خصوصیات برگ های درخت چریش | برگ چریش چیست و چه خصوصیاتی دارد؟ | مجله سلامت یاثار

 • زمان درج : 14 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • خصوصیات برگ های درخت چریش | برگ چریش چیست و چه خصوصیاتی دارد؟ | مجله سلامت یاثار
 • خصوصیات برگ های درخت چریش | برگ چریش چیست و چه خصوصیاتی دارد؟ | مجله سلامت یاثار


  نگاهی به خصوصیات‌ دارویی بی‌شمار و کاربردهای متگونه برگ‌های درخت چریش می‌اندازیم، گیاهی طبیعی و پرمنفعت که دارای خصوصیاتی برای پوست، خصوصیات ضدسرطانی و ضدباکتریایی می‌باشد و مورد مصرف مرتاض‌های ساداناست.

  چریش درختی فوق‌العاده منحصربه شخص است و برگ‌های آن در زمره پیچیده‌ترین برگ‌های گیاهی به حساب می‌آیند.


 • خصوصیات ضدسرطانی چریش

 • چریش از خصوصیات دارویی افسانه‌ای خیلیی برخوردار است اما یکی از باارزش‌ترینِ آنان از بین بردن سلول‌های سرطانیست.

  در جسم تمام ما سلول‌های سرطانی وجود دارد، اما این سلول‌ها به طور طبیعی، بی‌نظم و ساوقتدهی نشده هستند. اما اگر خودتان تقویت ویژهی را در بدنتان فراهم نمایید، آنان فرصت ساوقتدهی می‌‌یابند. جهش از یک خطای جزئی به یک جنایت ساوقت‌یافته و بروز فاجعه‌ای عظیم.

  مادامی که این سلول‌ها بی‌هدف این‌طرف و آن‌طرف می‌چرخند، مسئلهی پیش نمی‌آید. اما به محض اینکه تمام یک‌جا جمع می‌شوند، فاجعه‌ای به وقوع می‌پیوندد.

  استفاده هر روزه میزانکمی چریش، تعداد سلول‌های سرطانی را از حد نصاب کمتر نگه می‌دارد، درنتیجه امحل جمع شدنو حمله به دستگاه‌های متفاوت جسم برایشان فراهم نخواهد شد.


 • خصوصیات ضدباکتریایی چریش

 • دنیا لبریز از باکتریست. جسم نیز همین‌طور مملو از باکتریست. در وجود شما موجودات میکروارگانیسم بی‌شماری زندگی می‌کنند که ورای تصور شماست. بدون آنان امحل هضم هیچ چیزی برای شما وجود ندارد، در حقیقت امحل حیات شما نیز وجود نخواهد داشت. بیشتر باکتری‌ها سودمندند اما بعضی از آنان دردسر سازند.

  جسم شما به طور مداوم در حال صرف انرژی برای کنترل آنانست. اگر مقدار باکتری‌های زیان آور زیاد شدن یابد، احساس ضعف می‌نمایید زیرا سیستم دفاعی جسم ناچار به صرف انرژی مضاعف برای مقاومت با آنان خواهد شد.

  با استفاده غذا ومحلی برگ چریش می‌توانید باکتری‌ها را کنترل کرده، زمینهپرورش فزاینده آنان را از بین ببرید و بدین ترتیب ناچار نیستید تا انرژی جسم را صرف مقاومت با آنان نمائید. اگر هر روزه مقدار معینی چریش استفاده نمائید، باکتری‌های زیان آور روده‌ای را نابود خواهد کرد و به طور کلی روده شما پاک و عاری از هرگونه عفونت خواهد ماند.

  همینطور اگر در نقاط ویژهی از جسم بوی نامطبوعی به مشام می‌رسد، بدین معناست که مقدار فعالیت باکتری‌ها در آن نقطه بیشتر است. تقریبا تمام به گونهی متحمل مسائل پوستی خفیفی هستند.

  اگر میزانی برگ چریش را پیش از استحمام روی پوست خود مالیده و اجازه دهید تا مدتی باقی مانده و خشک شود و سپس با آب بشوئید، اثر پاک‌کننده ضدباکتریایی مناسبی را برایتان ایفا خواهد کرد.

  روش دیگری از استفادهمحلی چریش: چند برگ چریش را به مدت یک شب در آب خیس نمایید و صبح با این آب استحمام نمایید. اگر جسم خود را با آب چریش بشوئید، پوستی پاک و درخشان برایتان به ارمغان می‌آورد.


 • خصوصیات چریش برای مرتاض‌های سادانا

 • باارزش‌تر از تمام موارد بالا، خصوصیات گرماقسمتی چریش به جسم است. تولید گرما در جسم یاری فراوانی به تولید نیروی مضاعفی در قالب انرژی می‌کند.

  طبیعت‌های متفاوتی قادراست بر جسم غالب شود که دو مورد از آنان در اصطلاح قدیمی sheeta و ushna خوانده می‌شود. نزدیک‌ترین واژه به “شیتا” در زبان انگلیسی “سرما” می‌باشد اما معادل کامل آن نیست.

  اگر طبیعت جسم شما به شیتا متمایل باشد، مقدار ترشحات مخاطی در جسم شما زیاد شدن می‌یابد. ترشحات مخاطی بیشِ از حد، زمینه‌ساز مریضی‌های عدیده‌ای از جمله سرماخوردگی متعارف و سینوزیت تا مسائل بی‌شمار دیگری در دستگاه‌های متفاوت جسم می‌گردد.

  برای یک هاتایوگی، استفاده چریش خیلی باارزش است زیرا جسم آنان را تا محدودهی به طبیعت اوشنا سوق می‌دهد. اوشنا به معنای سوختگیری می‌باشد.

  برای سادهاکا که در عوالم ناشناخته سیر می‌کنند، همراه دارا بودن اندکی سوخت اضافه برای زمان های که دستگاه‌های جسم به انرژی زیادتری احتیاج نمایان کردند، قابل اعتماد‌تر است. الزامیست که شعله آتش را اندکی افروخته‌تر از حد متداول نگه دارید.

  زمانی که بر جسم طبیعت شیتا غالب شود، توانایی انجام فعالیت بیشتر از شخص گرفته می‌شود. اما اگر جسم خود را به سوی طبیعت اوشنا سوق دهید، حتی اگر سیاحت کرده و با هر چیزی روبرو شوید این آتش مضاعف همواره مشتعل خواهد ماند و از پیمانه نفوذ فاکتور های خارجی برخواهد آمد. چریش در این مسیر اثر پشتیبانی قدرتمند را ایفا می‌کند.


  نکاتی که بایست مد دید داشته باشید

  مد دید داشته باشید، در صورت استفاده بیش از اندازه، چریش سبب نابودی نطفه می‌گردد. خانم‌های باردار در چهار تا پنج ماه اول بارداری که جنین در حالپرورش است نبایست چریش استفاده کنند.

  چریش صدمه‌ای به تخمدان وارد نمی‌کند اما دمای مضاعفی در آن ناحیه ایجاد می‌کند و درزمان بارداری که دمای جسم به طور طبیعی بالاست، این گرمای مضاعف امکان پذیر است سبب از دست دادن نطفه گردد. خانم‌هایی که قصد باردار شدن دارند نبایست چریش استفاده نمایید زیرا سبب گرمای مضاعف شده و این امر تهدیدی یکسان با یک جسم خارجی برای جنین محسوب می‌شود.

  اگر دمای جسم بالا رود تغییرات ویژهی در دستگاه‌های جسم رخ می‌دهد، که خانم ها بیش از آقایان متوجه این موضوع خواهند شد. بعد از آغاز استفاده هر روزه چریش، فواصل سیکل قاعدگی بعضی از خانم‌ها کوتاه‌تر می‌شود. در این موارد فقط کافیست آب زیادتری بنوشید.

  اگر آشامیدن آب به تنهایی برای کم شدن دمای جسم کفایت نکرد، یک برش کوچک لیموترش یا اندکی آب لیمو به آب استفادهی خود اضافه نمائید و اگر باز هم مثمر ثمر نبود، آب gourd بنوشید که از خصوصیات خنک‌کنندگی برخوردار است. گزینه‌ دیگر استفاده روغن کرچک است. اگر میزان اندکی از آن را به داخل ناف، اطراف چاکرای قلب، چال گردن و پشت گوش خود بمالید، بی‌درنگ احساس خنکی خواهید کرد.


  نظر های خودتون را برای یاثار قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب خصوصیات برگ های درخت چریش | برگ چریش چیست و چه خصوصیاتی دارد؟ | مجله سلامت یاثار
  تعداد کل بازدید ها: 92
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه