جوش صورت علامت چیست؟ مریضیهای وابسته با جوش و آکنه | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 7 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • جوش صورت علامت چیست؟ مریضیهای وابسته با جوش و آکنه | مجله سلامت یاثار
 • جوش صورت علامت چیست؟ مریضیهای وابسته با جوش و آکنه | مجله سلامت یاثار


  براساس سیستم تندرستی آیورودا و طب سنتی چینی، با توجه به اثره‌ی صورت، محل ویژه آکنه‌ها قادراست سیگنالی از یک مسئله باارزش در تندرستی شخص باشد.

  مجموعه‌ای از محصولات با هدف از بین بردن آکنه وجود دارند.اما خلاص شدن از شر آکنه، همیشه به آسانی مصرف لکه‌برها یا تغییر و پرهیز خوراکی جهت مواظبت از پوست نخواهد بود.

  گاهی فاکتور آکنه دراثر مریضی داخفهرست که فقط با رفع کردن آن مریضی از بین می‌رود. مناسبترین مثال، آکنه هورمونی لجاجت است؛ با این حال در واقع فقط چند مریضی داخلی وجود دارد که به صورت آکنه هویدا می‌شوند.

  براساس بعضی از روش‌های طب سنتی، محل بروز آکنه سرنخ‌های باارزشی در مورد تندرستی درونتان به شما می‌دهد.

  پزشک میکائیل شاپیرو، هیات مدیره‌ی مرکز تخصصی پوست، کارشناس پوست و پیشقدم در بنیانگذاری مرکز تخصصی پوست توضیح می‌دهد که: این شیوه که “اثره‌ی صورت” نام دارد، مسئله پوستی صورت شما تحقیق می‌کند و مریضی داخلی را شناسایی می‌دهد.

  این طراحی بر اساس اصول تندرستی آیورودا و طب سنتی چینی پایه ریزی شده و به تازگی اصول آن در بعضی از روش‌های طب غربی نیز به کار گرفته می‌شود.

  در اینجا پزشک شاپیرو به هشت نقطه‌ از صورت ذکر می‌کند که اگر آکنه‌‌ای بروز کند،تلاش دارد مشکل‌ای را در مورد تندرستی شما بازگو کنند. به یاد داشته باشید که دارا بودن یک یا دو آکنه در این نقاط به طور قطع بدین معنا نیست که شما یک مسئله جدی تندرستی دارید.

  اما اگر آکنه‌ی مزمنی دارید که امحل از بین بردن آن وجود ندارد باارزش نیست که چقدر تلاش کرده‌اید، اهمیتش را دارد که از دکترتان بخواهید تحقیق‌های ضروری در رابطه با پیوندهای بالقوه‌ی داخلی‌ را انجام دهد.

  مریضی هایی که سبب جوش صورت میشوند:

  جوش پیشانی: هضم ناخوب خوراکی به علت مواد سمی و فقدان آب. پزشک شاپیرو می‌گوید روش آن آشامیدن آب جهت از بین بردن این مواد سمی است.

  در طول روز آب بنوشید و حدالامحل از استفاده آشامیدنی‌های گازدار و کافئین‌دار پرهیز نمایید. آشامیدن یک لیوان بزرگ چای سبز نیز قادراست سودمند باشد زیرا شامل آنتی اکسید است که سموم را خنثی می‌کند.

  جوش ناحیه‌ی T: بینی شما به کبدتان متصل است (مردمی که الکل استفاده می‌کنند و مردمی که به علت سرطان کبد، کبدی ضرر دیده دارند گاهی گرفتار قرمزی بیش از اندازه بینی می‌شوند). درنتیجه آکنه در این ناحیه قادراست به طور بالقوه دراثر آشفتگیات در عملکرد کبد باشد.

  جوش اطراف چشم‌ها: پزشک شاپیرو می‌گوید: پوست این ناحیه به تندرستی کلیه وابسته می‌شود. تقویتی همانند کبودی دور چشم نشان از عملکرد ضعیف کلیه‌ها و یا خشک شدن آب جسم می‌باشد.

  جوش بالای نوع‌ها: بالای نوع‌ها به ریه متصل می‌شود. تنفس هوای آلوده قادراست سبب آکنه شود. فاکتور های خارجی نظیر باکتری‌های موجود بر میزان تلفن همراه یا خوابیدن بر روی متکای کثیف نیز می‌توانند سبب آکنه گردد.

  جوش پایین نوع‌ها: بهداشت ناخوب دندان. مسائل مربوط به دهان به ویژه لثه در اینجا قابل رویت می‌باشد. شستشوی منظم دندان‌ها، مصرف نخ دندان و پرهیز از خوراکی های شیرین و آشامیدنی‌هایی که به بهداشت دهان ضرر زده و مسائل دراثر آن را زیاد شدن می‌دهند، بهداشت دهان را تضمین می‌کند.

  جوش بینی: بینی شما نیز به قلب شما متصل می‌شود. پزشک شاپیرو متذکر می‌شود که تغییرات و برجستگی‌های بینی و کوفتگی بینی حاکی از فشار خون بالاست.

  برای علاج آن تغییر رژیم خوراکی، مطلب‌ایست کلیدی. پرهیز از آشامیدنی‌های انرژی زا، کم شدن استفاده نمک و استفاده زیادتر میوه و سبزیجات تندرستی قلب را زیاد شدن داده و سبب کم شدن فشار خون می‌شود.

  جوش در گوش‌ها: گوش‌ها نیز به کلیه وابسته می‌شوند. شیوع آکنه در این ناحیه امکان پذیر است دال بر از دست دادن آب جسم باشد. مطمئن شوید که در طول روز آب بیشتری می‌نوشید و از استفاده بی رویه‌ی نمک پرهیز می‌نمایید.

  جوش روی چانه: چانه به روده‌ی کوچک متصل می‌شود. باز هم تغییرات در رژیم خوراکی قادراست اثرات مثبتی داشته باشد.

  پزشک شاپیرو می‌گوید: مردم بایست از استفاده لبنیات و خوراکی های چرب پرهیز کنند همینطور بایست از عادات خوراکی سالمی به ویژه در استفاده میوه و سبزیجات پیروی کنند تا عمل هضم درست و آرام انجام پذیرد و مسائل وابسته با پوست رفع گردد.


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب جوش صورت علامت چیست؟ مریضیهای وابسته با جوش و آکنه | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 69
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه