلنت های دیجیتال ، جراحی بر روی استفاده با حداقل برش است. در ایمپلنت های دیجیتال با مصرف عکس ها و نرم افزار های ویژه ، جراحی بدون احتیاج به بخیه می باشد و درد و خونریزی خیلی کمتری دارد.

   

   


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب تخفیف ویژه ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۰ | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 57
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه