5 تغییر در روش مواظبت از مو‌ها در مقدمه پاییز | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 11 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • 5 تغییر در روش مواظبت از مو‌ها در مقدمه پاییز | مجله سلامت یاثار
 • 5 تغییر در روش مواظبت از مو‌ها در مقدمه پاییز | مجله سلامت یاثار


  تغییرات آب و هوا قادراست واقعا مو‌هایتان را به‌هم بریزد، هم رنگش و هم بافتش را‌. ما از ایوانوفسکی‌‌شو‌، آرایشگر سالن استتیکا در شهر سنت پل در مینسوتا‌، پرسیدیم که چه تغییراتی بایست انجام داد تا مو‌های ما در پاییز همچنان شاداب به دید برسد‌.

  رطوبت مو‌ها را زیادتر نمایید‌

  با پوست خشک و خارش آن که با سرد شدن هوا آشکار می‌شود، آشنا هستید‌؟ این موضوع در مورد مو‌هایتان هم صادق است‌. ایوانوفسکی‌شو می‌گوید‌:‌ “تغییر فصل از تابستان به پاییز‌، وقتیست که بایست ماسکی برای مو‌هایتان مصرف نمایید یا شامپو و نرم‌کننده خود را تغییر دهید تا مو‌هایتان بتواند خود را با این تغییرات آب و هوا‌یی وفق دهد‌. به دنبال مواد مرطوب کننده نظیر جوجوبا و بوریتی باشید تا رطوبت مو‌هایتان حفظ شود‌.”

  از مواد طبیعی مصرف نمایید

  با مصرف مواد تمام طبیعی‌، جلوی خشک شدن زیادتر مو‌های خود را بگیرید‌.‌‌ایوانوفسکی‌شو می‌گوید‌: “مواد طبیعی روش اصلی این مسئله هستند‌، زیرا نظیر مواد شیمیایی و الکلی روغن مو‌هایتان را از بین نمی‌برند”‌. او برای مرطوب کردن زیادتر موها با مواد طبیعی‌، ماسک ویژه روغن معالجه ای کراتین L’Anzaرا دوست دارد ‌

  موها را تیره‌تر نمایید

  تابستان هم معنیست با مو‌هایی که زیر دست آفتاب بوده‌اند‌‌، با رنگ مو‌هایی که هایلایت کردن از ویژگی‌های آن است‌. اما با سردی هوا و کمتر شدن وقتی که در بیرون از خانه می‌گذرانیم‌، هایلایت مو‌هایتان رنگ می‌بازد‌. ایوانوفسکی‌ توصیه می‌کند تا با اندکی تیره‌تر کردن رنگ مو‌هایتان در پاییز‌، طبیعت را در این جنگیدن عدم موفقیت دهید‌. او می‌گوید‌: “تیره کردن مو سبب می‌شود تا این تغییرات آسان‌تر صورت بگیرد و رنگ مو‌ها رامناسب می‌کند‌‌‌‌”‌.

  از حجم دهنده مصرف نمایید

  با سردی هوا‌، رطوبت آن کمتر شده و سبب لختی مو‌ها می‌شود‌. ایوانوفسکی‌می‌گوید عاشق مصرف تثبیت کننده به همراه اسپری حجم دهنده برای تثبیت ریشه ها به مقدار ضروری است.

  از شامپوی پاک کننده مصرف نمایید

  تابستان قادراست پسماند ‌های بیشتری را در ناحیه ریشه موهایتان به جا بگذارد‌‌مثل اسپری نمک‌، ضد آفتاب و ماسه که تمام سبب چرب و سست شدن ریشه مو می‌شوند‌. فصل جدید را با سم‌زدایی سرتان آغاز نمایید‌؛ با مصرف یک شامپوی پاک کننده(clarifying shampoo)به صورت یک بار در هر ۲هفته ‌. مطلب‌: ایوانوفسکی‌شو می‌گوید این شامپو‌ها برای مو‌های رنگ کرده خوب نیستند‌، زیرا رنگ آن‌ها را از بین می‌برند‌. تنها برای مو‌های رنگ نشده!


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب 5 تغییر در روش مواظبت از مو‌ها در مقدمه پاییز | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 85
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه