معالجه ریزش مو و زیاد شدنپرورش موها با طب سوزنی | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 3 هفته قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • معالجه ریزش مو و زیاد شدنپرورش موها با طب سوزنی | مجله سلامت یاثار
 • معالجه ریزش مو و زیاد شدنپرورش موها با طب سوزنی | مجله سلامت یاثار


  طب سوزنی قادراست ریزش مو را معالجه کند. همانطور که می دانید طب سوزنی قادر است جریان خون به پوست سر را برانگیختن نماید. همین امر سبب می‌شود فولیکول‌های مو غذا شوند.

  طب سوزنی چگونه کار می‌کند؟

  طب سوزنی در برگیرنده مصرف سوزن‌های ریز و نازکی است که در بخش‌های متفاوت جسم فرو می‌رود. دیدیه اصلی در مورد طب سوزنی در برگیرنده مفهومی است که بیان می‌کند زندگی انرژی را به کل جسم می‌فرستد و به ما اجازه می‌دهد صحبت کنیم، حرکت نماییم، خوراکی بخوریم و نفس بکشیم.

  وقتی که این انرژی ناکافی باشد، مسدود گردد یا گرفتار عدم تعادل در جسم شود، مریضی رخ خواهد داد. طب سوزنی نیز این تقویت را برانگیختن می‌کند و سبب می‌شود خون به کل جسم برسد. در چنین تقویتی جسم عملکرد بهینه خود را باز می‌یابد.

  طب سوزنی وپرورش موها:

  طبق گفته‌های دکتران چینی، کیفیت موها به میزان انرژی بدن، خون و انرژی کلیه‌ها در جسم ارتباط دارد. کلیه غذا موها را کنترل می‌کند. وقتی که جسم میزان انرژی به اندازه نداشته باشد، ریزش مو آغاز می‌شود. طب سوزنی تلاش می‌کند انرژی مورد احتیاج جسم را فراهم کند و جریان خون در کل جسم را برانگیختن نماید. همینطور این طب کلیه‌ها را تثبیت می‌کند وپرورش سالم موها را زیادتر می نماید. اعمال طب سوزنی بر روی پوست سر قادراست جریان خون را برانگیختن کند و سببپرورش موهای جدید گردد.

  تکنیک‌های به کار رفته در طب سوزنی:

  کارشناس طب سوزنی تعدادی سوزن ریز را در بخش‌های متفاوت جسم فرو می برد. اینکار سبب برانگیختن انرژی جسم و جریان خون می‌شود. همینطور این شخص قادراست از یک چکش هفت استار ای مصرف کند که ابزاری شبیه چکش است و سوزن‌های ریزی دارد. این چکش قادراست میزان پوست را برانگیختن نماید.

  کارشناس طب سوزنی چکش کوچک را به آرامی به میزان پوست سر می‌زند و جریان خون را به این روش برانگیختن می‌نماید. همین امر سبب می‌شود موهای جدیدی بر روی سرپرورش کند.

  رژیم خوراکی، مکمل‌ها و گیاهان دارویی:

  کارشناس طب سوزنی امکان پذیر است به شما پیشنهاد کند رژیم خوراکی خود را تغییر دهید، از مکمل‌های ویژهی مصرف نمایید یا از گیاهان دارویی برای ترویجپرورش موها مصرف نمایید. طبق مطالعه انجام شده در سال ۲۰۱۴، پژوهشگران گرفتنند مردمی که از طب سوزنی به همراه داروهای گیاهی مصرف می‌کنند نرخ خوب شدن ۸۳ درصدی در ریزش موهای خود خواهند داشت.

  همینطور بخوانید: خصوصیات روغن اسطوخودوس برایپرورش مو

  نمایان کردن یک شخص کارشناس:

  برای اینکه بتوانید از مزایای طب سوزنی بهره مند شوید بایست به دنبال یک شخص کارشناس طب سوزنی باشید. زیادتر مردمی که در این حوزه کار می‌کنند مجوزهای ضروری را ندارند.تلاش نمایید به زمان مراجعه، مجوز این مردم را نیز مورد تحقیق قرار دهید.


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب معالجه ریزش مو و زیاد شدنپرورش موها با طب سوزنی | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 19
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه