7 عادات صبحگاهی برای پوست عالی داشتن | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 6 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • 7 عادات صبحگاهی برای پوست عالی داشتن | مجله سلامت یاثار
 • 7 عادات صبحگاهی برای پوست عالی داشتن | مجله سلامت یاثار


  در این مقاله قصد داریم کارهایی که مردم برای دارا بودن یک پوست سالم و شاداب انجام می‌دهند را بیان کنیم.

  1. این مردم صورت خود را با پاک کننده‌های ملایم می‌شویند:

  صبح زود وقتی که از خواب بیدار می‌شوید مناسبتر است از یک پاک کننده ملایم مصرف نمایید تا روغن و چربی موجود بر روی پوست را از بین ببرید.

  1. آن‌ها پوست خود را در برابر ضرر‌های محیطیمراقبت می‌کنند:

  همیشه از آنتی اکسیدان‌های متفاوت برای به تاخیر انداختن یا جلوگیری از ضرر سلولی که توسط آلاینده‌های محیطی بر روی پوست ایجاد می‌شود، مصرف نمایید. مواردی همانند اشعه ماوراء بنفش قادراست سبب ضرر به پوست شما شود.

  آنتی اکسیدان‌های عمومی در محصولات مواظبت از پوست شامل ویتامین E ، C، فلورتین، فرولیک اسید و مواد گیاهی نظیر رسوراترول ، چای سبز و گونه های قهوه است.

  1. این مردم هرگز مصرف ضد آفتاب را فراموش نمی‌کنند:

  وقتی که می‌خواهید به بیرون از منزل بروید حتما از ضدآفتاب‌ها مصرف نمایید. مناسبتر است از ضد آفتاب‌هایی مصرف نمایید که SPF سی یا بالاتر از آن را دارند زیرا اثر مناسبتر و زیادتری بر روی پوست خواهند داشت. شما می‌توانید از لوازم آرایشی مصرف نمایید که دارای ضد آفتاب هستند.

  1. آن‌ها همیشه گردن، سینه و دست‌های خود را می‌پوشانند:

  هرگز مصرف آنتی اکسیدان‌ها و ضد آفتاب‌ها را بر روی گردن، بخش بالایی قفسه سینه و دست‌ها فراموش ننمایید. این بخش‌ها نیز هنظیر صورت دربرابر اشعه ماوراءبنفش قرار دارند. همواره مردم مواظبت از این بخش‌ها را فراموش می‌کنند اما همان‌طور که ذکر شد این بخش‌ها نیز هنظیر صورت دربرابر اشعه و آلاینده‌های محیطی قرار دارند.

  1. این مردم به جوش‌های صورت خود دست نمی‌زنند:

  وقتی که صبح زود با دیدن جوش‌های قرمز صورت خود عصبانی می‌شود مناسبتر است به آن‌ها دست نزنید. شما می‌توانید از یخ برای کم شدن التهاب آن مصرف نمایید و سپس از کرم‌های ویژه جوش صورت مصرف نمایید که شامل سالیسیلیک اسید، بنزوئیل پراکسید یا گوگرد است و قادراست جوش را خشک کند. بعضی از محصولات حتی شامل مواد مخفی کننده هستند.

  همینطور بخوانید: جوش‌هایی که نبایست بترکانید!
  1. از یک صبحانه رنگین مصرف می‌کنند:

  یک رژیم خوراکی لبریز از میوه‌ها و سبزیجات همانند توت و برگ‌های سبز قادراست سبب درخشندگی پوست شود. توت‌های متفاوت را به نان، ماست یا اسموتی خود اضافه نمایید تا بتوانید از خصوصیات آنتی اکسیدانی و ویتامین C آن بهره مند شوید.

  همینطور اگر استفاده الکل، شکر و خوراکی های فرآوری شده را کم شدن دهید پوست مناسبتر و شاداب تری خواهید داشت. اگر نسبت به گلوتن حساسیت دارید یا نمی‌توانید از لبنیات مصرف نمایید، آن‌ها را از رژیم خوراکی خود حذف نمایید.

  1. این مردم آب بیشتری می‌نوشند:

  وقتی که جسم شما آب به اندازه نداشته باشد، پوست ظاهری خشک و خسته به خود می‌گیرد.تلاش نمایید همیشه پوست خود را مرطوب نگه دارید. آشامیدن آب را فراموش ننمایید. قبل از میل کردن قهوه در صبحانه خود، یک لیوان آب بنوشید.


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب 7 عادات صبحگاهی برای پوست عالی داشتن | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 81
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه